کد خبر 407094

وزیر امور اقتصادی و دارایی:

رشد ۱۱۰درصدی حجم بازار سرمایه/ صندوق تثبیت بازار از سرمایه گذاران حمایت می‌کند

وزیر امور اقتصادی و دارایی، در جلسه شورای عالی بورس ضمن ارائه گزارشی از رشد ۱۱۰درصدی حجم بازار سرمایه در سال جاری، اقدامات سازمان بورس و اوراق بهادار برای تامین ثبات و رشد متناسب با تولید کشور را برشمرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، فرهاد دژپسند در جلسه شورای عالی اقتصادی که امروز به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رییس جمهور و با حضور روسای قوای مقننه و قضاییه و دیگر اعضای شورا تشکیل شد، اقدامات سازمان بورس را برای رشد متناسب تولید و تامین ثبات بازار برشمرد.

شورای عالی با ارزیابی مثبت از حضور فعال صندوق تثبیت بازار سرمایه، اجرای کامل مصوبه قانونی مربوط به سپرده‌گذاری صندوق توسعه ملی در این صندوق را مورد تاکید قرار داد و اعلام کرد: در صورت لزوم صندوق تثبیت بازار از سرمایه گذاران بازار سرمایه حمایت خواهد کرد. همچنین بازیگران حقوقی بازار نیز از فرآیند داد و ستد روزانه حمایت خواهند کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • مهدی
    ۰ ۰

    سلام کاملا درست است و شما توانستید یک صدم سرمایه‌ای سرگردان را وارد بورس کنید خیلی عالی است فقط اگر بتوانید قیمت های اسمی را واقعی کنید عالی میشود کارخانه‌ای که هفتصد میلیارد تومان میارزد قیمت اسمیش در بازار فعلی بیست و هفت میلیارد تومان است بازار فقط منتظر تجدید ارزیابی شرکتها است که ده سال است که کسی در این حوزه فعالیت نکردهاست