اقتصاد آنلاین گزارش می دهد:

نام حسابرس «کنتور سازی» از فهرست معتمدان بورس حذف شد/ سازمان بورس از حسابرس هم شاکی شد

این موسسه حسابرسی در تاریخ ۲۶ آبانماه ۱۳۸۹ تاسیس شده و گفته می شود سازمان بورس پرونده ای را در کمیته حقوقی حسابرسان به منظور بررسی پاره ای از اقدام های صورت گرفته از سوی این موسسه در زمینه تایید برخی مدارک و مستندات مبهم شرکت کنتور سازی با موضوع صندوق های فروشگاهی در دست اقدام دارد.

به گزارش خبرنگار بورس اقتصاد آنلاین ، نام موسسه حسابرسی که حساب های کنتورسازی را تایید کرده بود، با تصمیم کمیته پذیرش و نظارت بر موسسات معتمد سازمان بورس از فهرست حسابرسان معتمد این سازمان حذف شده است.
حذف نام این موسسه از فهرست حسابرسان معتمد بورس پس از آن صورت می گیرد که سازمان بورس و اوراق بهادار با بالا گرفتن اعتراض ها نسبت به اصالت پاره ای از مستندات و مدارک حسابرسی شده شرکت کنتور سازی ایران ، به قوه قضاییه شکایت برده است.
به گزارش اقتصاد آنلاین ، گزارش حسابرسی شده عملکرد سال مالی منتهی به اسفند ماه 1394 شرکت کنتور سازی ایران از سوی این موسسه حسابرسی تایید شده بود.
هم اکنون در فهرست حسابرسان معتمد بورس نام موسسه های آئین تراز آریا ، آئین محاسبان امین ، آباد نوین تهران، آبتین روش آریا ، آتیه اندیش ارقام ، آرشین حساب ، آرمان اندیش آگاه ، آرمان راهبرد ، آرمان نوین رسیدگی ، آرمون گستران پیشگام     ، آروین ارقام پارس ، آرین حساب شیراز ، آزمودگان، آزموده کاران ، آزمون ، آزمون پرداز ایران مشهود، آگاه تدبیر ، آگاه نگر ، آگاهان ترازتوس ،آگاهان و همکاران ، احراز ارقام ، ارقام نگر آریا ، ارکان سیستم ،اصول پایه فراگیر ،اصول‌نگر آریا ،اطمینان بخش و همکاران،امجد تراز ، امین تدبیر بصیر ، امین مشاور بصیر، اندیشمند تدبیر ، ایساتیس محاسب کویر، بخرد یار ، بهراد مشار ، بهنام مشار ، بهمند ، بیات رایان ، تدبیرگران شاخص‌اندیش ،تدبیرگران مستقل ، تدوین و همکاران ، تلاش ارقام     ، حافظ گام ، حساب گستر پویا ، حسابرسین ، داریا روش ، دایا رهیافت، دش و همکاران ، دقیق تراز سپاهان ،دیلمی پوروهمکاران ،رازدار ، راهبرد پیام ، رایمند و همکاران ، رهبین ، ژرف بین بهبود ارقام، سازمان حسابرسی ، سامان پندار ، سخن حق     ،سیاق نوین جهان ،شاخص اندیشان ،شاهدان ،شراکت ،شهود امین ،صدر ،فاطر ، فراز مشاور ، فراگیر اصول ، فریوران     ، کارای فارس ،کاربردارقام ،کاربرد تحقیق ،کاشفان ،کوشا منش     ،متین خردمند ،مختار و همکاران، مفید راهبر ،ممیز ، نو اندیشان ، نوین نگر مانا ، نیک روشان ، وانیا نیک تدبیر ،هادی حساب تهران ، هدف همکاران ، هژیران     ، هشیار بهمند ، همیار حساب ،هوشیار ممیز قرار دارند بی آنکه نامی از موسسه ن.ح آمده باشد.
گفتنی است این موسسه حسابرسی در تاریخ 26 آبانماه 1389 تاسیس شده و گفته می شود سازمان بورس پرونده ای را در کمیته حقوقی حسابرسان به منظور بررسی پاره ای از اقدام های صورت گرفته از سوی این موسسه در زمینه تایید برخی مدارک و مستندات مبهم شرکت کنتور سازی با موضوع  صندوق های فروشگاهی در دست اقدام دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۵ ۰

  سرمایه های مردم که بر باد رفته رو کی جوابشو میده

  • مردمپرست
   ۱ ۰

   (( اعلامیه حمایت از ارزش پول ملی ))

   (ارزش پول ملی.... حق مسلم ماست......کاهش ارزش پول....ظلم بر این ملت است)

   کلید حل مشکله, فقر و گرانی .......در حمایت از ارزشه, پول ایرانی

   بی ارزش ترین پول دنیا, ریال ایرانی شد ...بلاخره در دنیا اول شدیم ....

   عصرایران - قیمت دلار در سال 1384 ، زمانی که محمود احمدی نژاد رئیس جمهور شد و دولت را تحویل گرفت ، 902 تومان بود و (صبح روز دهم مهر1391) به مرز 3000 تومان رسید , این در حالیست که هر دلار در سال 1357 که 7 تومان بود, بعد از گذشت بیش از 25 سال در سال 1384 به 902 تومان رسیده بود یعنی با رشد بیش از 129 برابر ......!!!
   این اعداد نشان می دهند, از سال 1384 , دلار در این سال ها بطور باورنکردنی به یکباره دوباره در سال 1391 حدود 3.3 برابر شده و به همین میزان نیز از ارزش پول ملی کاسته شده است...!!!
   همچنین زمانی که احمدی نژاد به عنوان رئیس جمهور سوگند خورد که "درحراست از مرزها و استقلال سیاسی و اقتصادی و فرهنگی کشور(( جان و مال و ناموس )) از هیچ اقدامی دریغ نورزد" (اصل 121 قانون اساسی) و بر روی صندلی ریاست جمهوری نشست ، هر قطعه سکه بهار آزادی 96 هزار تومان بود ولی امروز یک میلیون و 160 هزار تومان است که افزایشی قریب به 13 برابری را نشان می دهد.*

   تازه ترین نرخ برابری ارزهای مختلف اعلام شده توسط صندوق بین المللی پول نشان می دهد ریال ایران در برابر دلار کم ارزشترین پول در بین کشورهای محاسبه شده است.
   به گزارش جهان، در گزارشی که صندوق بین المللی پول از نرخ برابری ارز کشورهای مختلف اعلام کرده است ریال ایران در بین کشورهای مختلف جهان در برابر دلار آمریکا بی ارزش ترین پول می باشد.

   این در حالی است که در چند سال گذشته خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرده بود، ریال ایران دهمین پول کم ارزش دنیاست. بر اساس آن گزارش در سال ۲۰۰۵ میلادی هر دلار آمریکا برابر ۸ هزار و ۷۶۴ ریال بود، کم ارزش ترین پول خارجی در برابر دلارآمریکا لیر ترکیه بود که هر دلار آمریکا بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار لیر ترکیه ارزش داشت.
   بدین ترتیب ریال ایران در فاصله ۶ سال به کم ارزش ترین پول جهان در برابر دلار آمریکا تبدیل شده است.....
   حال,حفظ ارزش پول ملی, در کشور ما وظیفه کیست..!؟؟؟

   مردم عزیز ایران بیدار شوید و از ارزش پول ملیتان در مقابل این سیستم فاسد دلالان بانکی و دلار فروشان غارتگر دفاع کنید و جلوی کاهش ارزش پول ملی تان که قدرت خریدتان است,را بگیرید... کاهش ارزش پول مساویست با تورم ,گرانی و فقر, فساد, فهشا و فشارهای مالی و هزاران بدبختی دیگر...... لطفاً, آگاه و بیدار شوید,

   ارزش پول ملی ...حق مسلم ماست.....کاهش ارزش پول......غارت از این ملت است.

   کلید حل مشکله,فقر و گرانی..........در افزایش ارزشه, پول ایرانی

   مردم لطفاً حمایت و همت کنید و این اعلامیه حمایت را بین همه مردم منعکس کنید......

  • ناشناس
   ۰ ۰

   فكر كنم قيمت سهامش زير ١٠٠٠تومن برسه

 • ناشناس
  ۱۰ ۱

  حسابرس رو مثل روز روشن گول میزدن با مدارک جعلی بعد به ریشش و زرنگی خودشون هرهر میخندیدن. ...

 • حمید
  ۸ ۰

  اتهام زدن اسان است وخود بورس هم مشکل خود را از این طریق میخواهد سرپوش بگذترد

 • رضا
  ۴ ۰

  سرمایه سهامدارانی مانند فولاد امیر کبیر کاشان از سال۹۳به باد فنا رفته اسم شرکت میدهیم که کاری بکنند ولی بعد از ورشکستگی شکایت خاهند کرد

 • حميد
  ۴ ۰

  گزارش حسابرسي كنتور سازي هشتم شهريور منتشر شده و با اطلاع دادن حسابرس در سيزدهم نمادش بسته شده مگر در اين پنج روز چه اتفاقي افتاده همه نوسانات در زماني اتفاق افتاده كه اصلا گزارش حسابرس وحساب وكتابي نبوده بورس ار فروردين تا اخر مرداد كه سهم كنتور سازي تا هشت هزار تومان رسيده چه كار ميكرده؟ واضح است كه بورس قصور خودش را به حسابرس بي گناه منتقل ميكند از اين واضح تر نميشود

  • عادل
   ۳ ۵

   حسابرس بیگناه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   حسابرس های این شرکت تو شرکت ما چند ماه زندگی میکردن حتی به سند سازی کمک میکردن
   خودشون سهام میخریدن
   بعد به کارکنان میگفتن ما فقط بخاطر اینکه این شرکت سرپا بمونه اینکار رو میکنیم ما نمیخوایم کارگرها از نون خوردن بیافتن
   میخوای تک تک اسم ببرم!!!!!!!!
   اقایان حسابرس
   میدونید این مدت 4 ساله با گزارشات کذب شما که کاملا واقف بر اون بودید چه بلایی به سر این شرکت اومد؟ چند نفر اخراج شدن؟ میدونید مابقی کارکنان زندگی ندارن و 4 ماه حقوق طلب دارن ؟
   شما مدیر عامل این شرکت رو الوده تر کردید به طوری که شب و روز تولید رو ول کرد و به بورس چسبید، شما و مدیران ارشد این شرکت مدیرعامل کم سن و بی تجربه این شرکت رو بدبخت کردید.
   تولید رو از بین بردید .

 • سوگند
  ۲ ۰

  اقا عادل اسم ببر

 • آرمان
  ۵ ۰

  بورس خودش از همه چی خبر داشته
  فقط پشت امضای حسابرس پنهون شده بود
  چرا زمانی که سهام رفت بالا این کارا رو نکرد
  الان حکم نوش دارو بعد مرگ سهراب رو داره
  ...

 • حميد
  ۲ ۲

  دوستان توجه داشته باشند كه حق پيگيري قانوني از طريق پليس فتا و شكايت براي حسابرس يا هر مخاطب ديگري محفوظ است!

  • عادل
   ۱ ۲

   آقا حمید، پلیس فتا بازرسی یا هر کس دیگه ای
   فقط یه شماره معتبر اینجا بذاره من خودم باهاش تماس میگیرم نیازی به پیگیری نیست اصلا
   برادر من کاری نداره یه زنگ بزن اداره بیمه ببین تو این چند وقته مدیر عاملی که تو گزارشات تایید شده توسط حسابرس این شرکت که این همه سود و تولید اعلام کرده چطور پرداخت میشه
   زنگ بزن اداره اب و گاز بگو چقدر بدهی دارن؟؟
   برو دفتر مرکزی تهران
   حالا بررسی مدارک گمرک و فروش و ... پیشکش
   اقایان بازرس تشریف بیارید شرکت ببینید شرکتی که 500000 تا صندوق تولید و فروخته چرا پرسنل 4 ماه حقوق نگرفتن و.......................

 • نا عادل
  ۳ ۵

  استاد شما دلت از حقوق نگرفتن پره . جراتشو داشتی میرفتی جلوی ... رو میگرفتی
  بعد یه کم مطالعه داشته باش ببین چندتا صندوق بوده.پک کامل بوده نه تولیدی.
  تمام مشکلات توی سال 94 نبوده.سال 95 هم تحت شعاعه که متاسفانه بورس خواب بوده یا شایدم بیدار بوده و....حالا

  • عادل
   ۱ ۳

   بله شاگردم، معلومه دلم از نگرفتن حقوق پره ما زمان دولتی بودن این شرکت مشکلی نداشتیم، شما یه مراجعه به اینترنت داشته باش ببین چقدر اعتراض صورت گرفته ، ربطی به جرات هم نداره به نظرم ،توان ما در این حد بود ،شما بگو یه شرکت که این همه سود داشته چرا نباید حقوق و بیمه رو پرداخت کنه؟
   اینکه از بازرس میخوایم بیاد بررسی کنه شما چرا میسوزی؟ شما سهام خریدی نمیخوای باور کنی اما این حقیقته ،من متوجه نمیشم پک کامل منظورت چیه ، اما نیازی به مطالعه نداره به سایت شرکت مراجعه کن skipos.irببین این شرکت رو به عنوان بزرگترین تولید کننده صندوق معرفی کرده ، اگه منظورت اینه پک کامل از چین وارد شده بله فقط یه برچسب کنتورسازی زده شده.
   شما اگه سهامت رو بفروشی و سرمایت برگرده مطمئنم تمام حرف های من رو تایید میکنی.

  • ناشناس
   ۱ ۱

   آقا موافقم.
   همه دستشون تو کار بوده.دوتا مسئله هست:1.بورس مقصر زیان بوده که چرا نمادشو باز کرد. 2.سهام قرار نیست فقط سود بده.جنبه زیان هم داشته باشید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  با لابي گري سياسي قوي مشكل حل ميشه، بهرحال ايران تا ده سال ديگه هم نميتونست يه صندوق توليد كنه،راهش همين خريد جنس آشغال چيني به اسم توليده،كارگراهم فقط مسئول بسته بندي بودن،يك سال ديگه همه صندوقها خراب ميشن

 • ناشناس
  ۰ ۰

  قيمت سهام به يك دهم خواهد رسيد،هر كي ميتونه بفروشه ،

 • ناشناس
  ۰ ۰

  تهيه صندوقهاي فروشگاهي به يه شركت ديگر واگذار شده وقيمت سهام آكنتور به شدت پايين مياد

 • ss
  ۲ ۰

  سلام به دوستان عزیز ،من خودم 2سال ونیم توی این موسسه کارکردم مدیرش آدم خداترس و مومنی هست ،این بنده خدا را فریب دادن