کد خبر 465037

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز/ بعضی سهم‌ها بالای لیست جا خوش کرده‌اند

امروز معامله‌گرها هزار و ۲۲۰میلیارد تومان سهام ملی صنایع مس ایران خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و ۱۲.۴درصد از کل سهام تأمین سرمایه دماوند معامله شد.

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری، روز جاری در مجموع حدود ۱۳ هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «فملی»، «شستا»، «فولاد»، «خودرو» و «وتجارت» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در دومین روز هفته معادل هزار و ۲۲۰ میلیارد تومان سهام ملی صنایع مس ایران دست به دست شد، سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی پس از معاملاتی به ارزش ۹۹۲ میلیارد تومان دوم شد و سهام فولاد مبارکه اصفهان نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

رتبه‌بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-99.6.16

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه "فلزات اساسی" تعلق داشت به طوری که سه هزار و ۲۸۵ میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه "خودرو و ساخت قطعات" با معاملات هزار و ۴۴۰ میلیارد تومانی دوم شد و "بانک‌ها و مؤسسات اعتباری" در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱۲.۴ درصد از کل سهام تأمین سرمایه دماوند (تماوند) معامله شد، ۱۰ نماد برتر سهم ۴۴ درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۲۱ سهم به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۱۴ نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش معاملات سهام 99.6.16

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری