کد خبر 454875

طبق جدیدترین آمار:

دارایی صاحبان سهام عدالت چقدر افزایش یافت؟

ارزش برگه ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت در پایان معاملات هفته جاری به ۱۹میلیون و ۶۳۴هزار و ۵۴۸تومان رسید و سود ۴۵۰هزار تومانی عاید سهامداران شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، در پی صدور دستور آزادسازی سهام عدالت، سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با راه‌اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت اقدام به ارائه جزئیات دارایی واقعی سهام عدالت مشمولان به‌تفکیک شرکت‌های بورسی و ارائه تعداد و ارزش هر سهم آنها کرد.

این سامانه بار دیگر در پایان معاملات هفته بِروزرسانی شده است و مشمولان می‌توانند با مراجعه به این سامانه از آخرین ارزش سهام عدالت خود آگاهی یابند.

بر اساس این گزارش کسانی که ارزش اولیه سهام عدالت آن‌ها 532 هزار تومان است در پایان معاملات روز چهارشنبه 1 مرداد ارزش سهام عدالتشان به 19 میلیون و 634 هزار و 548 تومان رسیده است.

در ابتدای معاملات هفته جاری ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی 19 میلیون و 184 هزار و 457 تومان اعلام شده بود که بر این اساس طی معاملات این هفته 2.3 درصد سود معادل 450 هزار و 91 تومان عاید سهامداران عدالت شده است. در هفته پیش از آن سود 13 درصدی عاید سهامداران عدالت شده بود که بر این اساس روند رشد سهام عدالت طی هفته جاری بسیار کند شده است.

سهام عدالت

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • بانک ملت
    ۴ ۰

    سلام اخه چه فایده ای داره مگه فرقی برای مردم داره فعلا ۵۰ روز که ۳۰ درصد سهام عدالت مو دادم بانک ملت بفروش دیروز ۲۰۰ هزار برام واریز کردن اخه ۲۰۰ هزار رو چیکار کنم سهام مو کشیدن بالا مردم و سر کار گذاشتن

  • ابراهیم
    ۰ ۰

    سلام بنده حدود ۵۰روزه توی بانک کشاورزی فروختم هنوز چیزی دریافت نکردم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری