کد خبر 478687

آسوشیتدپرس: رهبر ایران انتخابات آمریکا را مسخره کرد

خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس نوشت: آیت الله علی خامنه‌ای رهبر ایران، انتخابات آمریکا را مورد تمسخر قرار داد و خطاب به مخاطبانش گفت، دموکراسی آمریکایی این است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس با پوشش بخش مربوط به انتخابات آمریکا در سخنان رهبر معظم انقلاب در روز میلاد پیامبر اکرم(ص) نوشت، آیت الله علی خامنه‌ای رهبر ایران، انتخابات آمریکا را مورد تمسخر قرار داد و خطاب به مخاطبانش گفت، دموکراسی آمریکایی این است.

در این زمینه بخوانید:

انتخابات آمریکا به ما ارتباطی نخواهد داشت/ سیاست ما در قبال آمریکا مشخص است و با رفت و آمد اشخاص تغییری نمی‌کند

 

این گزارش افزود، رهبر ایران به اظهارات «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا درباره تقلب در انتخابات اشاره کرد و گفت: «رئیس جمهوری که انتخابات در دولت او در حال برگزاری است می‌گوید که در انتخابات تقلب می‌شود و رقیبش نیز می‌گوید که رئیس جمهور قصد تقلب گسترده دارد. خوب نگاه کنید. این دموکراسی آمریکایی است...»

آسوشیتدپرس در ادامه به موضع رهبر معظم انقلاب درباره نتیجه انتخابات آمریکا پرداخت و نوشت، رهبر ایران بر موضع همیشگی ایران درباره انتخابات در آمریکا تاکید کرد و گفت، اینکه چه کسی در این انتخابات پیروز میشود در سیاست جمهوری اسلامی ایران تاثیری نخواهد داشت. سیاست ما اساسی و مشخص است و رفت و آمد افراد تاثیری روی آن ندارد. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    بخاطر نداشتن شورای نگهبان حتما