{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 384858

با نواختن زنگ امید آینده؛

سال تحصیلی ٩٩-۱۳۹۸ با نواختن زنگ امید آینده و قرائت پیام بانک در مدرسه امید آینده در روستای خونسرخ در بندرعباس مرکز استان هرمزگان، رسماً آغاز شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، آیین بازگشایی مدارس امید آینده موسوم به «زنگ امید آینده» صبح روز دوشنبه (اول مهرماه) با حضور «محمدعلی بهزادان» معاون پشتیبانی بانک آینده و « داود نقیبی زاده» رئیس شعبه بانک آینده در بندرعباس و تعدادی از خانواده دانش آموزان در مدرسه امید آینده در این روستا در جنوب کشور، برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر نواختن زنگ امید آینده، پیام بانک آینده به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید قرائت شد و دانش آموزان با عبور از زیر قرآن مجید راهی کلاس های درس شدند.

معاون پشتیبانی بانک آینده در این مراسم با اعطای کارت هدیه از 6 دانش آموز ممتاز مدرسه تقدیر کرد.

مدرسه 6کلاسه امید آینده به مساحت 1945مترمربع و زیربنای 645 مترمربع در روستای خونسرخ در سال١٣٩۶ احداث و به بهره برداری رسیده است و حدود 180دانش آموز در یک نوبت در مقطع ابتدایی در این مدرسه تحصیل می کنند.

بانک آینده یازده مدرسه امید آینده در مناطق کمتر برخوردار در شیراز، ایلام، سنندج، زاهدان، کرمان، بیرجند، بوشهر، یاسوج و بندرعباس، تالش و تهران احداث کرده است و حدود 4 هزار دانش آموز در این مدارس تحصیل می کنند.

در این مراسم همچنین مدیران ارشد بانک آینده علاوه بر بازدید از مدرسه و گفت و گو با مدیران و معلمان با دانش آموزان و اولیاء آنها گفت و گو کردند و همچنین به مناسبت آغاز سال تحصیلی و برگزاری آیین زنگ امید آینده، به دانش آموزان این مدرسه بسته های لوازم التحریر و نوشت افزار اهدا کردند.

اهدای بسته های نوشت افزار به دانش آموزان سراسر کشور در آغاز سال تحصیلی از سنت های نیکوکاری بانک آینده است که بر مبنای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی است که  از سال 1395 بنا نهاده شده و در این مدت بیش از 6 میلیون بسته لوازم التحریر میان دانش آموزان کشور توزیع شده است، که امسال نیز همزمان با اول مهر این سنت حسنه به صورت گسترده آغاز شده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری