کد خبر 519629

یک مقام مسئول؛

چهار هزار راننده متخلف در البرز جریمه شدند

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز نیز اعلام کرد که در اجرای اعمال محدودیت های کرونایی که از پانزدهم فروردین ماه جاری آغاز شده ، چهارهزارو ۴۱۵ راننده متخلف در این استان جریمه یک میلیون تومانی شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ غلامعلی شرق  اظهار داشت :همچنین طی سال جاری ۶ هزارو ۲۴۹ راننده خودروی متخلف در البرز  قبض جریمه ۵۰۰ هزارتومانی برای آنان صادر شد.

 وی اضافه کرد که با توجه به اعلام وضعیت  قرمز کرونایی در استان البرز ، خودروهای غیر بومی در حال تردد در این استان جریمه می شوند.

رییس پلیس راهور البرز اضافه کرد: این جریمه ها برای خودروهای غیر بومی توسط دوربین های ثبت تخلف و تمام گشت های پلیس راهور اعمال می شود.

شرق  خاطرنشان کرد: همچنین تمام ورودی ها و خروجی های استان توسط دوربین ها و نیروهای پلیس کنترل می شود و در صورت  تردد و  ورود خودرو های با پلاک غیر بومی و خروج پلاک های بومی برابر مقررات برخورد می شود. 

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز تاکید کرد: چنانچه رانندگانی شهروند استان البرز هستند اما پلاک خودروی آنها مربوط به استان های دیگر است باید هرچه سریع تر نسبت به تغییر پلاک خودرو برحسب محل سکونت خود اقدام کنند.

وی گفت: طبق توافقات و دستورات کمیته ملی کرونا اجرای این طرح برای حفظ سلامت مردم بوده و از ورود هر گونه افراد غیر بومی جلوگیری می شود .

شرق گفت: امیدواریم با رعایت قوانین و  مقررات وهمکاری مردم ، هیچ فردی جریمه نشود و شاهد ریشه کن شدن این ویروس منحوس کرونا باشیم.

استان البرز از هفته گذشته وارد موج چهارم وقرمز کرونایی شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر