کد خبر 409607

راهنمای اورژانسی ثبت‌نام در سایت یارانه معیشتی

شرایط جدید پرداخت یارانه معیشتی توسط هیئت وزیران ابلاغ شده که تغییر چندانی با شرایط اعلام شده قبلی ندارد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، امروز آخرین مهلت ثبت نام در سامانه یارانه معیشتی به نشانی hemayat.mcls.gov.ir است که از ۱۰ دی‌ماه تا ۲۴ دی‌ماه برای ثبت‌نام خانواده‌های جدید، مشاهده نتایج اعتراض خانواده‌های غیرمشمول و مشاهده اطلاعات خانواده‌های مشمول یارانه معیشتی بازگشایی شده است. از طرف دیگر هیئت وزیران، شرایط جدید پرداخت یارانه معیشتی بنزین را در قالب یک آئین‌نامه ابلاغ کرده است. این آئین نامه نسبت به شرایطی که پیش از این توسط وزارت رفاه و ستاد شناسایی مشمولان یارانه معیشتی اعلام شده بود، تغییر چندانی ندارد.

امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام در سامانه یارانه معیشتی

سامانه ثبت نام یارانه معیشتی به نشانی hemayat.mcls.gov.ir از ۱۰ دی‌ماه بازگشایی شد و قرار بود تا دو هفته ثبت نام از کسانی یارانه نقدی ۴۵ هزار تومانی نمی‌گیرند و می‌خواهند مشمول یارانه معیشتی باشند، انجام شود. امروز یعنی ۲۴ دی‌ماه مهلت ثبت نام در سامانه یارانه معیشتی به پایان می‌رسید اما تا پایان دی ماه تمدید شد.

کسانی که می‌خواهند به لیست یارانه‌بگیر‌ها اضافه شوند و به دریافت نکردن بسته حمایت معیشتی اعتراض دارند، می‌توانند در این سامانه درخواست خود را ثبت کنند. برای این کار دیگر نیازی به شماره‌گیری #۶۳۶۹* و دریافت کد رهگیری نیست و می‌توانید با مراجعه به سایت سامانه به نشانی hemayat.mcls.gov.ir درخواست خود را ثبت کنید

بسته معیشتی

راهنمای ثبت نام بسته معیشتی یارانه‌نگیر‌ها

ثبت نام بسته حمایت معیشتی برای خانواده‌هایی که تا حالا برای دریافت یارانه ثبت نام نکرده‌اند، امکان‌پذیر است. همچنین، آن خانواده‌هایی از اردیبهشت‌ماه ۹۳ به بعد یارانه نقدی نگرفته‌اند، می‌توانند برای دریافت بسته حمایت معیشتی درخواست خودر را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت کنند. برای این کار در سامانه باید گزینه ثبت خانوار جدید را انتخاب کنید و در آن شماره ملی، تاریخ تولد و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. بعد از کلیک روی گزینه ثبت، کار تمام است. درخواست شما در سامانه ثبت شده و بعد از بررسی از طریق پیامک به همان شماره تلفنی که وارد کرده‌اید، به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد. توجه داشته باشید که اگر یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی خانواده شما در سال ۹۴ یا بعد از آن قطع شده باشید، نیازی به ثبت خانوار جدید ندارید و می‌توانید با اطلاعات مربوط به شماره حسابی که قبلا یارانه‌تان به آن واریز می‌شد، به سامانه وارد شوید.

راهنمای مشاهده اطلاعات خانواده در سامانه حمایت

سامانه حمایت معیشتی برای خانواده‌هایی که مشمول دریافت بسته حمایت معیشتی هستند، فهرست واریزی را ارائه می‌کند. برای این کار باید در سامانه hemayat.mcls.gov.ir روی گزینه ورود به سامانه کلیک کنید و اطلاعات مربوط را وارد کنید. در این روش لازم است شماره ملی سرپرست خانواده را به صورت به صورت یک عدد ۱۰ رقمی و بدون خط فاصله وارد کنید. اگر در یک ماه اخیر خانواده جدید تشکیل داده‌اید یا ساختار خانواده تغییر کرده، باید اطلاعات مربوط به ماه گذشته را وارد کنید. همچنین برای ورود به سامانه لازم است که شماره ملی یکی دیگر از اعضای خانواده را به انتخاب خودتان وارد کنید. اگر خانواده‌تان تک‌نفره است، باید گزینه خانوار یک نفره را انتخاب کنید که نیازی به وارد کردن کد ملی دیگر اعضای خانواده نباشد. برای ورود به سامانه همچنین به شماره حساب سرپرست خانواده احتیاج دارید. این شماره باید مربوط به همان حسابی باشد که یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی به آن واریز می‌شود. توجه داشته باشید که شماره کارت یا شماره دیگر حساب‌های سرپرست خانواده برای ورود به سامانه به کارتان نمی‌آید. اگر شماره حسابتان را نمی‌دانید، کافی است با کارت بانکی‌تان به یکی از خودپرداز‌های بانک رفته و موجودی بگیرید. شماره حساب روی رسید خودپرداز قابل مشاهده است. با این کار لازم نیست حتما به شعبه بروید و شماره حسابتان را بپرسید. همچنین از طریق سامانه‌های اینترنت بانک می‌توانید شماره حسابتان را پیدا کنید.

راهنمای مشاهده نتیجه اعتراض در سامانه یارانه معیشتی

اگر پیش از این درخواست خود را از طریق کد دستوری #۶۳۶۹* وارد کرده باشید و بعد از بررسی همچنان مشمول دریافت یارانه معیشتی شناخته نشده باشید، با ورود به سامانه hemayat.mcls.gov.ir می‌توانید وضعیت گردش مالی اعضای خانواده خود را در سامانه مشاهده کنید. در این سامانه، مجموع واریزی خانواده شما در سال ۹۷، مجموع حقوق ماهانه، شغل و مدل خودرو اعضا و سرپرست خانواده قابل ملاحظه است. همچنین در این سامانه مجموع برداشتی از حساب اعضای خانواده در سه ماه از سال گذشته نمایش داده و با میانگین تعیین شده مقایسه می‌شود.

راهنمای اعتراض مجدد به دریافت نکردن یارانه معیشتی

اگر خانواده‌ای با وجود مشاهده اطلاعات مالی همچنان به دریافت نکردن یارانه معیشتی اعتراض دارد، یا اطلاعات ارائه شده را اشتباه می‌داند، می‌تواند در همین سامانه درخواست بررسی مجدد اطلاعات خانواده خود را ثبت کند. برای این کار کافی است گزینه درخواست بازبینی را انتخاب کنید. برای ثبت درخواست لازم است مجددا رضایت‌نامه‌ای را برای ستاد یارانه معیشتی تایید کنید که بر اساس آن شرایط دریافت یارانه معیشتی را مطابق ارقام اعلام شده دارید. همچنین با درخواست بازبینی رضایت می‌دهید که اطلاعات خانواده شماه در اختیار سازمان امور مالیاتی و نظام بانکی قرار بگیرد و مبنای تصمیم‌گیری درباره اخذ مالیات و ارائه تسهیلات باشد. اگر در پایان مشخص شود که متوسط درآمد ماهانه خانواده بیشتر از مبالغ اعلام شده است و مشمول دریافت یارانه معیشتی نیستید، علاوه بر اینکه بسته حمایتی را دریافت نخواهید کرد، بلکه یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی خانواده شما هم قطع خواهد شد. این یک تهدید صریح از طرف ستاد یارانه معیشتی است! بر اساس اطلاعات ارائه شده در سامانه یارانه معیشتی، درخواست شما دست کم تا شش ماه آینده بررسی خواهد شد و بعد از آن می‌توانید مجددا به سامانه وارد شوید و نتایج درخواست بازبینی را مشاهده کنید.

گالری بسته معیشتی یارانه معیشتی کمک معیشتی

شرایط جدید پرداخت یارانه معیشتی

هیئت وزیران مصوبه خود را که در آن شرایط پرداخت یارانه معیشتی به تصویب رسیده بود را ابلاغ کرده است. شرایطی که در آئین‌نامه هیئت وزیران آمده تفاوت چندانی با شرایطی که پیش از این اعلام شده بود، ندارد و صرفا یک بند در شرایط جدید پرداخت یارانه معیشتی اضافه شده که بر اساس آن خانوار‌های دارای واحد مسکونی، شغل و خودرو به طور همزمان، یا خانوار‌های دارای دو واحد ملکی، از دریافت یارانه معیشتی محروم خواهند بود. این مورد پیش از این به عنوان یکی از فاکتور‌های شناسایی خانوار‌های غیرمشمول در یارانه معیشتی عنوان شده بود و حالا به مصوبه تبدیل شده است. بر این اساس، خانواده‌هایی که مجموع درآمد آن‌ها از مبالغ جدول زیر کمتر باشد یا مشمول یکی از شرایط شش‌گانه اعلام شده نباشند، ماهانه یارانه معیشتی دریافت خواهند کرد.
 

تعداد اعضای خانواده

حداقل درآمد سالانه

حداقل درآمد ماهانه

یک نفر

۴۸ میلیون تومان

چهار میلیون تومان

دو نفر

۶۰ میلیون تومان

پنج میلیون تومان

سه نفر

۷۲ میلیون تومان

شش میلیون تومان

چهار نفر

۸۴ میلیون تومان

هفت میلیون تومان

پنج نفر و بیشتر

۹۶ میلیون تومان

هشت میلیون تومان

شرایط اعلام شده در مصوبه هیئت وزیران برای حذف خانوار از فهرست یارانه معیشتی مطابق موارد زیر است:

۱- خانوار‌های دارای واحد مسکونی، شغل و خودرو به‌طور همزمان یا خانوار‌های دارای دو واحد ملکی

۲- خانوار‌های دارای املاک و مستغلات با ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در تهران و کلان‌شهر‌ها و ۹۰۰ میلیون تومان در سایر شهرستان‌ها

۳- خانوار‌های دارای خودرو سواری به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیون تومان یا خودرو عمومی به ارزش بیش از ۴۰۰ میلیون تومان

۴- کارفرمایان با بیش از سه بیمه‌پرداز

۵- خانوار‌هایی که بیش از این سه سفر خارجی غیرزیارتی داشته‌اند

۶- گیرندگان تسهیلات بانکی جمعا به مبلغ بیش از ۳۰۰ میلیون تومان که در حال بازپرداخت اقساط باشند

توجه داشته باشید که پیش از این «مناصب و مشاغل با درآمد بالا از جمله بازارگانان، پزشکان، اصناف ممتاز و درجه یک، اعضای هیئت علمی، مدیران کل و بالاتر، فرماندهان و مناصب بالاتر» هم جزء شرایط حذف خانواده از یارانه معیشتی بود که در مصوبه هیئت وزیران اشاره‌ای به آن نشده است.

بر اساس مصوبه هیئت وزیران که قبلا توسط وزارت رفاه اعلام شده بود، مبلغ یارانه معیشتی خانواده مطابق جدول زیر است:

تعداد اعضای خانوار

مبلغ پرداختی ماهانه

یک نفر

۵۵ هزار تومان

دو نفر

۱۰۳ هزار تومان

سه نفر

۱۳۸ هزار تومان

چهار نفر

۱۷۲ هزار تومان

پنج نفر و بیشتر

۲۰۵ هزار تومان

 
بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • علیرضا بهزادیان
  ۹۵ ۱۶

  سلام بنده در دوره قبل درسامانه ثبت نام کردم الان که به سایت مراجعه میکنم میگه مشخصات صحیح نمیباشد

  • نصرالله آقازاده
   ۱۸ ۱

   من رفتم کافی نت ثبت کردم ولی فعلآ هیچی وایز نشده من الان باید کی بگم چیکار کنم

  • ناشناس
   ۱۸ ۴

   سلام بنده در دوره قبل درسامانه ثبت نام کردم الان که به سایت مراجعه میکنم میگه مشخصات صحیح نمیباش

 • طاهر
  ۲۵ ۶

  معیار محاسبات وزارت اشتباه می باشد
  1- سفرهای کاری ملزم شده از طرف شرکت حتی سالی یکدفعه هم محاسبه شده
  2- افرادی که بدلیل سال آخر بازنشستگی مجبور به پرکردن ساعات کاری با کار همه روزه درآمدشان موقتا از رنج اعلامی بالا رفته نیز از دریافت سبد باز مانده اند!

  • ناشناس
   ۲۰ ۵

   خیلی بی انصافی ماکه چیزی به نام نداریم ۳۰۰ملیون هم زیر بار قرضیم به ما تعلق نگرفته واقعا عدالت اینه

  • ناشناس
   ۲۶ ۰

   کارگرمعدنم بهم تعلق نگرفته اعتراض کردم جواب اومدثبت رابزنیدیارانه شما هم قطع میشودبه کجابریم برای اعتراض توروخدایه راه نشون بدین جزسیستم یه اداره ای جایی نه خونه دارم نه ماشین نه حساب بانکی حقوقمم2میلیونه

 • محمدعلی حسن پور
  ۱۳ ۳

  سلام خسته نباشید مسئولین عزیز من ماشین نداریم سال 94با رفیقم گرفتیم سند به نام من برج پیش قصد تمام شده صند به نامش طول میکشه چون ماشین ثبت‌نامی گرفته چطوری بفهمونم ی راهی برام نشون بدین ممنون میشم

 • ناشناس
  ۱۱ ۳

  بنده راننده اژانس هستم بخاطر کارم پول به حسابم واریز میشه این که نمیشه ملاک درامد

  • ابوالفضل یاوری
   ۱۷ ۳

   سلام من با حقوق یک و سیصد با کلی قسط و قرض و عرعه کش خانگی. از شانس بدم هم یارانه ام هم قطع شده. از مسئولین تقاضا دارم که به درخواست این جانب رسیدگی کنند ایا این عدالته؟

  • امید
   ۹ ۲

   میخوام بدونم اگر پسر بالای 35 سال داشته باشه خونه ی پدرش زندگی میکنه درآمد پدر پسراش هم حساب میکنن یا فقط حساب سرپرست خانواده رو حساب میکنن

 • علی
  ۱۶ ۳

  تو مغز اینا پهن ریختن، میگن ثبت نام یارانه نگیرها ، بعدش برای ورود شماره حساب واریزی یارانه میخوان /:

 • مجید محمودی حامدی
  ۹ ۳

  ما خانواده 2 نفره هستیم هیچ یارانه یا کمک معیشتی دریافت نمی‌کنیم درآمدماهانه زیر 3000000 تومان هست لطفا رسیدگی بفرمایید بلد نیستم ايم نویسی کنم

 • رضا
  ۵ ۱

  بنده قبلا تحصیلداربودم پول درحسابم مرفت.الان چهارماه بیکارهستم ازبیمه بیکاری حقوق میگیرم.چرا کسی جوابگو نیست.چرا به من نباید کمک معشیتی بدید مگه من پولدارمملکتم.

 • ناشناس
  ۱۵ ۰

  شرایط اعتراض را بخوانید جرات نمیکنید قبول کنید ،طوری محاسبه کرده اند که مدیون خیلیها شده اند و حق الناس برگردنشون. به نوبه خودم که سرپرست هستم ۶نفریم نه منزل دارم نه ماشین. خدا ازشون نگذره. شرط اعتراض طوریست که میترسیم با یک اشتباه محاسباتی دیگه و عمدی همون یارانه راهم قطع کنند. دولت تدبیر. تهدید به قطع یارانه. خدا نیامرزد و واگذار به خدا وحضرت عباس.وبس

 • الهام رمضانی
  ۱۰ ۵

  یارانه دخترم به نام الهام رمضانی چهار ساله قطع شده

 • مجید رمضان زاده
  ۶ ۱

  سلام، منو همسرم در جمع حنیفه2/5حقوق قراردادی وی هست ومن هم کارگر ساختمانی فصلی، واقعا ما مرفع در جامعه هستیم،لطفا رسیدگی مجدد اعمال شود.سپاس

 • عباس
  ۸ ۰

  خدا وکیلی برسی کنید ببینید که من چه دارم که یارانه من را قطع کردید

 • علی رضا
  ۱۵ ۳

  سلام من یک شوفر هستم که سه دانگ از ان برای منه جانمم که قرعه کشی ماهانه داره و خودمم کارکرد حساب میاد تو کلرت تا برم پیش شریکم حساب کتاب این چه عدالتی هست که منی که با چند تا بچه و مستاجر چیزی ندارم میگن بهت تعلق نمیگیره

 • مصطفی
  ۶ ۰

  بنده مغازه اجاره ای دارم. کل داراییم هم 50میلیون هم نمیشه. مشتری در مغازه برای کارش کارت میکشه بعد چند روز من هم براش جنسش رو تهیه میکنم. بعد اونوقت دولت همین رو جزو درآمدم حساب کرده. واقعانکه چی میشه گفت.

 • علی
  ۱۱ ۳

  معلوم نیست چطوری حساب میکنن.میگن بر اساس داشته هامون.خب من که هنوز یه خونه ندارم حقوق کارگری میگیرم.حقوق ثابت من ماهی یک میلیونو پانصد هزار تومنه چطوری به من تعلق نمیگیره.حساب سر انگشتی هم بکنن مشخص میشه اونوقت حساب کردم تو حسابم 14 مایون پول در گردش داشتم..واقعا مسخره هستش

 • ناشناس
  ۱۳ ۲

  واقغا بررسی کردنتون مضخرف و مسخره ست,من یه پراید داشتم فروختم۳۰تومن پولشو بحسابم واریز کردم دیگه میخاستم ببرم تو بالش,اومده گفته میانگین حقوق شما سه برابر عادیست,این حقوق من بوده,اخه احمق من کجا کار میکنم که حقوق برا من واریز بشه,نه بیمه ای دارم,نه خونه ای,منی که تو اژانس کار میکنم

 • مهدی
  ۱۷ ۱

  ما که بهمون تعلق نگرفته زد تو سایت شماترانکش بالا دارین ولی نگفتن پس کجاست خونه ماشین کجاست حساب پر پول همش مسخره بازی

 • ایرانی
  ۱۲ ۳

  سلام.یارانه بنزین ندادین.یارانه ماهیانم قطع کنین.هرکیم اعتراض داشت.بقول مجری بره

 • امید
  ۱۰ ۰

  با سلام خانمم جلسه قلکی دارد که از مارت من استفاده می کند که یک روز واریز و فردا خارج می شود ان هم جزو تراکنش حساب شد لطفا جایی برا ی توضیحات یا مکانی برای این گزارشات قرار دهید

 • ناشناس
  ۱۱ ۱

  سلام من دو پلاک بنام دارم ولی یک ماشین دارم چند سال پیش فروختم به دلال،به من تعلق نگرفت.
  باید چکار کنم؟؟

 • غلامرضا کریمی پور
  ۷ ۲

  من یک فرهنگی بازنشسته وجانبازم یارانه حمایتی را برای من واریز نکردید پس برای کی ریختید بنظرم شوخی می کنید

 • علی برجی
  ۹ ۱

  سلام،سیستم اطلاعاتی شما درمورد خانوارها خیلی بیخوده ومفت نمیارزه.با هزارزحمت دخترم عقدکرده و توجهیزیه اش موندم،شماهم که زیر وبم حساب ما رو درآوردین کاش اقساط ما رو میدادین،حالا جواب دادین مشمول نیستیم.به خدا واگذارتون میکنم.

 • مهری
  ۶ ۳

  بنده خانوار ۵نفره هستم پسرم ازدواج کرده انچه او دارد رو حساب من امده ایا درست است اگه ماشین دارد یابیمه هست رو حساب من امده گفتند توداری بابرج ۱ملیون به کی میشه گفت

 • ناشناس
  ۲۳ ۳

  اقای که تازه ازدواج کرده کارت یارانه نداره چطورمیتونه معیشتی ثبت نام کنه چون شماره حساب یارانه رومیخواد

 • مصطفی
  ۶ ۰

  سلام بعد ورود ب سامانه چرا کد میزنم برا ثبتش دوباره میادااااا.سر کارمون گذاشتین جواب بدین من چیکا کنم لامصبو

 • م .ل
  ۳۰ ۰

  سلام مااین ماه یارانمون جدا کردیموقتی میخوایم وارد سایت بشیم میگه اطلاعات صحیح نمیباشد باید چیکارکنیم ؟

  • حامد
   ۲ ۱

   برای منم همینه

  • رضا
   ۰ ۰

   منم مشکلم همینه

 • سیاوش رستمی
  ۱۲ ۲

  سلام اولا این اموالی که شماها در آوردید اشتباه است، دوما کسی که زحمت کشیده پول و اموال برای خود جور کرده مگه بنزینو از سه هزار نمیزنه این یارانه بنزین حق همه اس باید همه بگیرن

 • ناشناس
  ۴ ۲

  سلام

 • احد
  ۴ ۲

  سلام واسه یه وانت قطع کردند

 • لیلا صادقی
  ۶ ۲

  با سلام من در سری دوم ثبت نام یارانه اسمم ازلیست حذف شدوازخانواده ام شد و دیگه پرداختی نداشتیم تلاشم برای دریافت دوباره بیهوده بود الان من چطور میتونم به خانوادم بپیوندم ویارانه معیشتی دریافت کنم ونامم زیر نظروسرپرستی پدرم برگردم لطفاً کمکم کنید کجا باید مراجعه کنم و اینکه الان زنی ۲۸ساله ومطلقه هستم میتونم جداگانه بگیرم یانه ایادوباره میتونم یارانه ۴۵تومانی دریافت کنم یانه

 • وکیلی
  ۷ ۲

  ما یک خانواده ۴ نفره هستیم ،هیچ ملک و خانه ای نداریم،شناسایی درامد مون را سه و نیم زدند و نوشتند شامل حال ما نمی شود،و نوشتن لگر اعتراض کنید یارانه شما قطع میشود،واقعا بی انصافی هست همسرم هم بیکار هست

 • جواد جامات
  ۱ ۱

  سلام :بنده بازنشسته بیمه درمانی میباشم مبلغ دریافتی حقوقم ماهانه۲۹۵۰هزارتومان می باشد بنده فقط صاحب یکدستگاه خودرو هستم و وانت ثبت شده بنام اینجانب
  ازروی ناچاری میباشد چون فرزندان من بطور مشترک کار
  می کنند و همسر پسر بزرگم مهریه خودرا به اجرا گذاشته
  مجبور شدیم وانت را به نام بنده سند کنند لذا از مسئولین
  محترم تقاضا دارم بررسی مجدد نمایند
  خودرو

 • رضا
  ۴ ۰

  این اعدادوارقامی که برامن صورت دادین حاضرم ثابت کنم که درست نیست کسانی رامیشناسم که ازنظرمالی درسطوح بالاهستن یارانه میگیرن ولی منکه درماه درامدکل خانواده من2500میلیون نمیشه شاملم نمیشه چرابخدااین حق الناسه خودتون میدانیدوخدا والسلام به امیداجرای عدالت

 • خسروی
  ۴ ۱

  خداروخوش نمیادمن کل زندگیم قرض وبدهی وام وبانکه اووفت بمامعیشتی ندادن بخاطراینکه پلاک دوتابنام شوهرمه درحالی ک ماشینافروخته شده وپول خلافی نداریم بدیم سندبزنیم قانون اینه

 • تقی عبدالمالکی
  ۱ ۰

  من زیر سه میلیون حقوق میگیرم ولی در بررسی میشتی نزدیک به چهار میلیونو پانصد هزار تومان نوشته اند علت چیست ؟؟
  اگر نیاز باشد فیش حقوقی ام را ارسال می نمایم

 • سارا
  ۴ ۰

  خواهر من خونه،ماشین و کار با حقوق یک میلیون هست.اونوقت پدر من بیکار و سرپرست خانوار.مادرم هم خانه دار.بعد بررسی گفتن ما شامل نمیشیم .مسخره است.

 • مریم
  ۴ ۵

  کدامنیتی راچگونه وارکجابیاوریم

 • ناشناس
  ۳ ۰

  به خدا نه ماشین ۳۰۰ میلیونی نه خونه ۹۰۰میلیونی با شوهر کارگر و دو بچه.تازه میگن اگه اعتراض کنین یارانه قطع میشه خوب چیکار کنین حتما نیاز داریم که اعتراض میکنیم خودتون این شرایط که گذاشتین خدایی از نزدیک بیاین ببینین خونه ۹۰۰ میلیونی و ماشین ۳۰۰ میلیونی دارم

 • سامان
  ۱ ۰

  با سلام و عرض ادب بخدمت انسان های با صداقت
  اینجانب مدیر ساختمان هستم در ماه مبلغی از طرف ساکنین بعنوان حق شارژ بحساب اینجانب واریز میشه ،
  من با خانواده 4 نفره خودم کارگر یه شرکت خصوصی هستم و خانم بنده یه خانه دار،و دو تا دختر دبستانی هم دارم .
  در آمد تنهایی اینجانب در ماه به سه میلیون تومن هم نمیرسه .من نمیدونم چی رو بهم زدن که برا اینجانب درآمد سالانه ام رو 700میلیون تومن برآورد کردن ،
  بنده از ترس اینکه یارانه ام رو قطع نکنند رفتم از معیشتی خودم انصراف دادم ،ولی بگم من از حق ام نمیگذرم ،

 • fffff
  ۰ ۱

  من ثبت نام کردم د رمرحله اول ولی الان که وارد می شم میگه اطلاعات شمااشتباه است الان من باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟ممنونم که منو راهنمایی کنید.

 • ناشناس
  ۱ ۱

  چند سال پول جمع کردیم ماشین بخریم طلافروشی از پدر کمک گرفتیم حالا میکنم گردش مالیتزیاد ما فقط مستمری بگیریم ماهی هفتصد و پنجاه تومان انصاف

 • قاسم اوروجعلیزاده
  ۷ ۰

  دزد از اینا باشرفتره

 • ناشناس
  ۳ ۱

  من سه نفر بودم پسرم یارانشو از ما جدا نکرده بود ولی بعد این جریان جدا کرد و الان دو نفر هستیم و پسرم یارانشو از ما جدا کرد بازنشسته تامین اجتماعی با حداقل حقوق هستم ی مسکن مهر دارم و دیگه هیچی
  ایا باز بمن معیشتی تعلق نمیگیره؟ با تشکر راهنمائی ام فرمائید....

 • حسین
  ۱۱ ۲

  با سلام
  میشه یه توضیحی در مورد نحوه ثبت نام زوج هایی که تاریخ ازدواجشون اذر ماه امسال بوده بدین
  ما یارانمون رو جدا کردیم
  ولی واسه کمک معیشتی وقتی میریم داخل سایت میگه اطلاعات وارده صحیح نیست

  • سارا
   ۳ ۰

   اره واس ماهم همینطورنوشت اطلاعات ارسال شده صحیح نمیباشد

  • مژگان
   ۱ ۳

   دقیقا منم این مشکل رو دارم باید چکار کنیم

 • جوان
  ۵ ۱

  ما رو با 3 تا خانوار با 5 میلیون پول پیش خانه نمیدونم چرا غیر مشمول زدند اگه نمیخواهند بدهند بگویند نمیدیم دیگه ...لابد جز پول دارها حساب کردن ما را

 • محرمیان
  ۹ ۰

  من کارگر تولیدی هستم ودستگاه پز به نام منه با دوتا بچه گاهی در خرج روزانه میمانم نه خونه دارم نه ماشین نه سفر داخلی چه برسه به خارجی تو رو خدا درست رسیدگی کنید

 • فاطمه زهرا
  ۵ ۲

  سپاس از توضیح خوبتون

 • ناشناس
  ۲ ۰

  سلامومن ترخیصکارم با واریزی شرکت بحسابم تراکنش انجام میدم در هنگام ترخیص کالا یارانه معیشتی به همین دلیل تراکنش های بانکی گفتن به من تعلق نمگیره باحقوق یک میلیون هشتصد پنجاه کجا باید اعتراض کنم نه خونه دارم نه ماشین خانواده ۵نفرهم دارم لطفا مرا راهنمایی کنید

 • ناشناس
  ۲ ۰

  باسلام درتاریخ10/02همین ماه یارانه موجداکردم وحالاهرکاری میکنم نمیتونم واسه بسته معیشتی ثبت نام کنم میگن چون یارانه به حسابتون واریزنشده نمیشه ثبت نام کردحالابایدچکارکنم

 • حسین
  ۶ ۰

  سلام.اینجانب کارپرداز(جابجایی چک و پول)یک شرکت خصوصی میباشم و به همین دلیل نا خواسته پول به حسابم واریز و برداشت میشده منم بدلیل شغلم مجبورم و حقوقم هم زیر ۳ میلیونه تو لیست بیمه هم کارپرداز رد میشه و بسته معیشتی به من تعلّق نمیگیره باید چه کنیم؟

  • رضا
   ۲ ۰

   خدا لعنتتون کنه با این محاسباتتون

 • ناشناس
  ۷ ۰

  فقط خدا به داد ما برسه

 • مهدی کنجی
  ۵ ۰

  سلام من نه درآمد آنچنانی دارم نه خانه و وضعیت اقتصادی خوبی ندارم ولی چون یکی از فامیلها یه پولی داشت ریخته بود به حساب من و بعد یک روز برداشت کرده بود مرا مستحق گرفتن یارانه معیشتی ندانستند حالا هم اعتراض زدم و الان دیدم که زدن اگر شرایط جور نباشد یارانه نقدی هم قطع میشود حالا چیکار باید بکنم

 • مهدی
  ۸ ۰

  باسلام اقااین حرفهاروبه گوش مسئولین برسونین معیشتی به من تعلق نگرفته میگن۱۰میلیون درامدداری اقامن ازکجادرامددارم شمابگین مابدونیم ماهانه۱۰میلیون ازکارتخوان پول میکشن مگه همه اون سودهست اینبارهم اینطوری مسخرمون کردی نه ملک دارم نه چیزی ولی واقعاشماخدارونمیشناسین بسه تاکی میخواهین مردمواینجوری کنین

 • داود غلاملو
  ۱ ۰

  سلام من پسرم توشرکت دامداران فروشندس پول همه فروش به حساب پسرم واریز میشه به خاطر اون به کمک معیشتی نمیریزن خودم کارگر سادم یما کاردارم ی ماه ندارم بخاط پسرم به کمک معیشتی نمیریزن خاننم مریض ماهی ۵۰۰تومن فقط هزینه دکترش پسرم باقرض ووام ازداوج کرده تازه یارانشو جدا کردیم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  کی جواب میدین

 • مرتضی
  ۲ ۰

  خودتونو خسته نکنید .نمیدن .

 • حنیفه
  ۲ ۰

  سلام من یارانم سال ۹۲ قطع شد بدلیل جداسازی اشتباهی و...الان معیشتی ثبت نام کردم نه اس ام اسی نه چیزی الان چکار کنم؟ثبت نامم انجام شده؟شماره حسابمم ندارن که به کجا بریزن؟سرپرست سابقمم همسرم بوده که جداشدم!

 • اسماعیل
  ۱۲ ۱

  با سلام من بعد ازدواج یارانمو جدا کردم فقط یبار واسم یارانه ریختن تو سایت معیشتیم میرم اطلاعات میگه نادرسته نمیتونم ثبت نام کنم رفتم کافی نت گفته بهت تعلق نمیگیره بخدا بیکارم چطور بهم تعلق نمیگیره؟...

 • ناشناس
  ۵ ۰

  سلام به خدا ما مستاجریم باوضع مالی ضعیف کارت خوان داریم ماشینمون روفروختیم پراید بوده انداختیم روکارتخوان تا حسابمون کار کنه واسه وام الان میگن گردش مالیتون زیاده به خدا خودمم موندم بینم به چی ما یارانه معیشتی ندادن قربون عدالتتون

  • عادل
   ۱ ۰

   آقای مسول من5 نفر هستم شما۳ نفر حساب کردین کجا میشه اصلاح کرد لطفا راهنمایی کنین

 • خلیل ذولقذر
  ۵ ۰

  سلام بند کارمند بازنشته هستم نه حقوق من بالا است نه خونه دارم نه ماسین

 • ناشناس
  ۲ ۰

  من کارمند آموزش وپرورش هستم ومبلغ حکم کارگزینی ام ۴۱۷۰۰۰۰تومان است ولی فیش حقوقی ام بعد کسورات ۲۰۰۰۰۰۰تومان است ولی جواب اعتراض برایم آمده که شما ماهیانه متوسط ۶۰۰۰۰۰تومان مخارج دارید واحتیاج به کمک معیشتی ندارید آقای مسئول یک خانواده ۴نفره بااین تورم آیا می تواند ماهی ۶۰۰۰۰۰تومان خرجی داشته باشد؟؟؟؟!!!
  تاقیام قیامت راضی نیستم

 • عادل
  ۱ ۰

  سلام اول اینکه من ۵ نفر هستم ۳ نفر حساب شدم دوم اینکه من راننده کامیون هستم بار میبرم خالی کردم کرایه رو نقد نمیدن که به کارت میزنند من آخر هر ماه با صاحب ماشین حساب میرم شما ته مانده حساب رو ببینید واقعا شورشو در آوردین

 • مصطفی
  ۱ ۰

  بخدا من ویزیتور شرکت و برای شرکت جنس میفروشیم دیشب تو سایت زده شده شما درامد سالانه ات بالای ۷۲میلیون تومانه بخدا اگه من تو عمرم ۷۲ میلیون پول دیده باشم حالا خود دانید

 • صفرزاده
  ۰ ۰

  بنده کارمندم هرماه با یه سری از همکارام قرعه کشی داریم که کل پول واریز میشه به حساب اینجانب الان به خاطر همین معیشتی بهم تعلق نگرفته چیکار باید بکنم...

 • وحید
  ۱ ۰

  دولت زورگویان همینه
  ثبت اعتراض داره و جایی برای نوشتن دلیل اعتراض نداره
  وام ازدواج گرفتم و وام رو به عنوان گردش حساب در نظر گرفتن و یارانه رو قطع کردن
  لعنت بر ....

 • شهرزاد
  ۲ ۰

  برا ما چرا هی میگه اطلاعات شما صحیح نمیباشد:/واقعا یعنی چی؟؟
  اطلاعاتم هم درسته😑😑😑

 • ناشناس
  ۲ ۰

  سلام ، باتوجه به اینکه اینجانب عضو صندوق قرض الحسنۀ فامیلی هستم ومبالغ این صندوق در بانک به صورت سپرده جاری به نام اینجانب ودونفر دیگر از اقوام می باشد ، ودر طول ماه مرتباً واریز و برداشت به منظور پس انداز و یا وام و اقساط وام داریم ،گردش مالی ما را بالا برده ،درصورتی که هیچ درآمدی برای ما ندارد. این توضیحات را به کجا باید ارائه نماییم ؟

  • ناشناس
   ۱ ۰

   بله، اینکه جایی نگذاشتند که توضیح بدهید جای تعجب داره، نمی دانم عمدیه یا نه؟ وگرنه هر اعتراضی لازمه که توضیح هم داده بشه

 • ناشناس
  ۱ ۰

  چراهرچی اطلاعات صحیح وارد میکنم مینویسه اطلاعات اشتباه است اگه نمیخان سایت باز بشه چرا میگن مهلت تمدید شده

 • بهمن
  ۰ ۰

  سلام .خودم راننده مردم هستم.مستاجر هستم با ماهی ۶۰۰هزارتومن.دو تادختر مدرسه ای دارم.ماشینم را با وام خریداری کرده ام.پولی که به حسابم واریز می شود متعلق به صاحب ماشین می باشد.۱۲سال است که مستاجرم.و هیچگونه ملکی هم ندارم.بیمه رانندگان آزاد می باشد و خودم دستی پرداخت می کنم.حالا این حق است که به من یارانه معیشتی تعلق نگیرد.

 • جوادطاهونچی شاندیز
  ۲ ۱

  بااینطورتقسیم یارانه.دولت روحانی رابدبخت.بدنام.بی تدبیرکرد.

 • زهرا
  ۴ ۰

  سلام ‌به نظر شما ی معلم چقدر درامد داره با بچه مدرسه ای و خونه اجاره ای و ماشین پراید مدل پایین و کلی قسط بانکی که بخاطر رهن خونه گرفته.که نباید یارانه معیشتی بهَ تعلق بگیره.

 • صابر
  ۵ ۰

  سلام خواهش میکنم قبل از اینکه این بسته حمایت معیشتی را میریزید خوب تحقیق کنید بعد قطعش کنید.کارتخوان من دست پسرعموم امانت بود.با تراکنش ایشون این بسته به من تعلق نگرفته .به خدا تا خرخره زیر بدهی وقرض دارم دستو پا میزنم.

 • احمدی
  ۳ ۲

  بعضی افراد هستند که اقا وخانم کارمند هستند خونه شخصی دارند ماشین دارند بسته حمایت معیشتی شامل حال انها شده است نمی دونم وزارت رفاه از روی چه چیزی مشمولین رو انتخاب کرده اللهو اعلم

 • ناشناس
  ۱ ۰

  چرا شما تراکنش روحساب میکنید موجودی که اخر ماه شرکت از من میگیره روحساب نمیکنین بعد متوجه میشوین چقدر از تراکنشها سهم من بوده.خواهشا درست قضاوت کنین.ممنون

 • ناشناس
  ۲ ۰

  ملاک را واریزی قرار ندهید ملاک ثروت قرار دهید برسون رو حساب ببینید کی بیشتر ملاک ماشین و خونه داره

 • علی
  ۰ ۰

  سلام من کار گر ساده نه ماشین نه حساب بور بول نه خونه دارم

 • انسان
  ۲ ۰

  جواب خدارو چی میدید

 • محمد
  ۲ ۰

  توف

 • مزحک
  ۱ ۰

  کلا چرته این مدل حسابشون
  گردش حساب هم شد درآمد!!!!!
  خوب منی که قرض گرفتم و با هزار مسیبت باید برگردونم این شده درآمدم!
  به اینا باشه وام هایی هم که گرفتم درآمده!
  این چند وقت دامادیم بود و به هزار گرفتاری و فروش طلا تونستم خرجا رو رد کنم!
  حتما با حساب اینا طاهایی هم که فروختم درآمده!
  کلا گردش شش ماهه اخیر رو حساب کردن دقیقا موقع دامادیم که یه عالمه پول از قرض گرفته تا فروش طلا و وام رو درآمد حساب کردن اینه وضع دولت.. این دولت تدبیر و امید... این بود تدبیرتون!

 • zahra kashani
  ۱ ۰

  سلام
  پس چرا نمیشه ثبت کرد

 • ناشناس
  ۴ ۰

  اگر اعتقاد به آخر زمان دارید بنده از حق خود و خانواده ام نمی گذرم . پول بیت المال و حق الناسه و حلالتان نمی کنم

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام من خانواده پنج نفره هستم ویه کارگر هیچ چیز هم ندارم بجز یه ماشین که بعضی اوقات بهاش مسافر جابجا میکنم رفتم میگن ماشین به نامت هست همه هم ماشین به نام دارن وهم خونه وهم حساب پسنداز این چه عدالتیه

  • مازیار بهرامی
   ۳ ۰

   با سلام من یه خانواده سه نفره هستم اما چون خانم بنده در سال 93 به دلیل جدا کردن یارانه اش یارانه ان قطع شده الان اصلا در لیست خانوار بنده ثبت نشده ویارانه معیشتی هم به ان تعلق نمیگیرد وچگونه ان را باید در لیست خانوار خودم ثبت نمایم اگر راه حلی میدانید ممنون میشم با تشکر

 • مهدیان
  ۰ ۰

  من و همسرم باوجود جدا کردن یارانه از خانواده هایمان و دریافت دو ماه یارانه، برای دریافت یارانه معیشتی متوجه شدیم که هنوز اطلاعاتی که در سامانه یارانه معیشتی است مربوط به قبل است یعنی من و همسرم هر کدام جزو خانواده قبل محسوب شدیم .الان نه به ما و نه به خانواده هایمان یارانه معیشتی تعلق نمیگیرد. لطفا راهنمایی بفرمایید برای درست کردن اطلاعات در در سیستم یارانه معیشتی چه کنیم؟؟؟ متشکرم

 • علی
  ۳ ۰

  من ماهانه ۱۸۰۰ حقوق باخانواده ۳نفره دولت میگه وضعت خوبه ونیازی به یارانه نداری میخوام اعتراض بزنم تهدید میکنه اینا خادم ملتن یاملت خادمشونه واقعاخنده داره لطفا پس هی نیایید جلو دوربین و بگید به۶۰ میلیون خانواده یارانه معیشتی دادید که دروغه. خدانابود کنه کسانی رو که حق وحقوقمون رو بالا میکشند

 • ناشناس
  ۰ ۱

  داداشم با پدرم زندگی میکنه و بیکار هست منم که الان سه سال تنها زندگی میکنم یارانه مو جدا نکردم چون پدرم هنوز ساخت خونه خودش تمام نشده چه برسه که برای من و داداشم عروسی بگیره (یعنی من و داداشم مجرد هستیم)
  بعد 7 سال کار کردن من مقداری پول دارم نه خونه نه ملک نه ماشین هیچی ندارم اونوقت میگن
  گردش مالی حساب شما طی ماههای خرداد و فلان و فلان 80 میلیونه.
  جای تاسف بسیار زیاد داره

 • دلم گرفت
  ۴ ۰

  بخداقسم متن های که ملت گذاشتن رو خوندم دلم گرفت ازاینهمه بی عدالتی بعدشما عین خیالتون نیست لامصب مگه قلب ندارید چرا اینکارو بامردم میکنید ملت دیگه چیزی ته جیبشون نیست که دربیارید بس کنید.چرا پول حقشون یارانه حق شهروندیه تو کشورهای دیگه که مدام قیمت بنزین شون روباقیمت بنزین ما مقایسه میکنید یارانشون ده برابره ماست بعد همینو هم نمیدید

 • رضا
  ۴ ۰

  خیلی مسخره هستین با این مدل حساب کتابتون اگه راست میگین درامد واقعی سرپرست خانوار را در بیارین دولت که دسترسی به حساب ها داره چرا الکی خرج کرده را حساب میکنیید

 • خان
  ۱ ۱

  به گوش این ... برسونیدمن نه خونه ونه زمین دارم وماهی ۵۰۰هزارتومن هم درآمدندارم چطوراین بی مصرفهابه مانه سبدکالادادن نه یارانه معیشتی الله اعلم.خداحق ماروازاین خدابی خبران بگیره.لعنه الله علی القوم الظالمین

 • ناشناس
  ۳ ۰

  ورود به سامانه رو میزنم اطلاعات رو هم وارد میکنم اما همش میزنه در حال پیگیری

 • یسنا
  ۰ ۰

  سلام بنده در حال حاضر بیکار هستم ولی مدرکم رو به شرکت خصوصی دادم و به ازای آن بیمه ۳۰ روزه برام رد میشه ودر میزان درآمد ماهانه در سامانه برای خانوار لحاظ شده، باید چیکار کنم؟

 • علی محمدی
  ۱ ۰

  انصافا خیلی ظلمه که فقط بخاطر حقوق بیش از پنج میلیون هم یارانه وهم کمک معیشتی قط بشه.بازنشسته،مستجر،ودودانشجو.وکلی وام

 • علی
  ۱ ۱

  من کارگر ساده هستم بصورت فصلی کارم..بعد سایت زده بسته معیشتی بهتون تعلق نمیگیره بخدا نه خانه داریم ن ماشین..این حق الناس بعد نوشته اگ اعتراض کنین یارانه قطع میشه من اعتراض کردم این یارانه ام قطع کنین دلتون خنک شه..

 • حامد
  ۶ ۰

  سلام من ماه قبل برای یارانه ثبت نام کردم الان به سایت مراجعه میکنم میگه مشخصات شما صحیح نمی باشد. من ماه قبل یارانه گرفتم.

 • مهتا
  ۱ ۰

  سلام، چجوری بررسی کردین ک ما غیر مشمولیم، بر اساس مستاجر بودنمان، شاگرد کابینت سازی بودن، بچه کوچک ک نیاز ب شیر وخشک و پوشک ماهیانه کلیه، بیکاری خودم، کلی قرضه، خدا فقط ب داد برسه با این عدالت

 • ناشناس
  ۱ ۰

  مسخره بازی

 • لیلا
  ۱ ۰

  واقعا این چه عدالتی
  شوهر من با برادر شوهرام شریک کار میکنه به گفتا دولت تراکنش حساب شوهرم بالاست چون واسه سه خانواده اس ت در حقیقت.
  نه خونه نه ملک داریم اگه دوباره اعتراض کنیم تهدید به قطع یارانه هم میکنید خدا لعنت کنه با این عدالتتون من حقمونو حلال نمیکنم امیدوارم یه روزی اه این مردم بگیره شما رو

 • امین امینی پور
  ۰ ۰

  سلام خدمت دولت دزد اومدن سه ماه زدن که هشت تومن هستن اونم میزدی بعد یک ساعت دیگه تو حسابم بوده یا نه ما سه شریک بودیم حساب کتاب با من بوده

 • حسین نباتی
  ۱ ۰

  به من یارانه منشعیتی ندادن اعتراز دارم

 • حسین نباتی
  ۱ ۰

  من خانواده ۴ نفره هستم یارانه منشعیتی به من ندادن اعتراض دارم

 • احمد
  ۰ ۰

  سلام من برای اولین بار جهت یارانه معیشتی ثبت نام جدید نمودم ولی شماره تلفن همراه را اشتباه وارد نمودم اکنون امکان ثبت نام مجدد و یا اصلاح وجود ندارد. چه کاری می توانم انجام دهم؟ با تشکر

 • الهه شمیرانی
  ۰ ۰

  من مستمری بگیر نیروی مسلح هستم با دوفرزندم زندگی میکنم ومستاجرم مرحله اول برای ما واریز شد بطور جداگانه اما مرحله دوم واریز نشد

 • ملكي
  ۰ ۰

  سلام سايت اطلاعات را نادرين اعلام ميكنه؟چرا؟

 • زهرا خورسند
  ۱ ۰

  من یارانه معیشتی بنزین نگرفتم

 • حامد حیدری
  ۰ ۰

  بسته معیشتی ثبت نام کردم هیچ کار و درآمدی ندارم تنها درآمدم حقوق یارانه است ولی چرا به من تعلق نگرفته؟میشه بپرسم دلیلش‌چیه؟

 • محمد
  ۰ ۰

  سلام من شغلم برقکاریه میانگین ماهی 1500 درامدمه
  خونه ام ندارم به من گفتن ماهی 9 ملیون درامدته
  چجوری حساب میکنن

 • جواد
  ۰ ۰

  چرا وارد سامانه نمیشه

 • ناشناس
  ۱ ۰

  میگم وام هم جزو حقوق حساب کردین ؟ قسطش خودتون بدین با سودش این چجور حساب کردنه مگه درآمد نباید فقط حقوق باشه؟؟؟ تو خرج ۲ تا بچه محصل و دانشجو موندیم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  با سلام امکان ثبت نام وجود نداره فقط پیغام میده اطلاعات وارد شده اشتباه است ولی ما اطلاعات رو درست وارد میکنیم باید چکار کنیم

 • جعفر اسماعیلی
  ۰ ۰

  پیمانکار هستم اونیکه پول میده به من ماهی چند صد ملیون با خرید ساختمان براش واریز شد به ما که رسید گفتن درواکنش شما بالاست

 • محمد قلیزاده قلعه لو از تبذیز
  ۰ ۰

  بنده کارگرم حقوقم دو میلیون و دوبست تومن هستش مستاجرم هیچ ملکی ندارم فقط یک ماشین سمند دارم با ۴ عایله در گرونی روزگار میگذرانیم برای ما گفتند بسته معبشتی تعلق نمی گیرد رو چه حسابی معلوم نیست تو رو خدا راهنمایی کنید و تازه تهدید کردند اگه اعتراض کنیم یارانه ما را قطع می کنند به کجا مراجعه کنیم به کی بگیم

 • سيدمحمدموسوى
  ۱ ۰

  من ازكارت بانكم شركت كه دران كارميكنم استفاده ميكندبعداين پول همه به حساب من گذاشتنددرحالی که من حقوق بگیرم

 • حمید
  ۰ ۰

  سلام و ارادت !!!!! من از سال ۱۳۹۳ یارانه ام با پنج نفر یارانه بگیر قطع شده تاکنون !!!!! به تمام سازمانهای دولتی مراجعه کردم و همه حق را بجانب من دادند و با گفتن اینکه سایتها بسته است کاری نمیتوانند انجام بدهند من را توجیه کردند من بیکارم و عیالم فرهنگی است و یک خانه مسکونی داریم با یک ماشین پراید ،،،،،،،، حال اگر با این داشته بمن تعلق نمیگیرد هیچ ولی اگر حق من هست از مسئول محترم که پرداخت یارانه در دسترسش میباشد یارانه من را که شش سال هست که قطع شده را وصل نمایند متشکرم اگر نیاز به اطلاعات باشد ایمیل من موجود است

 • ناشناس
  ۱ ۰

  بی وجودا این سامانه خراب شده ک گذاشتین واسه ثبت نام هرچی اطلاعاتو میزنی میگه صحیح نمیباشد،اگه میخواید ندید چرا دیگه این بازیارو در میارید با این ملت ... • یوسف
  ۱ ۰

  سلام میرزای حساب درست فقط حریف قشر کارگرها شده

 • محسن
  ۰ ۰

  تک پسر بیکار نیاز به یارانه

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام من با داشتن سه فرزند و حقوق کارگری دختر و پسر دم بخت مشمول یارانه نشدم اخه انصاف نیست حق ما ضایع شود

 • سیدرضاموسوی
  ۰ ۰

  من کارگرشرکت بادسته چکم برای خواهر زنم چک دادم خونه خرید چند روزقبل چک هم پول می ریخت تاچکش پاس شه این چه ربطی داره به من یارانه ندن حداقل درست تحقیق کنید

 • سمانه
  ۱ ۰

  من همسرم خودش بیمه خودش رو میریزه راننده ماشین سنگین ماشین متعلق به شرکت هست ماهی یک میلیون وهشتصد حقوق مونه سه نفر هستیم و پراید89داریم همین زدن شغل آقا کارفرماست چون خودش بیمه خودشو میریزه معیشتی تعلق نگرفته چگونه محاسبه کردین*؟؟؟؟؟

 • یک زن سرپر ست خانوار
  ۲ ۰

  لطفا به زنان کارمند سرپرست خانوار که حضانت سه بچه را دارند کمک معیشتی بدهید واقعا لازم هست چون با این تورم زن سرپرست خانوار کمرش شکسته است.لطفا به گوش مسئولین برسانید.به خاطر خدا هوای زنان سرپرست خانوار را داشته باشید..

 • نجمه شوکتی شلمانی
  ۰ ۰

  سلام من سال ۹۳ دوره دوم ثبت نام ازسرپرست که پدرم بودانصراف دادم که شوهرم سرپرست بشه الان چندساله
  که شوهرم سرپرستم بشه الان چندساله یارانه نمیگیرم چه برسه به معیشتی مستاجرم شوهرم کارگر تکلیف امسال ماچیه

 • صنم
  ۱ ۰

  سلام ، من از سال 91 تا الان یارانه دریافت نکردم و جز جاماندگان ثبت نام یارانه هستم ، من نه ماشین دارم. نه خونه دارم ،جایی هم مشغول به کار نیستم ، تو این اوضاع و احوال با ماهی 500تومان ک 400تومانش رو میدم برا کرایه خونه ،چطور باید زندگی کرد،

 • فریدونی
  ۲ ۰

  سلام خواستم بگم مستاجریم یه مغازه اجاره ای هم گرفتیم جنس چکی میاریم میفروشیم سودشو میخوریم تو سایت درآمد مارو زده بالای هشت میلیون بچه مدرسه ای هم میدونه درآمد دوازده درصد سوده این مقدار تراکنشه این چ سیستم مزخرفیه اگه هشت تومن درآمدمون بود مستاجر نبودیم تو پول خرید گوشت و نون لنگ نبودیم لامصبا

 • صادق شعبانی
  ۳ ۰

  آیا گردش حساب بانکی (کارت کشیدن کارت به کارت کردن و... )
  جز میزان درآمد محسوب میشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • ناشناس
   ۰ ۰

   اینا میگن میشه

 • ناشناس
  ۲ ۰

  من یه خانم با یه بچه تنها منبع درامدم سود 70میلیون تو بانک و کار تو منزل انجام میدم زد برام غیر مشمول دلیل هم نزد بازبینی مجدد زدم حالا میگن یارانه اتونوم قطع میکنن گزینه لغو بازبینی هم نداره این چه عدالتیه اخه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چرا به من ندان من یک کارگر ساده هستم نه خانه داریم نه ماشین چرا

 • محمد
  ۰ ۰

  چرابرای ما که کارگر ساده هستیم بسته معیشتی تعلق نمی گیره انهای که کارهای دولتی دارن تعلق می گیرد

 • ناشناس
  ۱ ۱

  تو رو خدا بگید اینا که باز زدن بازبینی محض رضا خدا معیشتی نمیخان بدن ندن یارانمونو دیگه قطع نکنن

 • نا شناس
  ۰ ۰

  من دانشجوی دانشگاه آزادم دوماهه خودم وهمسرم رادرسامانه ثبت نام نموده ام حالا به سایت مراجعه می کنم می گه مشخصات صحیح نمی باشد

 • ایمانی
  ۰ ۰

  ننگ بر شما که معیار امامرگرفتنتوم مثل دولت داریتون میمونه . کل بازار با درامد میلیاردی هم معیشت میگیرن هم یارانه اما قشر بد بخت کارگر و کارمند از دریافت محروم شدن. یا صاحب زمان عجل فرج

 • جمشید ابراهیمی
  ۰ ۰

  من جانباز جنگ تحمیلی هستم حقوقم 2300000 دریافتیم یک میلیون هفصد است خدا رو خوش میاد به من

 • جمشید ابراهیمی
  ۰ ۰

  من جانباز جنگ تحمیلی هستم حقوق 2300000 که دریافتیم یک میلیون هفصد هزار تومان است بچهام دتا بیکارند اخریه شاگرد جلوی بندی خدا رو خوش نمیاد به من معیشتی ند

 • همسر یک بازنشسته فرهنگی
  ۰ ۰

  با سلام،من همسر یک بازنشسته فرهنگی هستم خودمم خانه دارم،برای خانواده ی ۶نفره ی ما همسرم ماهی سه میلیون حقوق داره با این وضع گرانی واقعا بنظرتون سه میلیون کجای زندگی ادمو میرسه؟وضع بازارم انقد خراب کردن که پسرم نه مشتری درست حسابی داره و نه میتونه اجاره مغازه شو دربیاره با این وضعیت خرج امرار معاش مارو هم میده چون سه میلیون برای ۶نفر واقعا کمه،اصلام معلوم نیست چجوری حساب کردن و کدوم احمقا نشستن پای حساب کتاب ما قشر معمولی که برای ما نوشتن ۹۸درصد مرفه هستین،واقعا مضحکه،کاش حساب کتاب پولدارمم اینجوری اغراق امیز درمیاوردن،تا امروز پسرم هرچی پولای شرکتو از اینور اونور جمع کرده و تو کارتخوانش کشیده و فرداشم همون پولارو داده به شرکت ،همه ی اونارو برای ما حساب کردن ،واقعا انصاف نیس چون از اون چندمیلیون پولها فقط چندهزار تومن برای پسرم میمونده که با حساب این کودن ها ما مرفه شدیم.دیگه با حساب اینا درامد ما در حد یک رییس جمهوره،دستشون درد نکنه

 • ...
  ۱ ۰

  سلام خوبین من هرچقدر واسه ثبت نام کد محرمانه رو وارد میکنم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد باید چیکار کرد؟؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خدایا شکر ت که به ما ندادن که فراد نتون بگن مابه طبقه محرم جامه خدمت کردیم

 • جمشید ابراهیمی
  ۰ ۰

  من جانباز جنگ تحمیلی هستم حقوقم دو ملیون سیصد هزار تومان است دریافتیم یک میلیون ششصد پنجاه هزار تومان است پسر و دخترم بیکارن پسراخرم شاگرد جلوی بندی ماشین بود الان سه سال زندان است منهم دیسک کمر دارم خدارو خوش میاد معیشتی به من ندهند خدا خیرتان بدهد التماس دعا خدا نگهدار تان

 • طاهر
  ۰ ۰

  موقع ثبت نام میگه شما نیاز به ثبت نام ندارید،مستقیم که میخوام وارد بشم میگه اطلاعاتت اشتباهه درحالی که درسته، نمیدونید کجا میتونم اعتراض منم ؟

 • حسن
  ۰ ۱

  ما خانواده 4 نفره هستیم که دختر و پسرم عروسی کردن اما هنوز اسم پسرم تو لیست خانوارم هست.چیکار باید بکنم؟؟

 • جمشید ابراهیمی
  ۰ ۰

  سلام کارت خوان ماله پسرم هست ک زندان هستش
  پول ها ماله من نیست اشناها میان کارت میکشن

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام من از ۲ دی ماه برا یارانه معیشتی ثبت نام کردم ولی تا به حال پیامکی نیومده که ببینیم شامل میشیم یا نه اون وقت زمان اعتراض تموم میشه ما بلا تگلیف میمونییم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام اگه گوشی خاموش باشه موقع باز کردن اسمس میاد با نه ما پیامک معبشتی دریافت نکردیم

 • مریم
  ۱ ۰

  به‌خدادروغ‌مامستاجرهستیم‌چهارنفرتوخونه سی متری‌زندگی میکنیم‌قرعه کشی‌زنانه‌گزاشتیم‌میگن‌‌حسابتون‌کارکرکرده‌

 • حسن
  ۳ ۱

  ایاگرد ش‌حساب‌وکارت‌به‌کارت‌درامد‌حساب‌‌میشه

 • علی
  ۱ ۰

  سلام چرا تلفنی نیست که آدم حرفاشو بزن 6 بند گذاشتن ما جزء اونا نیستیم ولی هرچه درخواست بازبینی می زنیم همون جواب اولی میدن خیلی مسخره است

 • علی
  ۱ ۰

  سلام اقا هرکاری میکنیم کد تصویری نشان نمیده ثبت نام کنیم

 • رضا
  ۱ ۰

  سلام من تازه ازدواج کردم چرا برا من ثبت نشده

 • احمد
  ۱ ۰

  سلام من یه آدم بیکار هستم از صدقه سر مسولین بی کفایت یه بچه ۱۸ماهه دارم کل زندگیم باماشینم که شما تهشودرآوردید۲۰۰ ملیون نمیشه زدید به من تعلق نمیگره واگذارتون کردم بخدا اگه قبولش داشته باشید

 • Ali
  ۰ ۰

  واقعا که این حساب رسای که به حساب مردم رسیدگی میکنن رو بزاری برای اعضای خود دولت و بانک ها که یکم این دزدیان و این اموال ما که به حراج میره حساب کنن

 • محمودکریمزاده
  ۰ ۰

  من جانبازتحت درمان هستم وپراید ....ه۱۴ایران۲۳درسال۸۵سرقت شده ودرسیستم اگاهی میتوانید ببینیدپسرم درکارپرسکاری ورشکست شده تحقیق کنید بعدتصمیم بگیریدوبیکاراست رسیدگی کنید

 • شمس الدین
  ۰ ۰

  من سرپرست ۵نفر هستم لطفا همان طور که واریز به حسابها رابرسی می کنید برداشتیها راهم برسی کنیددرماه

 • شمس الدین
  ۰ ۰

  لطفا حسابها را دقیق تر برسی کنید ببینید ایا واریزی با برداشتی به حسابها را باهم مقایسه کنید بعد اعلام درامد ها را بکنید...

 • محمدعلی
  ۰ ۰

  واقعاکه من آدمایی می شناسم که۴تاخونه داره ۲ماشین چقدرم پول سپرده یارانه معیشتی بهش تعلق گرفته ماهم که هیچی نداریم داخل شرکتی کارمی کردم که اخراج شدم بهم تعلق نگرفته خدارو خوش میادبه پول دارا میدن ولی به مانه پدرم تازه عمل باز انجام داده بیکارهسته به اونم نمیدین شماچه جوردولتی هستین؟؟؟؟؟

 • جواد
  ۰ ۰

  س اخه من کاسب پول داخل حسابم ردوبدل میشه مگه سودمن ماهانه چقدره که باجابجای ۱۰میلیون ۱۰میلیونم سودکنم اینه عدالت

 • زهرا
  ۰ ۱

  شما که گفتین بیش از سه سفر خارجه رفته باشه شوهرم که دو سفر رفته چرا باید بدون دلیل قط بشه خدا جای حق نشسته حق منو بچه هامو پا مال نکنید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام بازنشیته م و حقوقم زیر ۲/۵ و مستاجر و دو فرزند که هر دو بیکار و متاسفانه غیر مشمول اعلام شده ..حداقل درست بررسی کنید

 • مهدی
  ۱ ۰

  مملکت بی در وپیکر همینه

 • رضا
  ۰ ۰

  سلام لطف کنید بررسی دقیق تری ازدرآمدافرادداشته باشید.من نماینده شرکت بیمه هستم وتراکنش برداشت وواریزپرداخت حق بیمه وقبوض میباشد.پس شامل درآمدمان نیست.مقصدتراکنش را بررسی کنید.ممنون

 • حیدر‌شیخی
  ۰ ۱

  سلام‌من‌درامدم‌از‌بیمه‌بیکاری‌با‌دو‌فرزند‌برای‌من‌یارانه‌معشیت‌نمی‌دهند‌کمکم‌کنید

 • حیدر‌شیخی
  ۰ ۰

  من‌بادو‌فرزند‌بیکار‌هیچ‌درامدی‌ندارم‌بیمه‌بیکاری‌میگیرم‌لطفا‌برسی‌کنید‌جون‌هرکی‌دوست‌دارید

  • حیدر‌شیخی
   ۱ ۰

   سلام‌من‌با‌دو‌فرزند‌هیچ‌درامدی‌ندارم‌قسم‌به‌هرکسی‌که‌می‌پرستید‌‌تنها‌درامدم‌بیمه‌بیکاری‌لطفن‌برسی‌کنید

 • فرهاد
  ۰ ۰

  سلام جریان معشیتی من چی هست به من نمیدن من یه کارت خوان داشتم مال چندسال پیش هست الان پنج ساله که قعط هستش چرامعشیتی به مانمیدن

 • علی کونانی
  ۱ ۰

  فردی بیکارم درامد هیچی ندارم حساب بانکی هم ندارم اعتراض کردم جوابش نیومده خواهشا رسیدگی کنید

 • علی
  ۱ ۰

  من بیکارم به من ندارین دربلوچستان مشکلات زیاده دولت تهدید میکنه یارانه شما قطع میشه خداازشمانگذره...

 • ناشناس
  ۰ ۱

  کارگرمعدنم سختی کار حقوقمم2تومنه خونه وماشین وحساب بانکی هم ندارم کارخریدمعدنو انجام میدم روزانه پول خریداومده روکارتم شده گردش مالی من بخدامن حقوقمم2تومنه یه راهی نشونم بدین جزسیستم

 • ۱ ۰

  بنده ثبت نام کردم الان که اعتراض زدم اسم یک نفر دیگر که در خانواده ما وجود ندارد جز خانواده ثبت شده
  لطفا راهنمایی بفرمایید

 • کاظم کوشکی
  ۰ ۰

  من هیچ ندارم میهشتی بهم ندادن دوتا بچه دوقلودارم

 • کاظم کوشکی
  ۲ ۰

  ازشما خواش میکنم داری هیچ درامدی نیستم کمکم کنیت میعشتی بگزم

 • ر
  ۱ ۰

  غصه نخورید سال بعد به همه تان هم یارانه میدند هم یارانه بنزین

 • ناشناس
  ۲ ۰

  کارمند سپاه .خونه و ماشین داره یادانه معشینی تعلق میگیره.حالا یه کارگر ساده بدون خونه و ماشین بهش نمیدن .اخه کجای دنیا دیدی چنین تبعیضی

 • ناشناس
  ۱ ۱

  این چه مسخره بازیه هر روز یه نظر میدید از اول درست تصمیم بگیرید الان نمیدونیم اعتراض زدیم یارانمون قطع

 • ناشناس
  ۳ ۰

  سلام عذرمیخوام برامن یارانه معیشتی واریزمیشه اگه بخوام حسابموواسه همین فرداکه قراره واریز بشه تغییربدم وکه ازین به بعدبه حساب جدیدم واریزبشه میتونم؟بایدچکارکنم؟یادیگه واسه این ماه یعنی فردااینکارونمیتونم بکنم.ممنون.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من که ماشینم پراید مدل80 در ضمن 5 نفر هستیم مستاجر گفتن من ماهی 13 ملیون در امد دارم بعد پراید شکسته سوارمیشم

 • مسعود
  ۰ ۰

  سلام،برای من اشتباهاانصراف ثبت شده راهکارچیست؟

 • محمد باقر نظری
  ۲ ۰

  الان دوسری است که یارانه معیشتی نگرفته ایم ما5نفر هستیم

 • مصطفی
  ۰ ۰

  سلام اینجانب فروردین ماه ماشینمو فروختم بعد نتونیتم ماشین بخرم پولش به مبلغ 22 میلیون تو حسابم موند بعد چهار ماه تونستم ماشین مدل 82 بخرم الان یارانه معشیتی نمیدن میگن میانگین حساب تو شش ماه عالیه به شما تعلق نمیگیره خدایش انصافه

 • مصطفی
  ۲ ۰

  سلام من ماشینمو عید فروختم تو حسابم موند بعد چند ماه ماشین مدل 82 خریدم میگن یارانه معیشتی تعلق نمیگیره

 • لیلا
  ۲ ۰

  چقدر حقیر شدیم که برای 103تومن بسته معیشتی باید خفت بکشیم

 • رضا دو
  ۲ ۰

  سلام اول گفتن برا اعتراض کد دستوری که هیچ جوابی نیومد بعد گفتن شماره حساب یارانه بزنین تو سایت بعد میزد صحیح نیست الانم که میگن وقتش تموم شده ..حقوق پدرم زیر دو میلیون هست هیچی هم بنامش نیست . اگرم بازم دوباره اعلام کنن بیاین اعتراض همین آش و همین کاسه هست آخه چرا برا یه همچین سیستم مختلی یه راهی دیگه کنارش نمیزارن ...خب معلومه چرا

 • علیزاده
  ۲ ۰

  با سلام بنده در سالهای 1396 1398 به عنوان صندوقدار شرکت بوده و پول زیادی به حسابم اومده و رفته و درامد من خیلی کمتر است در ضمن فرزند دختر من هم در سامانه ثبت نشده و در تهران مستاجر هستم

 • فاطمه کعبه
  ۱ ۰

  سلام من دارنده دستگاه خودپرداز هستم و درآمدم هم ازاین راهه کلا هم ده میلیون پول دارم که هر روز برداشت میکنم میذارم تو دستگاه شب میاد به حسابم این که نشد گردش میگن شما گردش مالیتون زیاده خوب من کارم و شغلم همینه کلا هم دومیلیون بیشتر درآمد ندارم الان چیکار باید بکنم سرپرست خانوار هم هستم با یه بچه محصل

 • فرامرز عربزاده
  ۲ ۰

  بنده جانباز ۲۰ درصد جنگ تحمیلی و باز نشسته کارگری کوره اجرپزی با حداقل ۱۸۰۰ هزار تومان ماشینی ۵ سال پیش پراید ۶ میلیون فروختم کارتش بناممه هنوز میگن دوتوتاماشین داری و حقوقت ۳۷۰۰ هزار نمیدونم این رقم حقوق از کجا اومده خدا داند

 • محیا
  ۱ ۰

  سلام ما جمعا ماهی ۲ میلیون درامد نداریم تو یه مغازه همسرم با برادرش کار میکنه وکارتخوان بنام همسرم هستش وکل درامد مغازه ریخته میشه اون حساب وبعد تقسیم میکنن ن خونه داریم ن اموال دیگه یه پراید مدل پایین داریم شامل معیشتی نشدیم اعتراضم کردیم بازم ندادن چیکار کنیم اخه ؟ یکی باید پاسخگو باشه باسایت وسامانه ک نمیشه اخه

 • شیری
  ۲ ۰

  من کارگر ساختمانی هستم یعنی تو این مملکت بدبخت چرا به من معیشتی تعلق نمیگیرد خدا از سرطان نگذره

 • کارگر
  ۲ ۰

  چرا به کارگر بدبخت نباید تعلق بگیره

 • رضازینی
  ۱ ۰

  من از خانواده پدرم جدام ولی تو سامانه ثبت نشده لطفا پیگری شود من خودم وضیعت مالیم خوب نیست

 • رضازینی
  ۱ ۰

  سلام چرا این سبد به من تعلق نمیگیره من خودم ماشینم تمام قسط کرفتم

 • علیرضا
  ۱ ۰

  سلام من دست فروشم چرا این سبد من تعلق نمیگیره خواهش مندم پیگری کنید وضعیت مالیم مناسب نیست پسرم ازمن جداست ولی تو سامانه ثبت نشده

 • حیدر‌شیخی
  ۱ ۰

  من‌هر‌روز‌اعتراضمو‌مینویسم‌ولی‌کسی‌نیست‌جوابمو‌بده‌منهیچ‌درامدی‌ندارم‌دو‌فرزند‌دارم‌شماره‌ملی‌منو‌برسی‌کنید‌لطفا

 • وحید عظیمی مهر
  ۲ ۰

  اخه من ۶ماه صبر کنم مگه گناه من چی اخه

 • گلدی
  ۳ ۰

  سلام من یه کار گر ساده هستم یه جا کار می کردم حساب سحاب کارم رو بسته بودن رفت به نام من کارت خوان گرفت خودم هم مستجر هستم چهار تا هم بچه دارم

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام من چکارکنم

 • امید
  ۱ ۱

  من و ۳ اعضای خانواده ام درآمد ماهانه زیر ۲ میلیون تومان است ولی یارانه معیشتی واریز نشده است . به کی بگیم ؟

 • 0932147283
  ۳ ۰

  بنده بازنشسته هستم مستاجرهم هستم دومرتبه اعتراض نوشتم ولی دوباره لغوکردم لطفاً دوباره بازبینی کنیدتشکر

 • 0932147283
  ۲ ۰

  لطفاً یارانه معیشتی روبرام بازبینی کنیداگرچیزی داشتم یاحقوقم بالابودیارانه روهم بهم ندیدتشکر

 • پروین
  ۱ ۰

  خداازتون نگذره من بچه مریض دارم که دوبار شبمی درمانی کرده هر 28 روز یکبار باید ببرم تهران پیش دکترش تازه آزمایش خون ودارو هم آزاد میدم حداقل بدامنو قطع نمی کردین که خرج این بچه میکردم با کرایه مغازه وکرایه خونه چیزی برا یه خونواده 4 نفره باقی نمی مونه

 • حسین
  ۱ ۰

  من ثبت نام کردم و قتی وارد سایت شدم برای جواب گفتن مشمولین وبهمن واریز میشه ولی نشد الان که دوباره رفتم مینویسه واریز میشه ولی دیگه بهمن ننوشته لطفا جواب بدین

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام اینها یک مشت خدا نشناس وحق مردم خورن من خودم کارگر ساختمانی هستم فصلی خودم بیمه خودم واریز میکنم به من تعلق نگرفته این عدالت عدالت یعنی کشک خدا ازتون نگذره حق مردم خورهای بی دین

 • والح
  ۱ ۰

  همسرم شغلش طوریه که تراکنش مالیش زیاده خودمون اجاره نشین هستیم و با پول خونمو پول در میاریم همسرم زمین میخره و میسازه و میفروشه درسته دوتا ماشین دارین چون با یکی کار و گاهی اوقات مصالح جابه جا میکنه اون یکی رو ما سالی یکی دوبار اونم اگر مسافرت بریم سوار میشیم با این اوضاع مملکت و گرونی آهن و مصالح اونم می فروشیم ما که نمیخواستیم بنزین گرون بشه حالا که شده حق ما نیست که یارانه دریافت کنیم؟

 • حبیب
  ۱ ۰

  سلام این ناانصافیه اقا ما شاگرد مغازه ایم یکی از دستگاه کارتخوان ب اسم منه ولی فقط گردش مالیش ن پولش حالا باید ب من تعلق نگیره 😕

 • علی
  ۱ ۰

  باسلام خواستم بدونم خانواده ماچهارنفربودن حلان یک ماه میشه خداوندبه مافرزندی داده ولی به یارنه مهیشتی خانواده اضافه نشده چگونه بایدپیگیری کنیم خواهشن راهنمای کنید

 • اسدالله محبی
  ۱ ۰

  چرایارانه معیشتی من ماه قبل پرداخت شدالان قطع شده لطفا رسیدگی کنید

 • اکرم بختیاری
  ۱ ۰

  سلام من صندوق دوستانه دارم پول بخاطر این هرماه به حسابم میاد اردیبهشت هم تموم میشه لطفا رسیدگی کنید

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام چون بیمارم ماهی چهار تومان پول داروباتوکل به خدا امید به او وقرض کردن از دوستان تاالان ۱۱ بار جراحی شدم یارانه معیشتی
  شامل من خدارا شکر نشده

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام چون من بیمارم ماهی چهار میلیون تومان پول دارو با توکل به خدا و امید او قرض کردن از دوستان تاالان11 بار عمل جراحی انجام دادم یارانه معیشتی شامل من نشده راستی تمام میگن بررسی کردیم کشکه اگه تراکنش حساب را در آورند باید جایی که کارت کشیدی معلوم بشه مثال تمام تراکت‌های من در بیمارستان خریددارواست این توزیع یارانه عادلانه دولت من باید قرض کنم ولی نزول خوره تحت حمایت باشه حالا بگم طرف ماشینش 2میلیارد خونه اش 6 میلیارد قیمتش یارانه شامل او شده یا یه بنده خدا دیگه هم داخل بانک پول داره سود میگیره وطی 7 روز مبلغ 17ملیون پول دستمزد به او دادن خدا بهش بیشتر بده اون بنده خدا هم شامل شده ولی وقتی از مسئولی حرف عدالت می‌شنوم حالم خیلی بدتر میشه ما باخدا هستیم خداروشکر خدا هم با ماست بس بگذارید بدرد خودمان بمانیم چرا وعده های الکی میدهید سامانه جهت اعتراض کار نمی کنه جایی وجود نداره جهت توضیح دادن فقط کد ملی که نمیشود راحت میتوانید رد کنید اعتراض اصلا تراکت‌های حساب مرا چک نکرده من قرض میکنم برای ادای قرض وام میگیرم آخه انصاف هم خوب چیزیه که ندارید همان آمپول هوا ست که قراربود بزنم حالا دیگه نیاز نیست بزنم چون دیگه بااین وضعیت نه آمپول هوا است نه بیمار اگه همه چیز را بررسی کردید بس خیلی بی انصافی که دفترچه من در همان ارگان تعویض میشود بررسی نکردی بس خواهش میکنم الکی نگوید بررسی کردیم شما ببخشید آن توبا گفته اید والسلام من الله توفیق

 • شیرین شهرک
  ۲ ۰

  ثبت نام کمک معیشتی

 • سمیرا
  ۳ ۰

  سلام من خودم سرپرست خانوار هستم همسرم فوت کرده فعلا.هم بیکار هستم یک فرزند هم دارم بیمه بیکاری استفاده میکنم خونه هم نداریم معیشتی بهم تعلق نگرفت لطفا بررسی کنید

 • علیرضامحمدی
  ۴ ۰

  سلام.من چندسال یارانه نمیگیرم جزئ جاماندهاهستم بااینکه برای معیشتی ثبت نام کردم بهم ندادن معیشتی مستاجرهستم.جواب من چه کسی بایدبده

 • اکبر
  ۱ ۰

  من مستاجرم یک دختر دارم نه خودرو دارم نه زمین نه خونه نه باغ نه دام هیچی ندارم آنوقت در جواب اعتراضم اومده که شما از ۸۵درصد جمعیت ایران ثروتمندتری آخه این چه عدالتیه؟؟
  من کارگر شرکت خصوصی با پایه حقوق اداره کار و الان چند ماه اخراج شدم بیمه هم نیستم آخه چطور همچین چیزی ممکنه که شخصی مثل من جز ۱۵ درصد ثروتمند ایران باشه هیچکس پاسخگو نیست شخص یا نهاد یا اداره ای نیست که روبروی آنها بشینی و حرف بزنی با سند و مدرک
  من همینجا اعلام میکنم که روبروی آنها بشینم و اگر این اماری که دادن صحیح بود همانجا اعدامم کنن

 • ناشناس
  ۴ ۰

  ممنون از عدالت تون خانواده ۴ نفری هستم ..تو مخارج خورد و خوراک هم موندم.تهدید میکنن اعتراض=قطع یارانه..یکی بداد ما برسه..

 • حیدر‌شیخی‌
  ۲ ۰

  من‌سری‌اول‌سبت‌نام‌کردم‌ولی‌الان‌هرچی‌‌اطلاعاتمو‌میزنم‌میگه‌اطلاعات‌نا‌معتبر‌است‌برسی‌کنید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام من طلاق گرفتم سال 93ازدواج مجدد کردم اما یارانه پسرم قطع شد پدر ضمن پدرش فوت شده وضعیت مالی خوبی نداریم و خرج پسرم بسختی جور میکنم لطفا حق بچه من هست یارانه اما نمیدانم چه کنم ...

 • محمد
  ۰ ۰

  کاش شعور داشتن در آمد را میدیدن اقساط بانکی را هم می دیدن و میفهمیدن که خانه و ماشین که ضرورت زندگی شده در رهن بانکه . حق فروش و دخل و تصرف نداریم

 • منوچهر.
  ۰ ۰

  آقای میرزایی.پول مردم ازخودشون میگیرید
  به خودشونم برگردونید.
  ازجیب کسی که نمیخواد بدید .

 • ناصر رسولی
  ۰ ۰

  نه ماشین دارم نه مسکن معیشت نداند اعتراض کردم یارانه نیز قطع شد سیصد تومان پول فروش منزل را درامد محاسبه کردند ،با گران شدن مسکن قادر به خرید مسکن نشدم،اظهارات دولت خلاف واقع است.

 • نعیم
  ۰ ۱

  من خونه ندارم واسه منو قطع کردید بعد اونایی که دوتاخونه ماشین مغازه دارن قطع نکردید.این عدالته!ای خدا برس به داد ما.

 • ناشناس
  ۱ ۰

  عدالتی نیست...منکه هیچی ندارم فقط یه پراید مدل پایین دارم ب من تعلق نگرفته بعدش اون خانواده ای ک دارن ب اونا تعلق گرفته....اون دنیا چطور میخان جواب بدن؟؟؟

 • دانا منوچهری
  ۰ ۰

  اعتراض به قط کردن یارانه

 • علیرضا شهراینی
  ۰ ۰

  ۵۴سال سن و۴فرزند و۱۰سال بخاطر بیماری بیکارم ماشینم کجا بوده بعنون راننده اسنپ واسه کسی کار میکنم به من ندادید به شخصی که از ۴جا حقوق ودو تا ماشین و۳تا خونهداره معیشتی دادید اخه این عدالته دولت ما اینطور عدالت رعایت میکنه خدا لعنت کنه مسئولی که تحقیق نکرده معیشتی میده چند بار اعتراض کردم بی فایده است

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خدا ازتون نگذره میرزایی و شریعتمداری با این روش شناسایی غلط که گذاشتین به هر کی دلتون خواسته دادین خدای ما هم بزرگه بالاخره این ظلمتون را جواب میده

 • ناشناس
  ۱ ۰

  واقعا بی انصافیه ماکه راضی نیستم

 • معصوم قهرمان زاده
  ۰ ۰

  سلام یارانه بنده ازاردیبهشت 93قطع شده ویارانه معیشتی هم دریافت نمی کنم ونسبت به ثبت نام خانوار جدیداقدام نموده ام اما تابحال هیچ اقدامی صورت نگرفته است ضمناکارگرساده هستم وبه سختی امرارمعاش می نمایم خواهشا رسیدگی نمایید؟

 • نادری
  ۰ ۰

  بی انصافا چرا تراکنش مالی رو به حساب درآمد میزارید حقوق ما حقوق قانون کارهست ولی تراکنش مالی شرکت توی حساب شوهرم میادو میره چرا شما که حواستون به همه چیز هست این مورد تابلو رو با کمال پررویی به حساب درآمد خانوار میزارید ....خدا لعنتتون کنه

 • j
  ۰ ۰

  سلام من یبار یارانه معیشتی گرفتم دیگه نه الانم ثبت نمیشه چرا؟

 • کمیل
  ۳ ۰

  سه ماهه که این بحث معیشتی رو راه انداختن ولی یه بار نگفتن تکلیف کسانی که تازه ازدواج کرده و یارانشون رو جدا کردن چی میشه ؟ نه ثبت نام میشه نه وارد سیستم .

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خدالعنتشون کنه بااین شناسایی شون اخه ازکجااین اما رو دراوردن

 • یعقوب مهدی پور اردبیلی
  ۰ ۰

  چرا یارانه معیشتی اینجانب پرداخت نمیشود

 • احد محمد صادقی وحید
  ۰ ۰

  سلام بنده مسول قرض الحسنه فامیلی هستم واز تاریخ 96 شروع شده وهنوز ادامه دارد وهر ماه 15دهم مبلغ فوق به حساب بنده واریز می شود و در 15دهم مبلغ فوق به حساب بنده واریز می شود و در 16دهم همان ماه تحویل اعضا می دهم اين مبلغ رابه من حقوق محصوب کردند واعتراز کردم گفتند اعتراز دوباره یارانه هم قطع می شود لطفا در اين مورد رسیدی فر مایید و به بنده جواب دهید ممنون

 • محمد
  ۲ ۰

  سلام من ازترس قطع یارانه انصراف زدم چون جایی نیست ثابت کنی حالاراهی هست مراجعه کنم

 • حسین
  ۰ ۰

  من

 • ح
  ۰ ۰

  سلام من یه راننده وانت هستم ومستجرهم هستم باوانت خرج خانواده ام را میدم نه خونه دارم ونه سفر خارجه رفتم ولی یارانه معیشتی به من تعلق نگرفته لطفآ برسی

 • عرب انصاری
  ۰ ۰

  من و خانواده ام جزیک پراید هیچی نداریم حقوقم هم کمتر از 1500000ت
  از ترس قطع شدن یارانه مجبور به انصراف شدم
  نمی‌دونم چطوری این دولت بی کفایت منو جزء دهک پولدار حساب کرده هیچکس هم جوابگو نیست حتی به بازرسی کل کشور هم شکایت کردم اما فکر کنم همشون عین همند واقعا برای این مملکت متأسفم این آخر بی عدالتیه

 • امید
  ۰ ۰

  سلام من از سال ۹۲یارانه ندارم الان هم بسته معیشتی ندارم ثبت نام هم کردم ولی جوابی ندادید

 • ایرج یوسفی قطبی
  ۰ ۰

  بنده یه خانواده ۴نفره باحقوق کارگری هستم هیچ سند وملکی هم بنامم نیست

 • صالح محمدعلیزاده
  ۰ ۰

  چرابه من هیچ یارانه ای نمیدید؟؟

 • فاطمه
  ۱ ۰

  سلام من هر چی اطلاعات رو وارد میکنم بازم میگه اطلاعات نادرست چکار کنم

 • محمد چوبینه
  ۰ ۰

  بعلت اینکه پسرم پروانه کسب لب تاب فروشی دارد یارانه معیشتی به ما تعلق نگرفته درحالیکه پسرم پنج سال است که بیکار است وهیچ درآمدی ندارد

 • علی عزیزنسب
  ۱ ۰

  مافقط یک ماشین داریم تندر نودپرایدواشتیم ۳سال پیش فروختیم ام به نام خریدارنکریم چون نمیادکه بزنیم به نامش

 • bkhtiar
  ۰ ۰

  کارگر

 • محمودبایبردی کدملی۵۱۹۸۴۹۱۷۱۳
  ۰ ۰

  درامدزدن چهارونیم حقوق بازنشتگی سه وخرده ماشین لیزینگی پسرم دانشجو گفتن بیمه پرداز

 • بی خیال
  ۱ ۰

  چرا گفتین تراکنش زیاد انجام دادین

 • بی خیال
  ۱ ۰

  ما تراکنش زیاد شده.اولا به شما چه ربطی داره؟ شما در آمد ی کار ساختمانی که کارشم فصلیه در نظر بگیرین.شوهر من کارگرلطف کنین با عقل پیش برین

 • مهدی .
  ۰ ۰

  کجای دنیا اینجوری پدر مردم رو در میارن . من شغلم طوریه که برای انجام کارم از مشتری پول جنسهایی که لازم دارن رو میگیرم و خرید میکنم و دستمزد کل ماه کار من 3 میلیون حدودا میشه . و به همین خطر کمک معشتی من رو قطع کردن . به خدا خسته شدم از این شرایط زندگی

 • ناصررضایی
  ۰ ۰

  بنده یک بازنشسته هستم ودارای ۴نفرهستم وحقوق بازنشسته هستم درآمدم از مبلغ اعلامی کمتر کپسولهای که درحسابهای جاری بنده واریز و برداشت می شود برای مشتری و مردم است

 • علی
  ۰ ۰

  سلام من بایک خانواده ۵نفره واعتراض هنوز تو سامانه نوشته درحال برسی می باشد

 • ججججج
  ۰ ۰

  واقعا مردم را مسخره کرد ه اید . ب فرمانداری . پلیس + ۱۰ . دفاتر پیشخوان دولت . کافی نت ها
  مراجعه میکنیم ولی هیچ نتیجه ای نمیگیریم
  چرا ؟

 • ذوالفقار مروتی هستم
  ۰ ۰

  من برای اینکه متوجه نشدم انصراف از سبد معیشتی را زدم برای بررسی مجدد باید چه کار کنم

 • وحید
  ۱ ۰

  چرامن یارانه میگیرم اما یارانه معشیتی دریافت نمیکنم من چیزی ندارم که نه خونه نه ماشین دلیلش چیه لطفا پیگیری کنید اقایون

 • عباسی
  ۱ ۰

  من بازنشسته مستاجر هستم شش نفر خانواده و قبلا یک پژو مدل ۸۴پوکیده به علت نیاز فروختم ولی تعویض پلاک نسدایا به من این طرح شامل نیس چطوری کارشناسی شده که حقمونه قطع کردید

 • حمید
  ۰ ۰

  سلام من چند بار ثبت نام معیشتی انجام دادن منی خونه مسکن مهر میشیننم‌ یه کارگر ساده هستم ایا نباید بهم تعطق بگیر

 • قسمتعلی عظیمی
  ۱ ۰

  ریخته نشده است

 • لعیا مرادی
  ۰ ۰

  لعیا مرادی هستم تحت پوشش کمیته هستم هیج در امدی ندارم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خیلی بی انصافی همه ی جفرسون دروغگو من که شوهرم راننده مر مهمه هیچ کدوم از این درآمدها رو نداریم هیچ ملکی هم نداریم چرا به ما تعلق نگرفت

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مسئولین چرا مردم مسخره میکنید ما اگه اون همه درامد داشتیم که بخاطر پنجاه تومن پول اعتراض نمیزدیم تازه یه طوری هست که می ترسیم اعتراض بزنیم یارانه هم قطع شه

 • زهرا ابراهیمی
  ۰ ۰

  سلام،من سرپرست خانواده هستم ،چون مغازه پوشاک دارم تراکنش مالی بالا دارم،از ترس اینکه یارانه هم قطع نشه اعلام انصراف دادم،اما نه درآمد بالا دارم،نه خونه،نه ماشین،جایی رو هم در نظر نگرفتند که حضوری اعلام کنیم که هیچی ندارم،باید چیکار کنم؟؟؟لطفا راهنمایی کنید

 • اسلام بخشی خیلگاوان
  ۰ ۰

  من خودم ناداحتی قلبی دارم بافشار خون بالا همیشه دکترم ولی اصلا معشیتینگرفتم یارانه هم قطع شده بود دو ماه می گیرم ایا انصاف هست

 • علی اصغر محمدی
  ۰ ۰

  باسلام ببخشید مااعتراض کردیم هنوز برای یارانه معیشتی نریختند بخدا شوهرم 4ماهه بیکار دوبار رفتیم اعتراض درحال برس خواهشن برای بریزید خیلی ممنون..

 • علی اصغر محمدی
  ۰ ۰

  با سلام ببخشید ما برای یارانه معیشتی اعتراض کردیم هنوز برای ما یارانه معیشتی نریختند بخدا شوهرم چند ماهه بیکار خیلی نیازمندیم دوبار خواستیم اعتراض کنیم مگه درحال بررسی

 • علیرضا معدنی پور
  ۰ ۰

  سلام بنده ی بازنشسته تامین اجتماعی با حقوق هفصد تومن دریافتی دارم خدا وکیلی خودتون رو بزارین جای امثال ما تواین وضع اقصادی میشه زندگی کرد

 • یعقوب
  ۰ ۰

  سلام من تازه ازدواج کردم رفتم یارانه نقدی رو جدا کردم آیا یارانه معشیتی رو هم باید جدا کنم یا نه؟؟؟چون این ماه یارانه معشیتی رو برام نریختن،پیشاپیش ممنونم از ارسال پاسخ شما به ایمیل بنده

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مایک خانواده ۶نفری هستیم که یارانه معیشتی بهمون ندادن واقعااین انصافه ‌به خدادودختردوقلوودوپسردارم خیلی به این پول احتیاج داریم.بهمون گفتن اگه اعتراض کنیدیارانه هم قطع میشه.نمیدونم بایددادمون رابه کجابزنیم

 • محسن بیات
  ۰ ۰

  باسلام تورا خدا ماهم یارانه معیشتی تعلوق نگرفتیم چهار خانواده هستم چه کار کنم پیگیری کنید

 • حسین
  ۰ ۰

  ماخانواده ۵نفرهستیم بیکار نداریم مریضم خرج دواودکتر زیاد دارم یارانه هامون برای وام ردشده بسته چه کارکنیم خواهشمندیم برامان بریزید به خدا نداریم توخرج خونه موندیم

 • ایرج یوسفی قطبی
  ۰ ۰

  معیارهای وزارت راه کاملا اشتباه چون حق ما بناحق پرداخت نمیشود

 • اسدیاراحمدی
  ۰ ۰

  دارای بیماری خاص مستاجر حقوق دریافتی یک ونیم میلیون چرا بسته حمایتی شامل من نمیشه

 • ناشناس
  ۱ ۰

  چرا به داد ما فقیر بیچاره ها نمی رسند ای داد بیداد .آی هوار.رفتم ثبت نام کنم با اینکه اطلاعات صحیح میدم میگه صحیح نیست دردمو به کی بگم موندم تو این فلاکت .

 • عبدلباسط امیریان
  ۰ ۰

  من یک کارگ ساده هستم چرا به ما بسته مسیعتی ندادن

 • سمیرا سپهوند
  ۰ ۰

  من همسرم بیکاره ودارای دوفرزند هستم وهیچگونه درآمدی نداریم گفتم آیا امکان اضافه شدن کمک هزینه معیشتی هست یا نه...یعنی بعنوان خانواده بدون درآمد ممکنه که میلغ پرداختی به ۴ نفر ما قابل افزایش هست یانه

 • بهار
  ۰ ۰

  سلام، پس این پیامکی ک قرار بود بعد از ثبت خانوار بفرستین چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا تا الان نفرستادین الان دوسه ماه منتظر این پیام هستم ،چرا تا الان نفرستادین ،ما یارانه نمیگیرم، ب دلیل مشکلات خانوادگی نتونستیم ثبت نام کنیم درآمد هم نداریم از این ورم منتظر این پیامم ک تا الان هیچی ی هیچی ،بابا خواهشا رسیدگی کنید ،خواهشا

 • بهار
  ۰ ۰

  سلام خواهشا رسیدگی کنید اینقدر مردم منتظر نزارید ما ک هیچ درآمدی نداریم.،یارانه هم نمیگیریم از این ورم منتظر این پیامم هستیم، خانوارو ثبت کردیم پ کو این پیامکی ک قرار بود بفرستین الان دوسه ماه منتظریم

 • حسین سبزه بین
  ۰ ۰

  سلام خسته نباشی من ثبت نام کردم ولی جواب نیامد من با چهار تا بچه یه کارگر ساده چرا برای همه ریختن ولی ما نریختن به قران بی انصافی شما رو قرآن یه نگاهی به کار گرا هم به کنین ممنون

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ماچی داریم پول های که توکارت مارفت امدمیشه برای کارمونه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  میشه لطفا منو یه راهنمایی کنید من از سال ۹۱ که جدا شدم اقدام کردم برای یارانه ام چند ماهی پرداخت شد ولی الان ۷ساله که نمیگیریم میشه بگین کجا باید برم

 • ابراهیم اسکندری
  ۱ ۰

  کارت یارنه من را بانک صادرات مسعود کرده بخاطره ضامن در صندوق میزان حال هم می خوام یارنه به آن حساب نریزم چون واقع به آن نیاز درام باید چه کار کنم خودم هم مریض دیالیز
  ی

  • یوسف علمی
   ۰ ۰

   دوماه بخاطرکالای معیشتی اعتراض زدم همش میگه درحال بررسی....

 • فرشاد شاکری چناری
  ۰ ۰

  بسته معشیتی واسم نمیاد بدبختم این چه وضعیه یا قاسم سلیمانی به دادمون برس

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام.بنده یک تیبا قسطی از شرکت یاران سایپا به اسم دخترم گرفتن وباهاش کار میکنم که اقساطشم همش عقب میوفته همسرم شاغله ولی حقوقش کمه .مستاجر هم هستم .هیچ چیزی هم بناممون نیست منی که احتیاج دارم چرا بهم تعلق نگرفته واقعا این چه عدالتی هستش؟

 • محمداحمدی
  ۰ ۰

  سلام یارانه من و خانوادم از سال ۹۲ قطع شده هر کاری کردیم نتونستیم ثبت نام بکنیم درآمد ماهیانه زیر ۲تومنه باید چیکار کنم ثبت نام بکنم نه یارانه میگیرم ن معیشتی

 • محمد حسن
  ۰ ۱

  خیلی مسخره هست من تنها زندگی میکنم پدر مادرم فوت کردن هیچ سرمایه حساب بانکی ندارم هیجی جز یک پراید به نامم نیست رو چه حسابی به من نمیرسه

 • محمدرضا باوقار
  ۱ ۰

  من اصلا ثیت نام نکردم برای بسته ..میرم برای ثیت نام و اطلاعاتم را میرنم ، میزنه اطلاعات شما موجود است و منو هدایت به سایت سامانه میکنه ، داخل سایت از من حساب یارانه میخواد ..من که تا حالا یارانه نگرفتم و ثیت نام نکردم از کجا حسابشو بیارم ...هر حسابی هم دارم میزنم قبول نمیکنه دفتر پیشخوان دولتم رفتم کاری نتونست انجام بدن برام.تو سایت refahi هم میرم میگه اطلاعات شما موجود نیست..چنذ ساله همینجوری دارن حق ما رو میخورن ، من که راضی نیستم ....کسی میدونه من باید چیکار کنم ..ممنون میشم راهنمایی کنین

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام هر مبلغی که به حساب بیاد که سود طرف نیست مقداری پول خرید و مال مردم و مبلغ نا چیزی هم سود

 • ناشناس
  ۰ ۰

  میزان مانده حساب هر کسی را ببینید چقدر هست من فقط از این دنیا یه ماشین سمند دارم تقریبا سی تومن برای شما ملاک شده پول دارم ولی کسی که خونه و ماشین و... حساب نمیشه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من الان دو ماهه به زور زندگیم را با غرض و بدبختی میگذرونم نمیدونم چجوری شما حساب میکنید در صورتی که رفقای خودمون از من پولدار تر هستند ولی کمک معیشتی دریافت میکنند لطفا بررسی کنید

 • اصغر ترویجی
  ۰ ۰

  هنوز یکبار هم معیشتی برام واریز نشده من یک کارگرم چند بار برای ثبت نام رفتم

 • اصغر ترویجی
  ۰ ۰

  من یک کار گر ساده هستم و یکبارم برام واریز نشده چند بار واسه ثبت نام رفتم

 • سارا
  ۰ ۱

  سلام من بعد طلاق در خواست جدای یارانه گرفتم الان یارانه میدن ولی معیشتی قطع شد هیچ جا جوابم رو ندادن چه باید کنم

 • مجتبی‌
  ۰ ۰

  سلام‌چراکدمحرمانه‌راواردمی‌کنم‌میگه‌اطلاعات‌شماصحیح‌نیست‌درطی‌این‌چندماه‌یارانه‌معیشتی‌واریز‌میشه‌من‌مداوم‌این‌کاروانجام‌میدم‌ولی‌هیچ‌یکی‌جواب‌بده؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام من دوره قبل شرکت کردم ولی گیر دادن ک شما پولدارین و این حرفا بخدااصلا اینطور نبود بچه نداریم و ب این پول واقعا احتیاج داریم حالا نمیدونم باید چیکار کنم

 • محمد
  ۰ ۰

  سلام من از سال ۱۳۹۳یارانه ندارم و ثبت نام نمیشم لطف بررسی کنید و اقدامی کنید الانم متاهل شدم جرعت ندارم برای خانم جدا کنم

 • رسول خاتمی جوجهری
  ۰ ۰

  من سرپرست چندتابچه هیچی ندارم نه خونه نه ماشین نه پول یارانه کروناهم نگرفتم یعنی چه به این میگن قانون انشالاخراب میشه

 • رسول خاتمی
  ۰ ۰

  الان بریدنگاه کنیدمن چی دارم تعلق هم نگرفتم ب ای چی میگن

 • الباجی
  ۰ ۰

  من چرا نگرفتم من سرپرست خانوادم وبیکار چکار باید بکنم به کی بگمم منبعی هست بریم براش لطفا راهنمایی کنید

 • مختارآبادی
  ۰ ۰

  سلام من مختارآبادی سرپرست خانوار هستم قبل از طرح معیشتی اعضای خانوادم 3 نفر بود و مشمولم نمیشد حالا 4 نفر شدیم رفتم تو سایت بازم اسم همون 3 نفر بود بازبینی زدم میترسم یارانم هم قطع شود تو رو خدا چیکارکنم پولی ک تو حسابم رد وبدل میشه همش ماله من نیس به کی بگم آخه

 • شاهین
  ۰ ۰

  سلام من حدود چند ساله که رایانه ماهانم غط شده باید چیکار کنم هیچ کمکی از دولت بهم نمیرسه سرایت بدیم دارم تو این وضعیت مرسی

 • زهراجلال آبادی
  ۰ ۰

  سلام.تو رو خدا کمک کنیدباز این یارانه در حال حاضر کمکی برای امسال من هست نظافتچی یه آموزشگاه بودم الان بیکارم تا حالا یارانه ثبت نام نکردم و نگرفتم ولی الان با این اوضاع لازم دارم لطفا لگید باید چکار کنم چطوری ثبت نام کنم تو سایت زدم پلیس +۱۰هم رفتم ولی نشده

 • سعید
  ۰ ۰

  چرایارانه من بیکار وبدبخت قطع شده وجدانن چرا خدایی هست ومن توکلم بخداست

 • نعیمه
  ۰ ۰

  من جدا از خانواده و شهر دیگه ای زندگی میکنم ولی در لیست بقیه اعضا اسمم رو رد کردم .حقوق من به درآمد خانواده م اضافه شده و حذف شدیم از لیست .اشتباه من بود ولی در مشخصات من مشخصه که بیمه تامین اجتماعی فلان شهر هستم و ادرس سکونت خانواده در شهر دیگه.
  متاسفانه امکان ویرایش هم نداره

 • نعیمه
  ۱ ۰

  من جدا از خانواده در شهر دیگه ای ساکنم و مستاجرم واشتباه کردم که با خانواده اسمم رو رد کردم چون یارانه ام با بقیه است .امکان ویرایش اطلاعات هم نداره که خودم رو حذف کنم .خانواده م به کمک معیشت نیاز دارن چون ۲نفر بیکارن

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام ثبت نام کردیم‌نه تنها پولی واریز شده هیچ‌ نوع پیام‌ هم‌ دریافت نکردیم‌ نه ملکی داریم‌ نه ماشین نه خونه چیکار باید بکنیم لااقل پول بنزین ندادن لااقل پول نون به ما بدن

  • محمدی
   ۱ ۰

   سلام.تو سایت برای دریافت کمک معیشتی زدم بررسی اطلاعات اگه بخام اعتراض رو پس بگیرم باید چکار کنم؟ممنون

 • سعید
  ۱ ۰

  سلام من تا حالا ثبت نام نکردم چیکار باید بکنم

 • صادق کریم نسب
  ۰ ۰

  باسلام بنده قبلا ماشین داشتم فروختم طرف ونمیشنایم نمیا ده ماشینو بزنه به نامش حالا یارانه معیشتی به من تعلق نمیگره خانواده سه نفره هستم اجاره نشینم شغلم کارگرم یه چند بارم ثبت نام کردم ولی هیچ جوابی نیامده لطفا مسعولین پیگیری کنید من خیلی نیازمندم ممنون

 • حمید عطایی
  ۰ ۰

  تاکی ظلم ازخدا بترسید

 • محمد
  ۰ ۰

  برامنم میزنه صحیح نیست یارانه میدن ولی معیشتی نمیریزن چرا ایجوری شدن

 • نسیم غلامی
  ۰ ۰

  من از ثبت نام معیشتی جا ماندم باید چه کار کنم

 • اباصلت
  ۰ ۰

  با سلام من خودم تو شرکت بازیافت کار میکنم و چون نگهبان اونجا هستم همیشه پول های فروش اغلام رو تو حساب من میریزن منم به حساب کارگرها واریز میکنم برجی ۱۵۰۰ هم حقوق میگیرم یعنی این عدالته واقعا

 • سیروس اصغری
  ۰ ۱

  سلام عیدتان مبارک خواهشمند یارانه کمک معیشتی بنده را واریز نماید بنده دوقلوی خداوند عطا نموده هزینه‌های آنها بیشتر است بنده درامدروزمره ندارم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ماوضعیت خیلی بدی داریم ولی هنوزواریزی نداشتیم

 • عزیز
  ۰ ۰

  نمیدانم چرا یارانه من را قطع کرده اند در صورتی که بنده هیچی به جز یک خا نه ندارم

 • سالار همتی
  ۰ ۰

  من مستاجر کارگر ساده گاه کار پیدا میشه گاه نه
  صاحب خانواده وفرزند وضعیت مالی خراب به چه علت یارانه معیشتیم را قطع کردن این عدالتون انصاف هم خوب چیزیه والله

 • زینب
  ۰ ۰

  بی انصافی هست من سرپرست بچه هام هستم ولی کمک معیشتی بهم تعلق نگرفته هیچ درامدی ندارم

 • نظام علی فرهادی
  ۱ ۰

  چطور واریز وانتقال پول پیش واجاره را در حساب میبینند ولی فروش ماشین پراید برای مخارح زندگی رانمی بینند وباز هم جز سرمایه به حساب میارند وسبد معیشتی را حذف میکنند.؟

 • حسین
  ۰ ۰

  من کارگرم نه حقوق ثابت دارم نه خونه و ماشین آنچنانی دارم ولی به من معیشتی تعلق نگرفته اونم یک وام تو کارتم بوده که مال خودم نبوده

 • ناشناس
  ۰ ۰

  واقعا که مدیون ما می کنید این حق ما هست بهمون نمیدید من اصلا حتی نمی تونم داخل شهر زندگی کنم تو پردیس هستم هروزم میرم تهران سر کار بعد معیشتی بهم نمیدید زیر دین من بمونی انشالله خیر مبینید حق ما رو به راحتی می خورید

 • فرحناز
  ۰ ۰

  سلام من ۷سال هست یارانه م قطع شده هرچی هم دنبالش میرم درست نمیشه الان یارانه معیشتی هم ثبت کردم اماچیزی واریزنشده توروخدارسییدگی کنین

 • مجید
  ۰ ۰

  پول نون ندارم بخاظزد

 • سعیدرستمی مقدم
  ۱ ۰

  من معیشتی نگرفتم

 • امیر
  ۰ ۰

  یارانه معیشتی چرا عادلانه تقسیم نمیشودبعضی هابه نون شب محتاج ن ولی دریغ ازیارانه معیشتی

 • محمد نادری فرد
  ۰ ۰

  سلام آقای وزیر کار یعنی شما نمی دانید حقوق من باز نشسته ۱۷۰۰۰۰۰تومان است برادر زن ما در سال چند تا ماشین وارد می کند که از بدبختی ما ماشین رو بنام دو خواهر خود که یک هم خانم من است میزنه حالا گناه من چی که نباید یارانه نقدی بگیر م ممنون

 • مریم
  ۰ ۰

  سلام منو همسرم س ماهه اومدیم خونه خودمون و یارانمونو ک جدا کردیم برامون از همون ماه اول واریز شد ولی طرح معیشتی نمیدن بهمون الان باید چیکار کنیم کجا بریم ثبت نام کنیم

 • جهانشاه کریمی
  ۰ ۱

  شش سال یارانه قطع شده هیچکی پاسخ گو نیست

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من چیزی ندیدم ولی نه خونه دارم نه ماشین زندگی را هم به سختی می‌گذرانیم کی باید بدوند تا حالا هم که چیزی با ندیدند این کمک معیشتی؟؟؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام من یه خانواده چهارنفره با کلی قسط وقرض و بدهی من ماشین خریداری شده ب نامم مال کسی دیگر است.من برشکست شدم خانه مستاجری خرج زندگی شغلم ازاد و بازار های داغون ک هم مخارج زندگی خودمم درنمیاد چرا باید یارانه من قطع شود لطفا پیگیری کنید من واقعا ب همین پول هم نیازمندم

 • علی موقوفه یی
  ۰ ۰

  سلام اینجانب وانت پیکان را با دریافت وام از کمیته امداد امام خمینی خریده ام و هنوز مدت ۱۸ ماه است که از اقساط وام میگذرد و کرایه نشین هستم کل رهن خانه بنده ۱۰ میلیون تومان است وماهی ۲۰۰هزار کرایه میدم

 • نعمت پیرداده بیرانوند
  ۰ ۰

  تورو خدا جقدر دروغ میگیت من هم ثبت نام کردم نه بسته معیشتی برام واریز شده نه دلیل واریز نشدنش اومده بخاطر خدا راهنمایم کنیدمن به این پول خیلی نیاز دارم مستاجر هستم هیچی از خووم هم نوارم

 • حسین منوچهریان
  ۰ ۰

  منی که نه خونه دارم نه ماشین چرا هچی نمیدن نه یارانه گرفتم نه معیشتی هروقت ثبت نام کردم گفتن اس میاد

 • حسین منوچهریان
  ۰ ۰

  چرا دروغ میگن اخه منی که هیچی ندارم نمیدن نه ماشین نه خونه متاهل هستم کارگرم روزمزد الانم بخاطر کرونا دو ماهه بیکارم تاحالا نه یارانه گرفتم نه معیشتی

 • حاجیلو
  ۰ ۰

  سلام دوستان برای من هم نمی ریختن عتراض زدم ریختن نترسید عتراض بدید

 • مجیدامیری
  ۰ ۰

  مجرد هستم بیکار هستم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من بعداز3 سال که یارانه نگرفتم اعتراض کردم گفتن تعلق میگیره اسفند 98 بهم یارانه دادن و مشمول شدم الان 16 فروردین 99 هستش دوباره یارانه بهم ندادن چرا!!!!!!نمیفهمم چجوری وضعم خوب شده پولدار شدم که دوباره قطع کردن!!

 • فاطمه
  ۰ ۰

  سلام بنده در دوره قبل درسامانه ثبت نام کردم الان که به سایت مراجعه میکنم میگه مشخصات صحیح نمیباشد

 • سعید اسماعیلی
  ۰ ۰

  تو رو خدا بایید ببینید یارانه سبد معیشتی ما را وصل کنید

 • مهاجر
  ۱ ۰

  خوب به ریش مردم میخندید ،، تلافی در میارید نه ...

 • علی
  ۰ ۰

  تا کیی باید دروغ بشنویم من 4 ساله نه یارانه بهم میدن نه معیشتی مگه ما ادم نیستیم تو این کشور فرمانداری رفتم پلیس +10 رفتم تو سایت ثبتنام کردم ولی هیچ کس پاسخگوی من نیست سر کار نیستم زن و بچه هم دارم مدرک فوق لیسانس هم دارم تا کی باید دهنمونو ببندیم پیگیری کنید لطفا ما هم انسانیم حق شهروندی داریم تو این آبو خاک

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من یک زن بی سرپرست هستم جایی هم کار نمیکنم زندگیم با نفقه دو تا بچم ب زور میگذره از زمانی ک جدا شدم یارانمو جدا کردم چون سرپرستی بچه ها هم با من هست یک ماه واریز کردن بعد قطع شد هیچیییییی از دولت دریافت نمیکنم هر جام مراجعه میکنم سر میدونن واقعا باید چیکار کنم

 • رحمت اله نظام احمدی
  ۰ ۰

  سلام من کاسب هستم خانه ومغازه ام اجاره ای است که ماهیانه باید یکمیلیونودویست باید اجاره بها بپردازم وتمام سرمایی کارم قستی می‌باشد الانم که مغازها باید بسته باشد با بیکاری کلی بدهکار شدم درضمن دختر ده‌ساله ای دارم که تمام دهسالو نه یارانه داشته نه معیشتی خواهشمندم رسیدگی کنید

 • نرگس
  ۰ ۰

  من چندماه هست که سرپرست خانوار شدم و رایانه خودم و دخترم به حسابم واریز میشه،اما برای ثبت نام معیشتی منو سرپرست قرار نمیده و نمیتونم ثبت نام کنم،باید کجا برم چطور اقدام کنم،لطفا راهنمایی بفرمایید چون نه کافی نت ها میدونن نه پلیس+۱۰

 • حسین منوچهریانکدملی0074100068
  ۰ ۰

  سلام من کارگرم روزمزد چیکار کنم ثبت نام کنم والا هروقت ثبت نام کردم گفتن اس میاد که نیومد چون همش دروغ میگن الانم واسه پول نون موندم نمیدونم چه خاکی تو سرم کنم لطفا کمکم کنید

 • عليرضا گيويگانه
  ۰ ۰

  کاريگر روز موزد هستم مستاجر هستم اجاره خونه ندارم بدم نون ندارم بخورم

 • حسن رضا
  ۱ ۰

  من یارانه ام قطع شده خواستم وام ثبت نام کنم اشتباه کردم کارگر ام من چه ب


 • مهدی رستمی
  ۱ ۰

  سلام بهم یک میلیون واریز نشد

 • احمد
  ۰ ۰

  یارانه های خانواده من را حدود ۲سال قطع کردند پس از اعتراض ها متعدد دراسفند ماه یک ماه واریزکروند مجدادا قطع کردند لطفا رسیدگی فرمایید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام من الان ۴ماه یارانه خود را جدا کردم میریم کافی نت برا بسته معیشتی میگه اطلاعات درست نیست تو سیستم باید چیکار کرد

 • فرشاد مرادی
  ۰ ۰

  سلام من کارگرم لیسانس بیکار ولی تا کنون هیچگونه بسته حمایتی یا پول نقد بهم ندادن کارگر روز مزدم الان یک ماهه بیکارم ودر ضمن مستاجر وعیالبارم خواهش دارم رسیدگی شود

 • ج
  ۰ ۰

  ما درآمدمون خیلی کمه ولی بهمون بسته معیشتی نمیدن چرا کسی مشکل ما رو پیگیری نمیکنه سایت چرا بیته است مردم باید از کجا مشکلشونا حل کنند

 • پرویزرحیمیان
  ۰ ۰

  من چندسال بیکار هستم وبیمارفقط یه موتور به نامم هست بهم معشیت نمیدن چون برادرم برام بیمه واریز میکنه زده بیمه پرداز تامین اجتماعی هستی دولت چکار میکنه چجوری حق الناس میکنه

 • بهمن دهقانی
  ۰ ۰

  من بسته معیشتی فروردین ماه واریز نشده چکار بای بکنم لطفا راهنمایی کنید

 • احمد علی ربی زواره
  ۰ ۰

  یارانه دی وبهمن واسفند خانوار ما کی به حساب ریخته میشود میخام به خود دولت قسط وام بدهم

 • آزاده مختاری
  ۰ ۰

  سلام پیامک مربوط به واریز یارانه و معیشتی برام من ارسال نمیشود شماره تلفن جدید باید بدهیم؟

 • محمد مهدی فراهانی
  ۰ ۰

  از سال ۹۱ یارانه نگرفته ام واز ۹۸ بیکارم و احتیاج به یارانه دارم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام من چندین سال یارانه قطع شده معیشتی هم ندارم هرچی میرم ثبت کنم نمیکنن خدارو خوش میادیکی که احتیاج نداره بهش میدن منکه احتیاج دارم قط ش کردن

 • مهدی سنجری
  ۰ ۰

  چرا یارانه منو قت کردند

 • مریم
  ۰ ۰

  سلام من ازدواج کرده بودم هر ماه معیشتی میگرفتم الان طلاق گرفتم باید چکار کنم که جداش کنم بیاد به حساب خودم ؟ یه راهنمایی میخوام چطور بیاد به حساب خودم جداش کنم معیشتی؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  متاسفم براتون از ابتدای شروع یارانه فکرکنم چهارباردریافت داشتیم دیگه هیچ واریزی نشد جالب اینجا بود 13سال که ازدواج کردم همسرم بیکاربودتاالان ملک هم نداریم واقعا راهنمایی هم نمیکنند

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام بنده در مرحله دوم ک یارانه رو ثبت نام مجدد گزاشته بودن تو سال ۹۳ یارانه خانواده ام ک تحت پوشش کمیته امداد بود ثبت نشد و ب ناحق قطع شد الان نه معیشتی دارم و نه یارانه هیچ راهی هم نیس واس ثبت مجدد لطفا مسولین یه کم فکری ب حال مد د جویان کمیتع امداد بکننن تو این اوضاع

 • علی اصغر حشمت
  ۰ ۰

  ماچند بار اعتراض زدیم تو راخدا دلیلشو بگید همسر من از کار افتادس،با یه حقوق مستمری بگیر،چرا به ماتعلق نگرفته

 • فریبا
  ۱ ۰

  هنوزواریزنکردن

 • بهرام ریگی نژادخالص
  ۲ ۰

  کافی نت ثبت نام کردم نیومده چکارکنم

 • برات ده نیائی
  ۰ ۰

  سلام بنده نزدیک به سه سال است نه یارانه دریافت می کنم نه معیشتی خودم هم نمیدانم علت چه بوده که یارانه ام را قطع کرده اند ودرروستا هم زندگی می کنم وخودم یک بازنشسته هستم وهیچ درآمدی هم ندارم خواهشمند است علت رابه اینجانب منعکس نماییدتا مطمئن شوم .ممنون

 • پروین موسوی سعیدآباد
  ۲ ۰

  سلام من پروین موسوی سعیدآباد حدود پنج سال هم متاراکه کردم پدرومادرهم.فوت کردن سرپرستی هم ندارم

 • محمد نوروزی
  ۱ ۰

  نیازمندم

 • محمدرضا محمودی
  ۰ ۰

  سلام. بنده که تا بحال نتوانسته بودم یک ریال از یارانه خود را بگیرم و نیز زندانی ام هستم و نزدیک به 2سال از محکومیتم باقی مانده از مسولین عاجزانه درخواست دارم به این بنده حقیر کمک کنند چون مشکلات شدید مالی دارم و نمیخوام مجبور به کار خلاف بشم

 • محمدرضا محمودی
  ۰ ۰

  تنها درخواستم اینه که یارانه کمک معیشتی منو ثبت کنند من تابحال هیچ پولی در بابت یارانه دریافت نکرده ام و تا الان خانواده آمد یافت میکردن و من تازه موفق به سرپرست شدن خودم شده ام به دلیل این که‌در زندان بوده ام

 • محمدرضا محمودی
  ۰ ۰

  تنها درخواست اینه اسم مو ثبت کنید برا دریافت کمک معیشتی چون به هر سایتی میرم جواب نمیده، هم خط همراه ام به نام خودمه هم حساب بانکی باز کردم و از هیچ جایی یک ریالم نمیگیرم من تازه از زندان اومدم پس این کمک معیشتی به کیا میرسه دیگه بدبخت تر از منم مگه هست. اونوقت میگن چرا میرید سمت کاری که خلافه و سر از زندان درمی‌آرید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام خواهشا بیشتررسیدگی کنید به ماهم کمک کنید من یه زن بی سرپرست با دو بچه

 • فرحناز شیری
  ۰ ۲

  من مستمری بگیر زیر یک میلیون هستم چرا بمن تعلق,نگرفته یارانه معشیتی سیم کارت بنام نداشتم باید به کجا مراجعه کنم

 • وحید
  ۰ ۱

  یک ساله یارانه بنده قطع شده به خاطر کورنا بیکار هم شدم چجوری فعالش کنم کجا باید برم راهنماییم کنید

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام کارساده یه شرکت خصوصی هستم بخاطر وام ازدوج دخترم که ۲۰تومان توحساب بود برای خرید جهزیه به من تعلق نکرفت درامد من هم زیر دوتومان هم هست

 • خاطره خواجه دهی
  ۰ ۰

  با سلام خسته نباشید به کار کنان .چرا برا ما معشعت تعلق نگرفته است اعتراضم دادن ولی هیچ جوابی نگرفتیم.

 • علی اصغر
  ۰ ۰

  سلام من اون ماه یارانه معیشتی ثبت نام کردم و این ماه ۱۷۲ تومان ودریز شده پس ماه های قبل چی میشه

 • محمد
  ۰ ۰

  من ازترس قطع یارانه انصراف زدم چون جایی نیست ثابت کنی حالاراهی هست مراجعه کنمق

 • مرتضی زارعی
  ۰ ۰

  چرا یارانه معیشتی اردیبهشت قطع شد

 • عزیزه بیرامی
  ۰ ۰

  من سرپرست خانواده هستم درامد ندارم لزفا من رو راهنمایی کنید

 • علی اسکندری
  ۰ ۰

  با سلام من یارانه معیشتی تا الان اصلا به حسابم واریزنشده نه ماشین مدل بالا دارم نه حقوق بالا تروخداعادلانه رسیدگی کنید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خواهشن به من کمک کنیدچرامیعشتی به من نمیدین مگه من خونه یاماشین ۳۰۰میلیونی دارم که هیچ کمکی نمیکنید من کرایه نشینم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام منم دوره قبل ثبت نام کرده ام بار اول واریز شد اما الان دیگه قطع شده برای ثبت نام دوباره ک میرم میگه که اطلاعات وارد شده صحیح نمیباشد

 • صالح آل کثیر
  ۰ ۰

  سلام. ۱۵سال مستاجرم ..توی خونه بیمار دارم ..طول درمان ۱۵ سال است.یارانه معیشتی نمی گیرم.. اگر نشد تا دیوان عدالت پیگیر می شم

 • عادل
  ۰ ۰

  سلام من راننده تاکسی هستم تاحالا هیچ کدوم از کمکهای دولتی رودریافت نکردم هرچی هم وارد سامانه همتامیشم میگه اطلاعات نامعتبرهستن چکاربایدبکنم

 • یوسف کریمی
  ۰ ۰

  سلام من تا حالا یارانه معشیتی دریافت میکردم اما ماه قبلی یارانه معشیتی ام واریز نشده باید چکار کنم

 • بهنام خوش لهجه
  ۰ ۰

  سلام من تازه ازدواج کردم خواستم بدونم چرا تو سایت ثبت نام میکنم میگن اطلاعات اشتباه است کجا باید پیگیری کنم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مسولیین محترم ؛خدا وکیل من وخاننم هردومعلم هستیم ولی طبق کلام الله مجید دریافتیمان به. ۱۵۰۰۰۰۰ هزارتمان نمی رسد ایا وجدانن مستحق وریافت هستیم یا نه؛ خودتان را جای بنده واثالهم قرار دهید تا درد مارو حس کنید .با تشکر.

 • عباسی
  ۰ ۰

  مسئولین محترم ایا طبق کلام الله مجید اگه خودتان جای فردی مثل بنده بودید چکار میکردید‌که با توجه به اینکه دوفرزن خودم وچهار فرزندبرادرم که فوت نموده واجاره نشین نیزمیباشم وبا حقوق دریافتی خودم وخانمم که زیر ۳۰۰۰۰۰۰میلیوتومان می باشد چه حالی داشتید انصافآ بررسی کنید.

 • محمدرضا ‌یزدانی
  ۰ ۰

  من‌کارگر‌ساده‌هستیم‌که‌اصلا معیشتی ‌به‌حساب‌ما‌نمیاد

 • امینی
  ۰ ۰

  سلام بنده در دوره قبل درسامانه ثبت نام کردم الان که به سایت مراجعه میکنم میگه مشخصات صحیح نمیباشد

 • حسین
  ۰ ۰

  سلام بنده در قسمت ثبت خانوار اطلاعاتم رو ثبت کردم نوشت شما میتوانید وارد سامانه شوید اما در قسمت ورود به سامانه که اطلاعات رو ولرد میکنم یا میگه رمز عبور اینترنتی صحیح نیست یا میگه اطلاعات وارد شده صحیح نیست لطفا راهنمایی کتید که چیکار باید بکنم .

 • عاطفه
  ۰ ۰

  با سلام
  میشه یه توضیحی در مورد نحوه ثبت نام زوج هایی که تاریخ ازدواجشون اذر ماه امسال بوده بدین
  ما یارانمون رو جدا کردیم
  ولی واسه کمک معیشتی وقتی میریم داخل سایت میگه اطلاعات وارده صحیح نیست

 • سیدعلی ابراهیمی
  ۲ ۰

  سلام من کارپرداز شرکت هستم حقوقم ۲۵۰۰بیشترنیست ولی چون پولی که شرکت برای قبوض وخرید به حساب من واریز میکنه معیشتی من قطع شده باید چیکارکنم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ترو خدا کمک کنید دست منو دخترمو بگیرید خیلی شرایط بدی هستیم تو این روزا ۶۰۳۷۷۰...

 • محمدعسگری
  ۰ ۰

  من ۳ماه الان ثبت نام کردم برای یارانه ۱میلیونی ولی اقدام نکردن هنوز

 • محمود مستانی
  ۰ ۰

  من کارگرم بیمه صنایع دستی ام حقوق ندارم چرا کمک میشتی تعلق نگرفته مریض سرطانی در خانه دارم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بنده بیکارم هیچ شغلی ندارم خانه ی پدرم زندگی میکنم دو فرزند دارم چیه پراید سوار میشن گاهی هم با اون مسافرکشی میکنم چکار باید بکنم

 • زهرا
  ۰ ۰

  سلام من مطلقه هستم به بسته حمایتی احتیاج دارم لطفا به من هم تعلق بگیره

 • فاضل
  ۰ ۰

  سلام خسته نباشیدیه همکاری ازتون میخوام من ازسال ۹۲یارانه ام قطع شده اون موقع باپدرم بودم رفته بودم خدمت سربازی یارانه واسم محاسبه نشد الانم متاهلم همه مدت یارانه یامعیشتی نمیگیرم لطف کنید یه همکاری کنید ممنون

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام من اصلا یارانه ثبت نام نکردم والان که یارانه معشیتی ثبت نام میکنم میگه شما ثبت نام شده این از قبل ولی من هیییچی دریافت نمیکنم .باید چیکار کنم؟

 • فاطمه رحیمی
  ۰ ۰

  سلام. بنده کارمند واحد تدارکات شرکت خصوصی هستم . به خاطر واریز مبلغ تنخواه به حساب شخصی و گردش بالا معیشتی به من و خانواده من تعلق نگرفته الان حساب شخصی از حساب شرکت جدا کردم باید چکار کنم جهت بررسی مجدد؟

 • محمد
  ۱ ۰

  سلام خسته نباشید ما بد فوت پدرمون دیگه یارانه معیشیتی برامون نمیاد باید چکار کنیم همه کارش انجام دادیم ولی خبری نیست که نیست

 • توحید کاظمیان
  ۰ ۰

  می‌خواهم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام من دوره قبل انصراف زدم ناخواسته بود از ترس قطع یارانه گفتن خردادماه دوباره حق اعتراض دارید اما تا الان خبری نیست از کی باید بپرسیم

 • احسان
  ۰ ۰

  من چرا اطلاعاتمو ثبت میکنم میگه اطلاعات معتبر نیستن

 • سپهداررظانژاد
  ۰ ۰

  متاهل هستم وهیچ گونه بیمه ندارم کارگرم یارانه معیشتی دریافت نمیکنم روستازندگی میکنم

 • علی سامانی زیرک
  ۰ ۰

  سلام بنده نه خونه ای نه ماشینی بنام منه این عدالته معیشتی من نگیره ام کارگرازاد

 • صابر
  ۲ ۰

  سلام من یه کارگر هستم حتی بیمه هم ندارم و مستاجر هستم ولی یارانه معیشت برای من پرداخت نکردن چکار کنم به کجا مراجعه کنم لطفا راهنمایی کنید

 • اسدزاده
  ۰ ۰

  بعد از تکمیل کد ملی شماره حساب همیشه در حال بررسی نشان میده جریان چیست چکار باید کرد لطفا راهنمایی شود

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خسته شدم بس که رفتم توی سایت و نتیجه نگرفتم . درست هم بلد نیستم . خودتون میدونین مسخره بازی در اکردین

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چرا نمیشه وارد سامانه شد

 • آرزو
  ۰ ۰

  سلام.قراربودخرداداطلاعات پایش بشه پس چیشد؟من وهمسرم ازآبان یارانمونو جداکردیم حالابرای من که قبلاباخانواده ام معیشتی میریختن نمیریزن!بعدبرای واریزمعیشتی میگن هرشش ماه بایداطلاعات پایش بشه.

 • محمود
  ۲ ۰

  سلام چرامعیشتی برتی من واریزنمیشودلطفاپیگیری کنید

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام بنده عضو سر پرست خانواده هستم از سال ۹۳ یارانه نمیگیریم واسه یارانه ی معیشتی به کافی نت مراجعه کردم ولی میگن مشخصات اشتباه است باید چیکار کنم

 • اسماعیل بروکی میلان
  ۰ ۰

  من سه مرحله گرفتم اما الان واریز نشده علتش چیست

 • حسین کریمی نژاد
  ۰ ۰

  من بسته کمک حمایتی بهم تعلق نمیگیره درصورت نیازمندهام کارگر دور میدان هستم هیچ درآمدی ندارم

 • مهدی
  ۰ ۰

  سلام بنده از همسر قبلیم متارکه کردم ولی کلا هر سفر خارجی ومال اموالش بحساب بنده نوشته شده در ضمن یک فرزند هم دارم که خودم نگهداری میکنم .خونه مستاجری خارج تهرانم درامدمم زیر ۳ تومنه چرا نباید معیشتی بهم تعلق بگیره این عدالته

 • امید
  ۰ ۰

  سلام دوماهه رایانه ام را خانواده ام جدا کردم معیشتی واریزنمیشه دلیلش چی میتونه باشه قبل از جداسازی واریز میشد

 • وحید
  ۲ ۰

  درخواست یارانه معشیتی

 • شهریار
  ۱ ۰

  سلام خسته نباشید
  من مستاجر ماهی پنصد هزار کرایه خونه میدم چجوریع ب من معشیت نمیدید ولی خیلی ها بهترین ماشین و خونه دارن می گیرن

 • ناشناس
  ۰ ۰

  میخوام معیشتی ثپت نام کنم

 • کاظمی
  ۰ ۰

  سلام بخدا این بی انصافی ما هیچی به نام خودمون نداریم واجاره نشین هم هستیم تنها چیزی که دارین به ناممون هست یه پراید بار هست که اونم باهاس بار کشی میکنیم مگه یه پراید بار چقدر میارزه که به ما معیشتی تعلق نگیره

 • کاظمی
  ۰ ۰

  سلام من شغلم ازاده رو ماسین کار میکنم مواد غذایی وحبوبات بخش میکنم به مغازه دارها چکی که از فروش این ها بهم میدن وقتی پاس میشه باید در قبال جنس بدم شرکت دارها حالا بخاطر همون پول معیشتی به ما تعلق نگرفته بخدا در ماه درامدمون به دو نیم هم نمیرسه لطفا پیگیری کنید بخدا ظلمه تو این گرونی

 • کاظمی
  ۱ ۰

  کل اماری که از حساب ماهیانه ما گفته بودن اشتباه بود من فقط یه پراید بار دارم که به اسم خانومم هستش دیگه چیزی ندارم خواهش پیگیر باشید

 • مرجان
  ۱ ۰

  خدایش بی انصافی شوهرم کار گر ساده هست یعنی حقوق مشخص کم داره ولی حساب مغازه میاد تو کارتش به ما نمی‌دم تازه خونمون هم حومه شهر هست

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من از بیسوادی اشتباهی گزینه انصراف زدم الان هفت ماهه هنوزم میزنه شما تا شش ماه دیگه مشمول بسته همایت معیشتی دولت نمی شوید

 • عبدالمطلب
  ۰ ۰

  چی بنویسم

 • مریم
  ۰ ۰

  ی زن بی سرپرست هستم ی بچه دارم چیزی ندارم ن خونه ن ماشین نه حقوقی حساب پس انداز ندارم چرا کمک میعشتی ب حسابم واریز نشده

 • رضا
  ۱ ۰

  به من چرا تعلق نمیگیره اخه این چه وضیعه اخه

 • توران
  ۰ ۰

  سلام ما فقط یه ماشین بابری داریم اونم ماهی یه بار باید تعمیرش کنم و در قبال باری که برا مردم میبرم مجبورم پولشونو کارت به کارت کنم به خدا ما از خوردن خودمون میزنم کرایه خونه و هزارتا بدبختی داریم حالا معیشتی بهمون ندادن اعتراض کردیم یارانمون هم قطع کردن لطفا پیگیر باشید به خدا ما احتیاج داریم متشکرم

 • شهناز فرامرزی
  ۰ ۰

  سلام من بی سرپرست هستم ویارانه بگیرم وسفر خارجی پسرم از طرف شرکت واسه کارگری بود والانم بیکار ه

 • شهناز فرامرزی
  ۰ ۰

  سلام من بی سرپرست هستم ویارانه بگیرم وسفر خارجی پسرم از طرف شرکت واسه کارگری بود والانم بیکار ه و فقط یارانه رو از من جدا نشده اونی که ماشین داره ماشین تصادف کرده و تو حیاط خونه هست الان بیاین تحقیق کنید

 • نگین
  ۰ ۰

  سلام من ازشوهرم جداشدم درخواست جداسازی یارانه دادم امامعیشتی به حسابم ریخته نمیشه کجابایددرخواست بدم؟

 • ریحانه حسین زاده
  ۰ ۰

  سلام من ۹ماه پیش رفتم برای پسرم ثبت نام کردم ولی هنوز هیچ پیامی دریافت نکردم من بایدچیکارکنم به کجامراجع کنم باز

 • علیرضا
  ۰ ۰

  باور کنید به من که در یک کوره ده زندگی میکنم تعلق نگرفته.آهای مسئولی که گردنت آن قدر کلفت شده نمیچرخه بیا بگو به کی تعلق گرفت که شصت میلیون نفر شد

 • حسین بهادری
  ۱ ۰

  سلام.بنده پارسال برج۱۲ ازدواج کردم و یارانه معیشتی تا به حالا دریافت نکردم.بگین باید به کجا مراجعه کنم.با سایت نتونستم ثبت نام کنم.حق و حقوقم داره ضایع میشه.لطفا راهنمایی کنین

 • اکرم شکری
  ۱ ۰

  شوهر من نماینده ساختمان ۵۰ واحدی هرچی پول شارژ و اب و برق و خرابی اسانسور میریزن تو کارت شوهرم و بررسی کردند گفتن به شما یارانه معیشتی تعلق نمگیره حق اعتراض زویم ولی میگن نمیشه شوهر من راننده تاکسی و خودشم مریض و در امده ماهانه ما حداکثرش سه تومن خوا۶شن رسیدگی که به ما یا رانه معیشتی بدن خیای نیاز مندیم

 • فرامرز
  ۰ ۰

  سلام بنده کار گر هستم صاحب کارم کشاورزه که برای ساخت گلخانه پول بحساب من واریز کرد که من کار پیگیری کنم چون من مورد اعتمادش بودم وخودش رفت شهرستان به من یارانه معیشتی به من تعلق نگرفت چون سایت من نگاه کردم نوشته بود پول توحساب شما بوده به پیر به پیغمبر من بیکارم فقط همون پول گلخانه بوده که توحساب من بوده

 • زهرا طاهردخت
  ۱ ۰

  چرا هنوز به من یارانه معیشتی تعلق نگرفته

 • یعقوب صابر ساری نصیر لو
  ۰ ۰

  با سلام خدمت همه دولت مردان. . مگه من چی دارم که یارانه معیشت نمیدن

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خانواده ۴ نفره هستیم .شغل آزاد
  درآمد کافی نداریم حتی مایحتاج زندگیمون نمیتونیم برطرف کنیم
  خواهش میکنم به داد ما هم برسید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  الان که گفتن کالابرگ به کسانی داده میشه که یارانه معیشتی میگیرن تکلیف ماهایی که بهمون ندادن چی میشه

 • علی خاوری
  ۰ ۰

  سلام خسته نباشی من آقا علی خاوری ناشنوا هستم خانم ناشنوا ازدواج دارم دختر بچه یک نفر دارم ما خانوار ۳ نفر دارم پول واریزحساب میعشی آقا خانم ناشنوا برابر درسته کدملی ۰۶۷۰۲۱۷۵۴۹ شماره من ۰۹۱۵۲۶۲۹۰۸۱ پیامک بزن استان خراسان شمالی.شهر ستان بجنورد .روستا گلی . حاج ابراهیم .

 • حسن سروری
  ۰ ۰

  سلام بنده کهباکارت خودم برای شرکت خرید میکردم چیکار باید کرد یه قسمت برای توضیح میگذاشتید

 • محسن پرمو
  ۰ ۰

  سلام چرا هرچی میزنم ثبت نمیشه ؟؟

 • علی
  ۰ ۰

  خاهش میکنم به ما معیشتی بدین
  یک ریال در امد نداریم بیمه نداریم
  هیچی به ناممون نیس، حتی دوچرخه هم نداریم
  احتیاج دارم، خاهشن تحقیق کنین ما هیچی نداریم هیچی

 • جواد کربلایی
  ۰ ۰

  من پارسال ثبت نام کردم اصلا جواب درست بهم نداده اند و هیچ اقدامی در این زمینه برای من انجام نشده لطفا به من کمک کنید تا،.....

 • اصغر
  ۰ ۰

  سلام بنده یه بازنشسته با یه حقوق ناچیز باتوجه به قیمتهای سرسام آور چرا باید یارانه من قطع بشه چقدر بی انصافید با دو تا پسر دانشجو

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام من کارگرم ۷ سال است یارانه ام قطع شده بی انصافی نیست با هزینه های امروزی

 • عباس
  ۰ ۰

  بنده مستاجرم وحقوق قانون کارمیگیرم به سایت مراجعه کردم زده وضیعت مالی شمااز۷۴درصدجمیت ایران بهتره یارانه معیشتی به شما تعلق نمیگبره

 • ارسلان‌ارش
  ۰