کد خبر 453736

تا پایان شهریورماه صورت می‌گیرد؛

پرداخت وام یک میلیونی به خانوارهای ۵نفره

سخنگوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تسهیلات یک میلیون تومانی دوران کرونا برای سرپرستان خانوار پنج نفره و بیشتر و نیز جاماندگان مرحله قبلی در پایان شهریور پرداخت می‌شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، در روز 7 تیرماه سال جاری پیامکی از سرشماره وزارت رفاه (v.refah) برای برخی سرپرستان خانوار یارانه‌بگیر ارسال شد با این مضمون که «سرپرست محترم خانوار! تسهیلات یک میلیون تومانی دوران کرونا قبلاً به حساب یارانه شما واریز شده است، اگر متقاضی تسهیلات تکمیلی به مبلغ یک میلیون تومان براساس شرایط اعلامی دولت هستید، لطفا از طریق همین خط تلفن همراه حداکثر تا 5 روز آینده عدد 1 را به 6369 ارسال نمائید».

حامد شمس سخنگوی وزارت تعاون و رفاه اجتماعی تماس گرفت و گفت: وام یک میلیون تومانی مجدد برای یارانه‌بگیران پنج نفر و بالاتر و برای کسانی که در مرحله اول پیامک زدند، اما چون تلفن به نام نداشتند، نتوانستند وام بگیرند، کی واریز می‌شود؟ وی در پاسخ گفت: تسهیلات یک میلیون تومانی دوران کرونا در پایان شهریورماه به حساب افراد مشمول واریز می‌شود. 

پیش از این نیز حسین میرزایی سخنگوی ستاد تسهیلات کرونایی در توئیتی اعلام کرده بود، این وام یک میلیون تومانی جدید صرفاً برای کسانی است که قبلاً درخواست داده، اما چون شماره تلفن همراه به نام آنها نبوده، موفق به دریافت وام نشدند و نیز برای سرپرستان خانوار یارانه‌بگیری است که پنج نفره و یا بیشتر هستند. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۰

    نمیشه زود واریز کنید

  • ب
    ۰ ۰

    جرادولت یه پولی به مردم فقیرومخصوصازنان سرپرست نمیده تواین گرانیامایدبختاجکارکنیم بالای پنج نفر یک میلیون میدین ماهایکه دونفروسه نفرهستیم خرج نداریم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری