{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 433275

رئیس سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان گفت: قیمت مصوب انواع اقلام مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده ابلاغ شد و این قیمت ها به تفکیک نشان های تجاری مختلف، در سامانه قیمت قرار دارد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صداوسیما، عباس تابش افزود: قیمت الکل هر لیتر 17 هزار تومان مصوب و به تبع آن قیمت اقلام بهداشتی تعیین شده است و از طریق سامانه در دسترس همگان قرار دارد و همه عرضه کنندگان موظفند قیمت ها را رعایت کنند.
وی با اشاره به آغاز طرح ویژه ماه رمضان از روز گذشته گفت: نخستین قدم، تامین کالاهای اساسی از جمله روغن، برنج و شکر است که از هر کدام 50 هزار تن سهمیه در اختیار استان ها قرار داده شده و شبکه توزیع نیز به طور کامل رصد می شود.
تابش با اشاره به اینکه به اندازه کافی خرمای مورد نیاز ماه رمضان تامین شده است افزود: قیمت مصوب و ابلاغ شده خرمای مضافتی کیلویی 22 هزار تومان و قیمت مصوب خرمای کبکاب کیلویی 18 هزار تومان می باشد و هرگونه تخطی از این قیمت ها تخلف از قانون است .
وی ادامه داد: گشت های مشترک قرار است در ماه رمضان قیمت ها چه در اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده و چه اقلام دیگر را رصد کنند و قیمت های ابلاغ شده باید رعایت شوند هر گونه تخطی از قیمت ها را مصرف کنندگان می توانند به سامانه 124 و سامانه آپ گزارش کنند.
تابش اضافه کرد: قیمت برنج هندی کیلویی 8 هزار تومان، مرغ 12 هزار تومان و گوشت منجمد وارداتی 42 هزار تومان تعیین و 25 هزار تن مرغ و 15 هزار تن گوشت منجمد وارداتی به بازار تزریق شده است.
وی همچنین با بیان اینکه شکر به اندازه کافی در بازار موجود است گفت: قیمت هر کیلو شکر 5 هزار و 900 تومان ابلاغ شده است .
تابش افزود: از مردم تقاضا داریم هرگونه تخطی در قیمت ها را به سامانه های ذکر شده گزارش و سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان را در امر نظارت بر بازار یاری کنند.

ارسال نظر

  • پیام
    ۰ ۰

    هر کس به دلخواه خودش قیمت میذاره

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری