کد خبر 456973

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز

امروز معامله‌گرها هزار و ۷۸۷ میلیارد تومان سهام پالایش نفت اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و ۲.۵ درصد از کل سهام سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی معامله شد.

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری، روز جاری در مجموع حدود ۲۷ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «شپنا»، «وبانک»، «خساپا»، «شستا» و «خودرو» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در دومین روز هفته معادل هزار و ۷۸۷ میلیارد تومان سهام پالایش نفت اصفهان دست به دست شد، سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی پس از اینکه ۲.۵ درصد از کل سهامش معامله شد رده دوم را از آن خود کرد؛ سهام شرکت سایپا نیز به جایگاه سوم رسید.

رتبه‌بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-5.12

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه "خودرو و ساخت قطعات" تعلق داشت به طوری که سه هزار و ۵۹۰ میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه "فرآورده‌های نفتی" با معاملات سه هزار و ۲۲۰ میلیارد تومانی دوم شد و "فلزات اساسی" در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز سه درصد از کل سهام گلوکوزان (غگل) معامله شد، ۱۰ نماد برتر سهم ۳۴ درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۵۳ سهم به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۲۵ نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش-معاملات-سهام-5.12

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری