کد خبر 528113

یک نماینده مجلس:

رکورد ۷۵ساله تورم در ایران شکسته شد / تنها در دوران جنگ، تورم از ۵۰درصد فراتر رفت

احسان خاندوزی اعلام کرد: به تازگی رکورد ۷۵ ساله تورم در ایران شکسته شد؛ اگر غیر از این است، بانک مرکزی گزارش فروردین ۱۴۰۰ را منتشر کند.

به گزارش اقتصادآنلاین، احسان خاندوزی، نماینده مجلس در پیامی توییتری اعلام کرد: به تازگی رکورد 75 ساله تورم در ایران شکسته شد؛ اگر غیر از این است، بانک مرکزی گزارش فروردین 1400 را منتشر کند.

او تأکید کرده که ایران فقط در سال‌های اِشغال، شاهد تورم بالاتر از 50 درصد بوده است.

با این وجود،‌ اعضای دولت آقای روحانی به جای ثبت نام برای دولت آینده آیا نباید خجالت زده باشند؟

نرخ تورم , بانک مرکزی ,

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • علی
  ۸ ۰

  از احمد شاه ۱۲ ساله خجالت بکشید که قد همه مسعولین کار میکرد

 • ناشناس
  ۶ ۱

  اگر بحث خجالت کشیدن باشه خیلی ها باید خجل باشن از مردم نه فقط دولت روحانی. ولی موضوع اینجاست که تازه طلب کار مردم هم هستن این اقایون. شکم خالی نه استقلال حالیشه نه ازادی. مردم زندگی این اقایون را مشاهده میکنن و میفهمن که همه مرگ بر این ان گفتنشون دروغه و فقط برای قدرت و ثروت بیشتره.

 • ناشناس
  ۰ ۶

  خرج مخارج بالاست و باید پول کافی چاپ کرد و خرج کرد تا کارها و امورات مون انجام بشه، خب یه تورمی هم در حد جزئی ایجاد میشه که قابل تحمله. تورم های ده و صد ها برابر هم جاهای دیگه داشتند و مشکلی هم نبوده.

 • ناشناس
  ۰ ۱

  امثال شما واقعا سرتان نمیشود موضوع تحریم چه بود یا شرافت لازم برای بیان حقیقت را ندارید؟! بعنوان یک ایرانی هزار ایراد به دولت روحانی دارم اما یقین دارم اگر دولتی از جنس امثال شما بود تورم ده برابر بود

 • علی
  ۰ ۰

  یعنی واقعا روشون میشه ثبت نام کنن.چرا اینقدر وقیح و پررو.خجالتم نمیکشن.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خجالت؟ اینها . سعی می کنند با مذاکره تورم را کم کنند .فقط نمی دونم افغانستان چگونه تورم را روی سه دهم درصد نگه داشته ولی این پر ادعا ها نمی توانند .

 • حسین
  ۰ ۰

  افرادی مثل جنابعالی کنه معلوم نیست این کاغذ پاره رو کی دستاتو داده دکتر شدین، چندماه پیش با بوق و کرنا کردن حباب بورس و عامل تورم خواندن آن باعث از بین رفتن سرمایه خیلی از سهامدارن خرد شدید.الان هم به جای عذرخواهی از ملت مالباخته در قامت یک منتقد، طلبکار هم هستید. بالاخره یه روزی برای این همه حق الماسی که به گردنتونه باید در پیشگاه الهی حساب پس بدید.