کد خبر 404764

وزیر آموزش و پرورش:

معوقات رتبه بندی معلمان با حقوق بهمن پرداخت می‌شود

وزیر آموزش و پرورش از پرداخت معوقات رتبه‌بندی معلمان به همراه حقوق بهمن ماه خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محسن حاجی‌میرزایی امروز در نشست مدیران نواحی و مناطق آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در طرح رتبه‌بندی معلمان، نحوه قرار گرفتن آ‌ن‌ها در رتبه‌‌های 1 تا 5 را برای بهر‌ه‌مند شدن از مزایای طرح مشخص شده است اظهار داشت: معلمان باید با دانش، تجربه و عملکرد متفاوت بتوانند از دریافتی متفاوتی بهره ببرند.

وی ادامه داد: یکی از پیش‌نیازهای افزایش کیفیت پرداخت مزایا و پاداش به آن کیفیت است و ما اگر بخواهیم کیفیت رشد پیدا کند باید بین رفتارها و کارهای کیفی و کارهای غیرکیفی تفاوت قائل شویم.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کنونی فقط مال امروز نیست و در سال‌های گذشته مشکلات آموزش و پرورش حل نشده تصریح کرد: 25 سال است که سامان‌دهی نیروی انسانی در نظام تعلیم و تربیت دچار اشکال است.

وی با اعلام اینکه درسال های اخیر 30 درصد پرسنل به روش‌های غیر متعارف جذب آموزش و پرورش شده‌اند تاکید کرد: این مسیر بسته شده و ثبات و آرامش در وضعیت نیروی انسانی این وزارتخانه برقرار خواهد شد.

وی همچنین گفت: بودجه این وزارتخانه در لایحه پیشنهادی سال 1399 معادل 23 درصد افزایش دارد.

حاجی میرزایی با بیان اینکه آن چیزی که کم داریم فکر، خلاقیت و مسئولیت است تاکید کرد: برای حل مسائل بایستی تمام ظرفیتها را به کار بست.

وی خاطرنشان کرد: برای رسیدن به اهداف آموزش و پرورش روشهای قدیمی و دست و پا گیر بایستی کنار گذاشته شود تا به نتیجه مطلوب برسیم.

وزیر آموزش و پرورش افزود: اگر آموزش و پرورش در بطن جامعه باشد می‌توانیم به اهداف آرمانی خود دست یابیم.

حاجی میرزایی در نشست با منتخب شهرداران مدارس آذربایجان شرقی هم گفت :تمامی شهرداران مدارس باید از ظرفیتهای موجود خود برای حل مسائل بهره ببرند.

وی خطاب به شهرداران مدارس افزود: برای اینکه بتوانید در مسئولیت خود موفق باشید بایستی توجهتان به مردم، خانواده و دانش آموزان باشد تا بتوانید از استعدادها و پتانسیل آنها به نحو احسن استفاده کنید.

جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان هم در این نشست گفت: بیش از 765هزار در 38 هزار کلاس درس در مناطق مختلف استان تحصیل می‌کنند.

گفتنی است محسن حاجی میرزایی در سفر دو روزه خود به آذربایجان شرقی قرار است ضمن افتتاح چهار طرح و بازدید از مناطق زلزله زده در همایش مدیران کل نوسازی مدارس و اجلاس معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی استان‌ها و مراسم رونمایی از کتاب‌های فرهنگ شهروندی نیز شرکت کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • اس
  ۰ ۰

  شما هم دروغ گو هستید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  لطفا به خاشقچی تون بپردازید به خاطر انتخابات و سیاست با روحیه معلمان بازی نکنید ننگ بر شما

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خجالت اوره مگه فقط معلما حقوق میگیرن که وقت انتخابات تعطیل میکنید و میگید زحمت معلم سر جای خودش هست این قدر مت جه نیستید

 • محمد رضا طلایی
  ۰ ۰

  سلام عین بی عدالتی است برای شاغلان رتبه بندی اجرا میشود اما برای باز نشستگان همسان سازی اجرا نشود با اجرای رتبه بندی فاصله حقوقها از زمین تا اسمان میشود

 • ناشناس
  ۰ ۰

  به هر حال من یکی رای بده نیستم

 • عشی
  ۰ ۰

  اینم چشمون آب نمیخوره باز وعده وعید وباز ریختن آبروی معلمان

 • حسام
  ۰ ۰

  واقعا دولت روحانی و وزیر ش معلمان را چی حساب کرده این قدر این رتبه بندی را تو بوق و کرنا کرده و هر روز باهاش مانور میدهند.وزارت خانه های دیگر بدون هیاهو و سروصدا حقوق کارکنانشان را زیاد می کنند ولی به معلمان که میرسند در همه ی رسانه ها پخش می کنند.دست از این سیاسی کاری ها بردارید و به داد معلم برسید.معلم انسان است آبرو و حیثیت دارد،خانواده و فرزند دارد.دیگر کافی است این همه توهین به شخصیت معلم.

 • سورنا
  ۰ ۰

  بسه دیگه این همه دروغ. دیگه آبرو برای معلم ها نگذاشتید. آیا وزارتخانه های دیگر هم اینجوری کارکنان خود را تحقیر می کنند؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  آقای وزیر درسته مشکلات واسه سی ساله ولی چند ریال اضافه کردن که لازم نیست اینقدر تو بوق وساز کرد سه ساله دارید درباره رتبه بندی حرف میزنید ولی گذاشتید دم انتخابات واریز کنید

 • محمد رضا
  ۰ ۰

  سلام ‌ . از بابت رتبه بندی حکمی صادر نشده که معوقه بدند
  همش امروز و فردا میکنند و وعده و وعید میدهند
  باز هم اگه بدند گوشه ای از نظام هماهنگی حقوق نیست

 • ناشناس
  ۰ ۰

  یالانچیه لعنت

 • فرهنگی بازنشسته
  ۰ ۰

  سلام خواهشن به وزیرمحترم برسانیدکه رتبه بندی حق ما بازنشسته های97می باشد چون قبل اززمان ما مصوب شده ودرزمام مسئولیت شما اجرامیشه به حق ما بازنشسته نودوهفتی ها برسین تاحق وانتظارما که به ماقول ووعده داده بودند حق مان ضایع نشود.هرحقی باید به حق داربرسدچون چارچوپ رتبه درزمان ما بوده.ان اشاالله که موردتوجه مسئولین بالادستها قراربگیرد.ممنون ومتشکرم

 • حمید
  ۰ ۰

  این روزهاحرفهای عجیب وغریب از جنس حرفهای قدیم میزنید.امیدوارم راست باشد وادامه دار!!!!صدگفتاربه نیم کردار نمیارزد وزیرجان.

 • علی
  ۰ ۰

  در رتبه بندی قبلی هر سال خدمت در روستا دو سال محاسبه میشد. اما متاسفانه در رتبه بندی جدید حق فرهنگیانی که در روستا خدمت میکنند تضییع شده است و این امتیاز لغو شده است
  برسانید به گوش وزارت آ.پ

 • اصغرنسب
  ۰ ۰

  تنهاخواهشی که ازمسئولین و,وزیرآموزشوپرورش داریم با مردم صادق باشند ودروغ نگویند وجدانأ رتبه بندی از کی باید اجرا میشد؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مسولان نظام آموزشی باید با معلمان صادقانه حرف بزنن دیگه کسی دزوغهای آنها را باور نمیکنن ازاول امسال معلمان دلسوز متعهد را سرکار گذاشتن حرف از طرح رتبه بندی میزنن این نه درشان معلمان است که وعده سرخرمن به آنها بدهید نه درشان مسولان نظام تعلیم تربیت دیگه بس کنید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چرا هیچ خبری از حقوق 3 ماه حق التدریس سال گذشته نیست 10 ماه گذشته ، پس کی می خواهند پرداخت کنند.

 • محمدی
  ۰ ۰

  چرا مطالبات معوق از پارسال را نمیدهند؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چرا رتبه بندی برای ما خدماتی ها اعمال نشده چون ما حقوق پایینی داریم ومثل معلمان تحصن نمی کنیم

 • مسعود
  ۰ ۰

  عدالت اموزش وپرورش با این وزیر برای خدماتی مرد

 • ناصر
  ۰ ۰

  خدا لعنت کند کسانی که رتبه بندی را برای ما خدماتی ها اعمال نکردند

 • علی
  ۰ ۰

  خواهش میکنم به فکر پرداخت معوقات سال گذشته هم باشید ما هنوز اضافه تدریس سه ماه آخر طلب داریم ولی صحبت از پرداخت حق التدریس مهر تا آذر ماه را میزنید حداقل اولویت با ما هست نه سال جدید تحصیلی نمی گم پول مهر و ابان را ندهید همه را پرداخت کنید ما در این شرایط بسیار نیاز داریم به پول اضافه تدریسمون لطفا آهنین بدین قول سر خرمن ندین به معلمی که با چه رنجی سر کلاس می ره حداقل با پرداخت پول انگیزه بدین یا حق

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام آیا کسی به نظرات شما اهمیت می دهد حتما خیر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خجالت بکشید.پول اضافه کاری وکارمزد تدریس تقلیل کاری من معلم برجی 500تومن میشه .دست خودتون نگه میدارید"مشکلات خودتون حل میکنید"100%،وزن وبچه های ما هم اینطوری ناراحت....ما راضی نیستیم اضافه کاری ما رو یکسال به یکسال ایا میدهید یا نمیدهید.حتما سواستفاده میکنید وگرنه کارمزد تدریس من معلم را بپرداز.چرا دستور نمیدهی واریزکنند.؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری