{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 425397

برای حمایت از وضعیت معیشتی افراد؛

اولین بسته ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی امشب واریز می‌شودساعت ۲۴ امشب (سه‌شنبه) اولین بسته حمایتی کرونا با مبلغی بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان به حساب سرپرستان خانوار مشمول واریز می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، در بسته‌ای که با تصویب دولت برای حمایت از وضعیت معیشتی افرادی که در جریان ویروس کرونا دچار آسیب شدند، پرداخت نقدی به افراد با حداقل درآمد نیز وجود دارد.

بر این اساس، قرار شد تا برای حدود سه میلیون نفر که بین یک تا ۱.۵ میلیون خانوار را تشکیل می‌دهند مبلغی در چهار ماه پرداخت شود که اولین مرحله واریز آن ساعت ۲۴ امشب هم‌زمان با ۲۷ اسفند انجام خواهد شد.

پرداختی برای این حدود سه میلیون نفر به تناسب بعد خانوار است و مبلغی ثابت برای هر نفر نخواهد؛ به طوری که برای خانوار تک نفره ۲۰۰ هزار تومان، دو نفره ۳۰۰ هزار تومان، سه نفره ۴۰۰ هزار تومان، چهار نفره ۵۰۰ هزار و پنج نفره و بالاتر ۶۰۰ هزار تومان بوده که قرار است پرداخت این کمک بلاعوض طی هفته جاری انجام شود.

این خانوارها از بین یارانه بگیرانی گزیش شده اند که حداقل درآمد را داشته و مبلغ مورد نظر نیز به حساب یارانه آنها واریز می شود.

این حدود سه میلیون نفر مشمول یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی و کمک معیشتی که در هر ماه پرداخت می‌شود نیز می‌شوند.

ارسال نظر

 • علی
  ۱ ۱

  باسلام دروغ محض است یا عدالت نیست چون از من فقیر تر هیچ کس نیست ایا یک دست فروش جز ایران نیست یا پول دار است ؟

 • شاهرخ
  ۱ ۰

  من با اینکه هیچ حقوقی از دولت نمیگیرم ودارای کار پاره وقت با کمترین میزان دریافتی هستم چرا این کمک شامل حالم نشدهکمتر دروغ بگویید راحت تر با مشکلات کنار میایم

 • باسم سعیداوی
  ۱ ۰

  برای ما یارانه کورنا واریز نشد با اینکه کارش روز مزد

 • ثریا
  ۲ ۰

  من سه تا بچه کوچیک دارم کار شوهرم روز مزی چرا برای ما نریختید

 • طیبه
  ۰ ۱

  واقعا انصاف من که سرپرست خانوار خودم هستم برای من نرختنریختن ن

 • حسین
  ۰ ۰

  با سلام در مورد حمایت مهیشتی ضعیف عمل می کنید

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری