{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 411976

مشتریان بانک تجارت در طرح سپرده تسهیلاتی "فردا" ۲ برابر مبلغ سپرده خود از یک تا ۱۰ میلیارد ریال بلافاصله و همزمان با افتتاح حساب از این بانک تسهیلات می گیرند.

به گزارش اقتصادآنلاین، در طرح سپرده تسهیلاتی فردا هر یک از  فعالان صنف طلا و جواهر، صرافی ها، پزشکان، دندان پزشکان، داروسازان، وکلای دادگستری، سردفتران اسناد رسمی ، مدیران شرکت ها و سازمان ها به عنوان مشتری ارزنده و اصناف می توانند با افتتاح سپرده سرمایه گذاری بلند مدت یکساله در بانک تجارت ، 2 برابر مبلغ سپرده خود را همزمان با افتتاح حساب از این بانک تسهیلات دریافت کنند.

 تسهیلات این طرح در قالب عقد مرابحه عادی( خرید کالا و خدمات، تامین مسکن و ...) با نرخ سود 15 درصد سالانه و مدت بازپرداخت 12 ، 24 و 36 ماهه اعطا شده و به سپرده مشتری نیز طی مدت سپرده گذاری ماهانه 5 درصد سود تعلق می گیرد.

سقف تسهیلات پرداختی بانک تجارت در قالب این طرح از 1 تا 10 میلیارد ریال تعیین شده که با اخذ سفته و ضامن معتبر هم صنف به متقاضیان پرداخت می شود.

مشتریان و متقاضیان دریافت تسهیلات طرح "فردا" می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی و شرایط دریافت این تسهیلات به شعب یا سایت اینترنتی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir مراجعه یا با مرکز ارتباط مشتریان به شماره 1554 تماس بگیرند.

ارسال نظر

 • بنده خدا
  ۱۲ ۱

  اینطور که حساب کنی
  سود 20درصد سپرده برا خودشون
  سرجمع 20رو به اضافه 15درصدی که خودشون میگن در ظاهر
  میشه 35 درصد.
  مصداق علنی ربا نیست بنظرتون؟

 • ناشناس
  ۲ ۰

  بانک هیچوقت دلش برای مردم نسوخته مطمئنان بضررمردم وبسود سهام داران است

 • ستار
  ۱ ۰

  شما دیگه چقدر بی وجدان هستید
  طرف پنجاه تومن پولشو بزاره بعد شما صد تومن بهش میدین .این آخر زرنگی یعنی در اصل پنجاه ملیون بهش دادین با سود 30% ایول به متفکران این مملکت گل و بلبل

 • حسن گرامی فر
  ۱ ۰

  بزرگترین کلاهبردارن بانکها هستن

 • سیب زمینی
  ۲ ۰

  واقعا مردم رو چی فرض کردید
  نه واقعا چی فرض کردید
  الله اکبر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری