دیدگاه : ۲
در پی پرداخت یارانه جدید در شب گذشته؛

خبر مهم/ یارانه ۴۵ هزار تومانی و معیشتی برای همیشه حذف شد

پیگیری‌های اقتصاد آنلاین از سازمان هدفمندی حاکی از آن است که یارانه نقدی و معیشتی برای همیشه حذف شده است.

اقتصاد آنلاین – سیده زهرا محمودی؛ شب گذشته رییس جمهوری از پرداخت یارانه جدید برای مردم خبر داد؛ بر این اساس قرار شده بود برای دهک‌های یک تا سه، نفری ۴۰۰هزار تومان و برای دهک‌های چهار تا نهم نفری ۳۰۰هزار تومان یارانه پرداخت شود؛ با این خبر سوال مهمی که برای مردم مطرح شد این بود که آیا یارانه نقدی و معیشتی چه خواهد شد؟ آیا این یارانه‌ها حذف می‌شود و یا جداست؟

پیگیری‌های اقتصاد آنلاین از سازمان هدفمندی یارانه‌ها حاکی از آن است که یارانه نقدی و معیشتی با یارانه شب گذشته تجمیع شده و همه این یارانه‌ها باهم در قالب یارانه‌ای جدید، شب گذشته واریز شد.

 موضوع دیگر پس از دوماه است؛ سوال مردم این بود که آیا بعد از دو ماه یارانه نقدی و معیشتی بازمی‌گردد یا خیر؟ سازمان هدفمندی در پاسخ به این سوال اعلام کرد که دیگر هیچ یارانه‌ای تحت عنوان یارانه نقدی و معیشتی نخواهیم داشت و یارانه به صورت کالابرگ الکترونیک پرداخت خواهد شد.

این مطلب برایم مفید است
۳۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۰

    یکی نیست به این آقایون بفرماید آیا مرغ یا کالاهای دیگر می توان قبوض را پرداخت کرد؟ آیا می شود لباس خرید؟

  • ناشناس
    ۱ ۰

    یعنی نظر مردم اهمیتی نداره غیر نقدی چیه آخه شاید یه بدبختی پول اجاره باهاش میدا یکی پول درمانش رومیداد یکی پول تحصیل بچه اش رومیداد حالا که اضافه شده غیر نقدی شد مگه اقتصاد و درد وغم مردم فقط مرغ وپنیر وشکره

دیگر رسانه‌ها