{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 423684

یارانه اسفندماه ساعت ۲۴ بیست اسفند به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، صدو نهمین یارانه نقدی خانوارها ساعت 24 بیستم اسفند به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت شد. 

یارانه اسفندماه آخرین مرحله واریز یارانه در سال 98 بود. یارانه نقدی این ماه نیز طبق روال گذشته برای هر نفر  45.5 هزار تومان بود.

یارانه اسفند مرحله 109 پرداخت یارانه نقدی از ابتدای شروع آن  از دی ماه سال 88 است. هر ماه در حدود 24 میلیون خانوار که شامل 78 میلیون ایرانی است یارانه نقدی می‌گیرند.

هر ایرانی که از ابتدای پرداخت یارانه نقدی در لیست یارانه بگیران بوده است برابر با 4959500 تومان یارانه نقدی گرفته است. دریافت کنندگان یارانه نقدی در سالجاری نیز هر کدام 546000 تومان از دولت یارانه دریافت کرده‌اند.

هر ماه حدود 3549 میلیارد تومان یارانه مستقیم و نقدی پرداخت می‌شود. در مرحله 109 پرداخت یارانه از دی ماه 88 تا اسفند 98 حدود 386 تریلیون و 841 میلیارد تومان یارانه نقدی پرداخت شده است.

ارسال نظر

 • ساسان
  ۰ ۰

  گداخونه باز مردید........................

 • رؤیا م
  ۱ ۰

  یارانه ما ک قطع کردید ریخین تو کیسه کی؟؟؟؟

 • مهتاب
  ۱ ۰

  چمن برای کمک معیشتی ثبت نام کردم اما تا بحال دریافت نکردم چرا اینهمه فرق است به اونی که باید بدهید نمی دهید به یک سری که دارندمیدهید

 • شهروز د
  ۱ ۰

  چرا با این اعداد الکی جو بزرگ بودن میدید به مردم این یک میلیاردم پول خود مردم هست که به خیلی هاشون هم نمیدن مال مردمی که هر چند وقت یکبار مثل آقایون جاسبی و رفیق دوست بردن مالشونو
  حالا الکی اعداد و ارقام به مردم نشون میدید که چی بشه میخواید بیشتر نگران جیب آقایونی که میخورن بشن؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری