کد خبر 462515

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز/ سهامداران یک نفس راحت کشیدند

امروز معامله‌گرها هزار و ۱۵۰میلیارد تومان سهام بانک آینده خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و ۳.۴درصد از کل سهام سرمایه‌گذاری سیمان تأمین معامله شد.

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری؛ روز جاری در مجموع حدود ۱۹ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «وآیند»، «سیتا»، «شستا»، «دی» و «خودرو» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل هزار و ۱۵۳ میلیارد تومان سهام بانک آینده از تابلو نارنجی بازار پایه دست به دست شد، سرمایه‌گذاری سیمان تأمین پس از معاملاتی به ارزش هزار و ۵۰ میلیارد تومان و جابجایی ۳.۴ درصد از کل سهام آن دوم شد و سهام سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی نیز دو پله سقوط کرد و به جایگاه سوم رسید.

رتبه‌بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-99.6.4

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه "خودرو و ساخت قطعات" تعلق داشت به طوری که سه هزار میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه "بانک‌ها و مؤسسات اعتباری" با معاملات دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومانی دوم شد و "سیمان، آهک و گچ" در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱۰ نماد برتر سهم ۳۵ درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۳۷ سهم به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۲۱ نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش معاملات سهام 99.6.4

بیشتر بخوانید
ارسال نظر