کد خبر 457989

هر کجا که صحبت از ازدحام و رفت و آمد باشد، گیت ورود و خروج حضور دارد. این گونه گیت‌ها کمک می‌کنند تردد افراد و حتی وسایل نقلیه در مکان های شلوغ به آسانی صورت گیرد و دسترسی به مکان‌های مهم در اماکن پر تردد راحت‌تر شود. گیت ورود و خروج با حذف نیاز به نظارت و کنترل انسانی موجب افزایش راندمان کاری می‌گردد. مطمئنا در مکان های مختلف مانند ایستگاه های مترو، مراکز تجاری و دولتی و ورزشگاه‌ها با این دستگاه روبه رو شده اید. یکی از مکان های نصب این محصول، فروشگاه‌ها است. با نصب گیت ورود و خروج فروشگاهی جلوی درب خروجی فروشگاه‌ها از خروج اجناس سرقتی جلوگیری می‌شود؛ به صورتی که در مواقع سرقت زنگ خطر به صدا در می‌آید.

بازرگانی

تردد از گیت ورود و خروج، تنها برای افراد خاص امکان پذیر است.

در ادامه، چگونگی عملکرد سیستم گیت ورود و خروج را به زبان ساده تر برای شما توضیح می‌دهیم. کاری که سیستم گیت ورود و خروج انجام می‌دهد محدود کردن دسترسی است. برای مثال، شما برای اطلاعات بانکی خود نام کاربری و رمز عبور در نظر می‌گیرید. این کار دسترسی دیگر افراد را به حساب شما محدود می‌کند. اما اگر رمز عبور را در اختیار شخص دیگری قرار دهید می‌تواند به حساب بانکی شما دسترسی پیدا کند.

سیستم گیت ورود و خروج هم به همین شکل است که باعث می‌شود دسترسی به مکان های خاص محدود شود و تنها افراد مجاز امکان تردد را داشته باشند. مزیت گیت ورود و خروج این است که می‌توان قابلیت های بیشتری به آن اضافه نمود و به اطلاعاتی مانند اینکه چه فردی از گیت عبور کرده و چه فردی هنوز در سازمان حضور پیدا نکرده است، دسترسی پیدا کرد. این ویژگی بیشتر برای شرکت‌ها و سازمان‌ها استفاده می‌شود که نظارت بر عملکرد کارکنان را برای مدیران راحت تر می‌کند.

آیا از کاربرد گیت ورود و خروج خبر دارید؟

گیت ورود و خروج با توجه به مکانی که قرار می‌گیرد در انواع مختلف با ویژگی های منحصر به فرد ساخته می‌شود. برای آشنا شدن با برخی گیت های عبور، ادامه مقاله را دنبال کنید.

آیا تنها دوربین های مدار بسته برای تامین امنیت فروشگاه کفایت می‌کند؟

بسیاری از افراد فکر می‌کنند، تنها نصب دوربین های مدار بسته برای حفظ امنیت فروشگاه کفایت می‌کند. اما اینطور نیست. وجود گیت ورود و خروج فروشگاهی ضد سرقت برای یک فروشگاه و مکانی که دارای محصولات ارزشمند است، بسیار ضرورت دارد. چرا که هنگام سرقت یا خارج کردن بدون مجوز وسایل فروشگاه، در همان لحظه متوجه آن خواهید شد که در این صورت برای گرفتن سارق اقدام می‌کنید.

در واقع گیت ورود و خروج فروشگاهی ضد سرقت در لحظه وقوع جرم سارق را شناسایی می‌کند. به همین خاطر بیشتر سارقین هیچگاه برای دزدی به سراغ فروشگاه هایی که دارای گیت ورود و خروج فروشگاهی هستند، نمی روند.

امنیت فروشگاه های بزرگ تنها با گیت ورود و خروج امکان پذیر است.

بازرگانی

روز به روز به تعداد فروشگاه های بزرگ اضافه می‌شود که به دلیل تامین محصولات متنوع، مورد استقبال مردم قرار می‌گیرند. اما این گونه فروشگاه‌ها به سیستم امنیت کاملا حرفه ای نیاز دارند. هنگامی که صحبت از امنیت فروشگاه و مراکز تجاری بزرگ می‌کنیم، مطمئناً یاد گیت ورودی فروشگاهی می‌افتید و دزدگیر هایی که به تمام لباس های فروشگاه وصل است. نیاز فروشگاه های بزرگ به گیت ورود و خروج فروشگاهی حتمی است. چرا که نمی توان در تمام قسمت های فروشگاه از نیروی انسانی استفاده کرد. به علاوه احتمال خطای نیروی انسانی در مواقع شلوغی فروشگاه بالا است.

گیت ورود و خروج فروشگاهی راهی برای تقلب دزدان باقی نمی گذارد.

 خیلی‌ها سوال می‌پرسند که آیا امکان تقلب در گیت ورود و خروج فروشگاهی وجود دارد یا نه. گیت ورود و خروج فروشگاهی در انواع مختلف ساخته می‌شود که یکی از مطمئن ترین راه های امنیتی است و هیچ راهی برای تقلب سیستم آنها وجود ندارد.

اگر فکر می‌کنید، امکان کندن تگ های فروشگاهی وجود دارد، کاملاً در اشتباهید. این تگ‌ها توسط دستگاه خاص به لباس‌ها چسبانده شده اند که تنها با کمک همان دستگاه جدا می‌شوند. جنس این تگ‌ها به قدری محکم است که به راحتی از لباس‌ها جدا نمی شود و اگر هم کسی بخواهد با زور تگ‌ها را از لباس جدا کند، آن قسمت از لباس پاره می‌شود. لباس پاره و جنسی که خراب شود، به درد کسی نمی خورد.

اگر شما هم به این نتیجه رسیده اید که فروشگاه تان به گیت ورود و خروج فروشگاهی نیاز دارد، گروه تولیدی طاها در این زمینه نیمی از سهم بازار را از آن خود کرده و همیشه به دنبال جذب رضایت مشتریان خود بوده است.

بازرگانی

استقبال اماکن ورزشی از گیت ورود و خروج

بسیاری از مدیران اماکن ورزشی برای به روز و مدرن بودن فضای باشگاه از گیت های ورود و خروج باشگاهی استفاده می‌کنند. وجود چنین امکاناتی در باشگاه‌ها باعث استقبال بیشتر و کنترل  بهتر ورود و خروج کاربران می‌شود. باشگاه بزرگی که هر ساعتی از شبانه روز را برای اجرای ورزشی خاص برنامه ریزی کرده و سانس صبح‌ها را به بانوان اختصاص داده را تصور کنید، قطعا مدیریت کردن آن توسط نیروی انسانی کار بسیار سختی است و امکان اشتباه و خطا در نظارت آن وجود دارد.

سیستم گیت باشگاهی چگونه است؟

حال ببینید، گیت باشگاهی چه شرایطی را برای ورود و خروج باشگاه فراهم می‌کند؟ با وجود گیت ورود و خروج باشگاهی هر فرد تنها می‌توانند در زمان، روز و ساعت مشخص به باشگاه مراجعه کند و همچنین هنگام ورود باید کارت او دارای اعتبار باشد. در این شرایط دیگر نیازی به مدیریت عبور ورزشکاران نخواهد بود و مدیران به دیگر کارهای ضروری باشگاه می‌پردازند.

کلام آخر

 گیت ورود و خروج وظایفی مانند نگهبانی، نظم، امنیت و حراست را در هر مکانی به صورت خودکار انجام می‌دهد، که برای راه اندازی آن به شخص خاصی نیاز نیست. این سیستم بر خلاف نیروی انسانی درصد خطای پایینی دارد و در مکان های شلوغ به راحتی امنیت را برقرار می‌کند. علاوه بر این، وجود گیت در هر سازمان و شرکتی از همان لحظه ورود پرنسل و دیگران، به آنها می‌فهماند، سیستم مدیریتی هوشمندانه ای در سازمان برقرار است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری