کد خبر 357826

ویژه خواری از جیب بازنشستگان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری نوشت: در شرکت‌های هتل ایرانگردی بیش از ۴۰۰ ویژه‌خوار، اسکان و حتی غذای نوروز را مهمان جیب بازنشستگان بوده‌اند!

به گزارش اقتصادآنلاین، سیدمیعاد صالحی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در جدیدترین توییت خود نوشت: طبق گزارش عضو جدید منصوب اینجانب در هیات مدیره شرکت هتل‌های ایرانگردی، بیش از 400 ویژه‌خوار، اسکان و حتی غذای نوروز را مهمان جیب بازنشستگان بوده‌اند؛ هر 63 هتل موظفند فاکتور اعیاد نوروز و فطر را یکجا تسویه کنند، همه بدانند در  در دفاع از بیت‌المال با احدی تعارف نداریم.

صالحی همچنین در صفحه اینستاگرام خود با ارائه‌ توضیحات بیشتر در این خصوص نوشته است: تعطیلات عید فطر در پیش است؛ هر 63 هتل و اماکن اقامتی, موظفند فاکتورهای مربوطه این افراد را از عید نوروز تا عید فطر یکجا تسویه کنند؛ در غیر اینصورت, ضمن اخذ هزینه‌های مربوطه از مدیر هتل و سفارش شونده و سفارش کننده, اسامی ایشان را منتشر خواهم کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • مهدی
  ۰ ۰

  درود بر تو سید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  درهرشهریک یاچند جاجهت اسکان بازنشستگان فرهنگی درهنگام سفردرنظرگرفته شده است امااین خانه ها رابه قیمت بالاتر به افراداجاره می دهندومن به عنوان یک بازنشسته سالهاست نتوانسته ام ازاین سکونت گاه ها استفاده کنم . صندوق قرض الحسنه جوادالائمه که سرمایه آن مال فرهنگیان است سالهاست دست کسبه بازارحسن آبادوازمابهتران است ازپول ما چه ثروتهایی که درجیب شان ریخته شد اما برای شندرغازوام چقدردردسر می کشیم پول خودمان را دروقت لزوم به خودمان وام نمی دهند.من که سالهاپیش ازصندوق انصراف دادم وخداراشکرمی کنم که دیگربه این کاسبان خونخوارکمک نمی کنم.

 • مهدی
  ۰ ۰

  سلام افرین به این مدیر جوان که به خاطر خدا جلوی این بریز وبپاشها را میگیرد

  • ناشناس
   ۰ ۰

   دکوریه عمو، کجای کاری!