{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 413858

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی با اعلام زمان پرداخت کمک معیشت معترضانی که بهمن‌ماه درخواست بازبینی مجدد داده‌اند، گفت:هر لحظه امکان انصراف از بازبینی در سامانه وجود دارد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، حسین میرزایی در خصوص اعتراض افرادی که درخواست بازبینی داده‌اند، گفت: در صورتیکه سرپرستان خانوار به عدم تخصیص معیشت حمایتی اعتراض دارند همچنان می‌توانند به سامانه مراجعه و درخواست بازبینی دهند.

وی افزود: چنانچه اطلاعات مالی این افراد با اطلاعاتی که ما داریم همخوانی نداشته باشد در این شرایط یارانه آنها نیز حذف خواهد شد.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی در پاسخ به این سوال که تعدادی از هموطنان از این موضع اطلاع نداشتند و معترض به حذف یارانه هستند، اظهار داشت: بارها این موضوع را اعلام کردیم و البته هر زمان امکان انصراف از درخواست بازبینی برای معترضان وجود دارد و می‌توانند با مراجعه مجدد به سامانه، انصراف دهند.

میرزایی با تاکید بر اینکه در مرحله دوم ۲ میلیون و ۲۴۷ هزار و ۹۴۷ نفر به لیست مشمولان اضافه شدند، گفت: ۵ استان بیشترین سهم را در دریافته کمک معیشت داشته‌اند که به ترتیب استان‌های سیستان و بلوچستان با ۸۶ درصد، خراسان شمالی و لرستان با ۸۴ درصد و کهکیلویه و خراسان جنوبی نیز با ۸۳ درصد بیشترین مشمولان دریافت بسته حمایت معیشتی را دارند.

وی گفت: افرادی که تا پایان دیماه اعتراض خود را ثبت کردند، و بعد از بررسی مشمول شدند به لیست دریافت کنندگان بسته حمایتی اضافه شده و کمک یارانه را دریافت کردند اما معترضانی که بعد از اول بهمن درخواستشان ثبت شده، باید بررسی شود و پرداخت کمک معیشت مشمولان احتمالاً اسفند ماه خواهد بود.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی تاکید کرد: از سال آینده بر اساس مصوبه هیأت وزیران در دو نوبت خرداد و آذرماه خانواده‌ها بررسی و افراد مشمول به لیست اضافه می‌شوند.

ارسال نظر

 • محمد
  ۱ ۰

  چرابه من بیکارندادین شما فقط به پولدارهادادن.ازبلوچستان هستم

 • ناشناس
  ۳ ۰

  به خاطر کارت خوان من معیشتی نگرفتم مستاجرهستم می ترسم یارانه ام قطع شه

 • علی
  ۳ ۰

  چرا به من که بیکار و بیخانه هستم مشمول یارانه نشدم

 • ایوب
  ۲ ۰

  معیشتی بهمن راواریز نکردن واقعالازمش دارم بیکارم

 • نوروز
  ۰ ۰

  بنده کار پرداز شرکت بودم پول شرکت به حساب من واریز میشد الان حساب بانکی ام را اصلاح کردم اما یارانه معیشتی واریز نشده بود لطفا بررسی کنید

 • حمید محسنی
  ۰ ۰

  حقوق من 2میلیون میباشد چون خرید شرکت برعهت من هست واریزی وبرداشتی بیشتراز سقف تعین شده است مستاجر هستم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری