کد خبر 466555

آخرین مهلت شرکت در جشنواره حساب‌های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا

مدیر امور حوزه مدیرعامل و روابط عمومی بانک سینا با اشاره به برگزاری چهارمین دوره جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز این بانک در مهرماه، گفت: هموطنان گرامی برای شرکت در این جشنواره تنها تا پایان شهریورماه جاری فرصت دارند.

به گزارش اقتصادآنلاین، منصور شیخ الاسلامی با اشاره به اینکه مراسم قرعه کشی جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا روز دوشنبه 7 مهرماه جاری با حضور نمایندگان دستگاه های نظارتی برگزار می شود، خاطرنشان کرد: تمامی هموطنان نیک اندیش و خیّر برای مشارکت در امر نیک قرض الحسنه و بهره مندی از جوایز جشنواره تا 31 شهریور ماه فرصت دارند نسبت به افتتاح یا تکمیل موجودی حساب خود حداقل به مبلغ 1 میلیون ریال اقدام نمایند.

مدیر امور حوزه مدیرعامل و روابط عمومی بانک سینا اظهار داشت: به ازای هر 500 هزار ریال در هر روز یک امتیاز محاسبه خواهد شد. البته جهت شرکت در قرعه کشی علاوه بر حفظ حداقل موجودی (100 هزار تومان)، طی ۳ ماه یا ۹۰ روز متوالی، مفتوح بودن حساب و داشتن حداقل موجودی در روز قرعه کشی نیز ضروری است.

وی در مورد جوایز این دوره از جشنواره هم گفت: جوایز چهارمین جشنواره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک سینا به مناسبت سی و پنجمین سالگرد تاسیس این بانک شامل 5 جایزه ویژه یک میلیارد ریالی، 35 کمک هزینه تامین مسکن هر یک به مبلغ 350 میلیون ریال، 35 کمک هزینه خرید خودرو ایرانی هر یک به ارزش 250 میلیون ریال، 35 کمک هزینه خرید کالای ایرانی هر یک به ارزش 100 میلیون ریال و میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگر است.

شیخ الاسلامی افزود: به موازات جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا، مسابقات هفتگی با هدف تعامل با مشتریان عزیز و قدردانی از همراهی آنها، در صفحه اینستاگرام بانک به نشانی instagram.com/sina_bank نیز برگزار و به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایزی اهدا می شود و هموطنان می توانند از این فرصت هم بهره مند گردند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر