پاسخ سوال مخاطبان؛

اگر بخواهیم یارانه خود را از خانواده جدا کنیم، چه کاری انجام دهیم؟

بسیاری از مخاطبان اقتصاد آنلاین این سوال را دارند که اگر بخواهند یارانه خود را از خانواده جدا کنند، باید چه کنند؟ در این گزارش به شما توضیح خواهیم داد.

اگر بخواهیم یارانه خود را از خانواده جدا کنیم، چه کاری انجام دهیم؟

اقتصاد آنلاین - سیده زهرا محمودی؛ از روزی که یارانه‌ها پرداخت شده سوالات متفاوتی در این باره از سوی کاربران مطرح می‌شود؛ یکی از مهم‌ترین این سوالات آن است که اگر بخواهیم یارانه خود را از خانواده جدا کنیم، باید چه کاری انجام دهیم؟

برای اینکه یارانه خود را از خانواده خود جدا کنید، دو شرط لازم است؛ اول اینکه حداقل 35ساله باشید؛ بنابراین اگر کمتر از 35سال سن دارید، تا لحظه نگارش این گزارش راهی برای جدا کردن یارانه شما وجود ندارد.

شرط دوم نیز آن است که جدا از خانواده زندگی کنید؛ بنابراین اگر با خانواده زندگی می‌کنید هم نمی‌توانید یارانه خود را جدا کنید؛ دقت داشته باشید که هر دو شرط باید در کنار هم باشند و اگر یکی از این شرایط را داشته باشید هم نمی‌توانید یارانه خود را از خانواده جدا کنید.

حالا اگر این دو شرط را دارید، باید به بخشداری بروید و برای جداکردن یارانه از خانواده نامه بگیرید.

ارسال نظر

  • علیرضاعظیم وند
    ۰ ۰

    احمقهاپسرم بدلیل گرانی نمیتونه ازدواج کنه وبامن هست وتازه حقوق میگیره ویارانه ام قطع شده چطوری جداکنم

  • مرضیه سروش نژاد
    ۱ ۰

    سلام خدمت شما من مخارجم را خودم تامین میکنم وخانواده ام درحد غذا خوردن از من حمایت میکند ومن میخوام یارانه ام از خانواده ام مستقل باشد ومن ۴۴ساله ام ومتولد ۱۳۵۷هستم بیکارم وبیمارم بنظرتون من مستحق یارانه نیستم وافراد بیکار جز دهکهای پایین ومحروم محسوب نمیشوند من خرجم مستقل از خانواده ام است جز غذا خوردن ومن نمیدونم چکار کنم که از این مخمصه درام لطفا بیشتر درمورد یارانه وحمایت مالی ماهیانه تامل کنید وبه من حق بدید که یارانه شامل حالم بشه ومن جز شما مسئولین کسی را نداریم کمکمو ن کنه ودادخواهی ونیازها ومشکلاتم رابه شما میگیم که کمکمون کنید پس ناامیدم نکنید ویارانه به من بدید وجز دهکهای پایین ومحروم هستم واگر داشتم از شما کمک نمیخواستم لطفا بیشتر توجه ویژه ای مالی به من نمایید ممنونم

آخرین خبر ها