تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۷

واریز وام ۱۲ میلیونی به حساب بازنشستگان

صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: وام ضروری ۱۲میلیون تومانی نوبت چهارم امروز (چهارشنبه) به حساب ۲۲ هزار و ۹۵۱ نفر از مشمولان واریز شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، با هماهنگی بانک عامل وام ضروری ۱۲میلیون تومانی برای ۲۲ هزار و ۹۵۱ نفر از مشمولان نوبت چهارم امروز چهارشنبه ۱۰فروردین ماه جاری به حساب حقوق مشولان واریز شد.

وام ضروری ۱۲میلیون تومانی با کارمزد چهار درصد و اقساط ۳۶ ماهه است که در هفت نوبت به همه مشمولان مرحله نخست پرداخت خواهد شد.

تسهیلات مرحله نخست وام ضروری، از اواخر دی سال ۱۴۰۰ به صورت ماهانه و براساس نوبت های مشخص شده به حساب واجدان شرایط واریز شد و این مرحله از وام ۱۲ میلیون تومانی در قالب هفت نوبت دسته بندی شده اند که در هر نوبت برای بیش از ۲۱هزار نفر از واجدان شرایط مبلغ وام پرداخت می شود.

نتایج مرحله نخست ثبت نام وام ضروری که ۳۰ آبان ماه سال ۱۴۰۰ بود که مشخص شد که بیش از ۱۴۸ هزار و ۵۰۰ نفر واجد شرایط دریافت این تسهیلات شده اند.

 

این مطلب برایم مفید است
۳۹ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

 • شهناز
  ۴ ۱

  اقای اسکندری دق دق باز ضشستگان کار های فور مالیت شما نیست اگر راستمیگوید چرا مثل مسول تعمین اجتمایی پای همسانسازی بازنشستگان نبودید واز این که پستتان را از دست دهید سکوت ک دید

 • خ صادقی
  ۰ ۱

  باسلام من چندماه پیش ۷میلیون وام گرفتم آیا راهی داره که ۵میلیون دیگه هم به ماه بدن که بشه ۱۲میلیون

 • ناشناس
  ۱ ۱

  چرا پس همچنین وامی را تامین اجتماعی به بازنشستگان خود پرداخت نمی‌کنند

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چرا به شما انقدر وام میدن به تامین اجتماعی با هزار دنگ وفنگ به زور من که کلا وام نگرفتم

 • مهدی
  ۰ ۲

  کارمندان و کارگران وام نمیخواهند ب این قشر کارت اعتباری صد میلیونی تا پانصد میلیونی بدهید

 • علیرضا زندی مشهدی
  ۰ ۰

  با سلام و احترام خیلی جالب صندوق بازنشستگی کشوری هنوز کسری حقوق بازنشسته های کشوری چرا از تیرماه سال 1400 را پرداخت نکرده وام میدهد بنظر این استاندارد دوگانه است .

 • نجات
  ۰ ۰

  سلام من الان ۶ سال مستمری بازمانده دریافت میکنم البته حقوقم خیلی خیلی کمه و کاملا بی انصافیه تا الان یک وام ۵ملیونی ندادن

دیگر رسانه‌ها