کد خبر 432001

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری:

ثبت‌نام وام ضروری بازنشستگان کشوری از اول اردیبهشت آغاز می‌شود/ تعویق دو ماهه اقساط وام

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اعلام آغاز ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری از اول اردیبهشت ماه، از تعویق در کسر اقساط ماه های فروردین و اردیبهشت وام ضروری ۷ میلیون تومانی و سهام بیمه ملت بازنشستگان این صندوق خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلایتبا، اکبر افتخاری اظهار کرد: با هماهنگی‌های انجام شده، کسر اقساط تسهیلات قرض الحسنه 7 میلیون تومانی بازنشستگان کشوری در ماه‌های فروردین و اردیبهشت به تعویق افتاده و از حقوق بازنشستگان کسر نخواهد شد.

افتخاری همچنین گفت: علاوه بر این، مقرر شد اقساط وام ماه‌های فروردین و اردیبهشت برای آن دسته از بازنشستگانی که سهام بیمه ملت را خریداری کرده‌اند نیز به تعویق بیفتد و این اقساط از حقوق این عزیزان کسر نشود.

وی با اشاره به اینکه این موضوع شامل اقساط وام ازدواج فرزندان بازنشستگان نیز می‌شود، افزود: این تصمیم در چارچوب حمایت از بازنشستگان عزیز در شرایط موجود و با همکاری صندوق بازنشستگی و نظام بانکی کشور اتخاذ شده است. بانک صادرات

افتخاری با اشاره به صدور احکام سال 99 بازنشستگان کشوری و پرداخت حقوق فروردین ماه همراه با افزایش‌های ناشی از 15 درصد و همسان سازی گفت: تلاش شبانه روزی همکاران ما در بخش‌های مختلف صندوق برای سرعت بخشیدن به صدور احکام سال 99 و پرداخت حقوق فروردین ماه براساس احکام جدید که برای نخستین بار صورت گرفت، جای قدردانی دارد.

ثبت‌نام اینترنتی وام ضروری از اول اردیبهشت

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه از آغاز ثبت‌نام مرحله دوم وام ضروری 7 میلیون تومانی از اول اردیبهشت ماه 99 خبر داد و گفت: این وام همانند مرحله نخست، به مبلغ 7 میلیون تومان، با اقساط 36 ماهه و با کارمزد 4 درصد است.

افتخاری اظهار کرد: بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند از روز دوشنبه اول اردیبهشت ماه تا اول خرداد ماه به مدت یک ماه با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir به صورت اینترنتی ثبت‌نام کنند.شرایط دریافت وام ضروری بازنشستگان در صفحه ثبت‌نام سایت درج خواهد شد.

وی تصریح کرد: پس از اتمام مهلت یک ماهه ثبت‌نام، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام‌های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات، میزان حقوق و ... بررسی شده و با اولویت بندی و براساس میزان اعتبار تخصیصی از سوی بانک صادرات ، «واجدین شرایط» تعیین و اسامی آنها از طریق سایت صندوق اعلام خواهد شد.

افتخاری گفت: پرداخت مرحله دوم وام ضروری 7 میلیون تومانی به حساب واجدین شرایط براساس نوبت بندی و با توجه به سقف تعیین شده توسط بانک عامل به صورت ماهانه انجام می‌شود.

ارسال نظر

 • محمدرضا
  ۰ ۰

  صندوق بازنشستگی کشوری هنوز وام مرحله هفتم سال ۹۸نپرداخته مدیرصندوق ارثبت نامه جدید خبرمیده واقعا که ?!!!!!!!!!;;;!;;!!!!!!!!!!!!!!!!شما لطف کنیدوام مرحله هفتم بازنشستگان درسال ۹۸بپردازید فکرمدیرعامل صندوق خبرنداره!

 • حسن
  ۰ ۰

  تواین کشورایران فقط بازنشستگان کشوری حق زندگی دارندولی بقیه بازنشستگان نبایدزنده بمانندبخصوص تامین اجتماعی فقط ثروتشان برای برداشت دولت ودزدان خوبه چراازطرق همین سایت وام به بازنشستگان تامین اجتماعی نمیدن چرابایدحقوق بین اینها با آنها تفاوت دارد درکشوربا ادعای اسلامی

 • سعید
  ۰ ۰

  چرا مردمو سرکار گذاشتید مگه ما مسخره شما هستیم میگید ثبت نام کنید بعد پیام میده تمام شده یک مشت بازنشسته هم حرف بی محتوای شما را باور میکنند وام رمضان چه شد

 • علی خسروی
  ۰ ۰

  درسال ۱۳۹۸ بازنشسته شدم وهنوز مبلغی بابت پاداش آخرسال دریافت نکردم وکسی هم دراین مورد پسخگو نیست...لطفا یکی جواب بده تا دلمان خوش باشه و بتونیم جواب زن وبچه ها را بدهیم..

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری