کد خبر 462276

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز/ نیمی از کل معاملات مربوط به هفت نماد بود

امروز معامله‌گرها نزدیک هزار و ۶۰۰میلیارد تومان سهام سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فرآورده‌های نفتی تعلق داشت و ۳.۳درصد از کل سهام گروه ‌صنعتی ‌سپاهان‌ معامله شد.

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری، روز جاری در مجموع حدود ۱۴ هزار میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «شستا»، «شپنا»، «فولاد»، «وتجارت» و «فملی» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در سومین روز هفته معادل هزار و ۵۸۸ میلیارد تومان سهام سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی دست به دست شد، پالایش نفت اصفهان پس از معاملاتی به ارزش هزار و ۱۸۵ میلیارد تومان دوم شد و سهام فولاد مبارکه اصفهان نیز به جایگاه سوم رسید.

رتبه‌بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-99.6.3

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه "فرآورده‌های نفتی" تعلق داشت به طوری که دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه "فلزات اساسی" با معاملات دو هزار و ۴۵۰ میلیارد تومانی دوم شد و "چندرشته‌ای صنعتی" در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۳.۳ درصد از کل سهام گروه ‌صنعتی ‌سپاهان‌ (فسپا) معامله شد، ۱۰ نماد برتر سهم ۵۸ درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۲۳ سهم به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به هفت نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش معاملات سهام 99.6.3

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری