کد خبر 514223

سخنگوی سازمان آتش نشانی؛

استقرار خودروهای آتش نشانی در معابر پر تردد

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: نیروها در همه محل‌های لازم حاضر شدند و اقدامات متناسب را انجام دادند. مورد خاصی تا به این لحظه نداشتیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: امروز ٣۵٠٠ آتش نشان در محلات، خیابان‌ها و معابر پرتردد آتش نشانی و با استفاده از ظرفیت جایگاه‌ها و خودروهای آتش نشانی تهران مستقر هستند.

وی ادامه داد: از ساعت ١٨ تا به حال که حدودا ساعت ٢٠:١۵ دقیقه است حدود ٧٠ مورد آتش سوزی و حریق داشتیم که اغلب آن ها مواردی بود که همیشه با آن ها موجه هستیم. این حوادث از جمله آتش سوزی منازل، فضای سبز، ضایعات، سطل مکانیزه و... بودند که البته آمار برخی از این حوادث کمی بیشتر از روز های دیگر بود.

ملکی گفت: با توجه به اینکه در بسیاری از بخش ها شهروندان آتش روشن می کنند این آمار طبیعی است. خوشبختانه در هیچ یک از مواردی که به آتش نشانی تهران اعلام شده است تا کنون مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم.

وی افزود: نیرو ها در همه محل ها حاضر شدند و اقدامات لازم را انجام دادند. مورد خاصی تا به این لحظه نداشتیم و کماکان آتش نشانان در حال امدادرسانی هستند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر