کد خبر 524534

برگزاری آخرین مرحله قرعه کشی بیمه‌های زندگی بیمه ملت

ارزشمندترین سرمایه هر فردی زمان و عمر اوست. عمر سرمایه‌ای است که باید با برنامه‌ریزی برای بهره‌مندی درست از لحظات آن، خود را در برابر حوادث و مخاطرات احتمالی ایمن کرد؛ که این، هدف اصلی بیمه‌های زندگی است.

به گزارش اقتصادآنلاین، در واقع بیمه زندگی با تضمین پشتیبانی مالی در صورت وقوع خسارت مالی یا مشکل احتمالی به وجودآمده در صورت فوت شخص بیمه‌شده آرامش خاطر را برای فرد به همراه می‌آورد و راهی برای حفاظت از آینده مالی خانواده است. موضوعی که ممکن است اهمیت و مزایای بسیار آن با گذشت زمان کمرنگ شود! در همین راستا و به منظور آگاه‌سازی بیمه‌گزاران بیمه‌های زندگی نسبت به مزایای این بیمه‌نامه و بهره‌مندی از پوشش‌های آن در مواقع ضروری؛ بیمه ملت نسبت به برگزاری جشنواره بیمه‌های زندگی اقدام کرد.

برگزاری برنامه قرعه‌کشی با جوایز ارزنده، ارسال پیامک‌های انگیزشی و امکان مشاهده امتیاز برای بیمه‌گزاران؛ از جمله مواردی است که می‌توان از آن به عنوان ابزار ترغیب نسبت به پرداخت معوقات بیمه‌نامه‌ها و واریز اقساط پیش از موعد بهره برد.

همچنین به اطلاع می‌رساند بنا به درخواست بیمه گزاران، تعداد جوایز مرحله آخر قرعه‌کشی افزایش یافته و در این مرحله علاوه بر گوشی تلفن همراه هوشمند به یک نفر، 5 جایزه نقدی نیز به برندگان قرعه‌کشی اعطا می‌شود.

به همین منظور، روز چهارشنبه 8 اردیبهشت‌ماه 1400، قرعه‌کشی پایان ماه اسفند و فروردین ویژه بیمه گزاران در ساعت 15 انجام می‌شود.

شایان ذکر است؛ قرعه‌کشی به صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام بیمه زندگی بیمه ملت (https://www.instagram.com/MelaLife) برگزار شده و مدیر بیمه‌های زندگی بیمه ملت در این برنامه زنده به سوالات بیمه‌گزاران و کانال توزیع پاسخ می‌دهند.

لینک پخش زنده مراسم قرعه‌کشی در تاریخ 1400/02/08 ساعت 15

صفحه رسمی اینستاگرام بیمه ملت

اینستاگرام بیمه زندگی بیمه ملت

خبر برگزاری جشنواره بیمه‌های زندگی بیمه ملت با جوایز ارزنده

لینک مشاهده امتیاز بیمه‌گزاران در جشنواره

موشن تبلیغاتی جشنواره بیمه زندگی

جوایز آخرین مرحله قرعه‌کشی : یک دستگاه گوشی تلفن همراه+ 5 جایزه نقدی

بیشتر بخوانید
ارسال نظر