کد خبر 513813

سومین مرحله وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری تا عصر امروز (دوشنبه) واریز خواهد شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری عنوان کرد: وام ۲۵ میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق مربوط به دوره سوم سال ۱۳۹۹ تا عصر دوشنبه به حساب حقوق شخص بازنشستگان مشمول واریز می شود.

وی افزود: مشمولان این تسهیلات براساس اعلام قبلی، یک هزار نفر در کل کشور خواهد بود. این تعداد ، افرادی هستند که درخواست خود را به صورت اینترنتی از ۲۵ بهمن تا ۸ اسفندماه امسال در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی ثبت کرده بودند و به این ترتیب از ابتدای سال ۹۹ تاکنون حدود ۳ هزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری از تسهیلات ازدواج فرزندان برخوردار شده اند.

سیاست حمایت اجتماعی و اجرای طرح های رفاهی برای بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت نام اینترنتی پنجمین مرحله ارائه تسهیلات وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق (سومین مرحله در سال ۱۳۹۹) به مبلغ ۲۵ میلیون تومان از ساعت ۸ روز دوشنبه ۲۵ بهمن ۹۹ در درگاه خدمات الکترونیک صندوق به نشانی sabasrm.ir اجرا شد.

تاریخ عقدنامه فرزندان باید از اول خرداد ۹۸ تا اول اسفند ماه ۹۹ باشد و بازنشستگان و موظفانی که در دوره های قبلی نسبت به اخذ تسهیلات مزبور برای یکی از فرزندان اقدام کرده باشند، امکان ثبت نام و بهره مندی از تسهیلات جاری را برای سایر فرزندان خود ندارند.

دی ماه امسال دومین مرحله وام ازدواج فرزندان در سال ۱۳۹۹ به مبلغ ۲۵ میلیون تومان برای افراد واجد شرایط به حساب بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش واریز شد و هچنین نوبت اول این تسهیلات به مبلغ ۲۰ میلیون تومان برای واجدین شرایط، در تیرماه امسال پرداخت شده بود.

تسهیلات نوبت جدید حداکثر هزار فقره بود و به آن دسته از فرزندان یا نوه‌های تحت تکفل بازنشستگان، موظفان و همسر وظیفه بگیر صندوق بازنشستگی کشوری تعلق می گیرد که خودشان و همسرشان برای اولین بار ازدواج کرده باشند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • سعید
  ۲ ۰

  باسلام چرا اسامی برندگان رومنتشر نمیکنین این وام ها واقعا به کی تعلق میگیره؟؟؟؟ دومرحله است ثبت نام میکنم وحداقل بگیرم ولی متاسفانه....

 • ناشناس
  ۲ ۱

  بازهم تبعیض بین بازنشستگان کشوری وتامین اجتماعی

 • محمد صادق صادقیان
  ۱ ۲

  پسرم 97عقد کرده دوبار ثبت نام اما هنوز ن هنوز هم همچنان عقد است

 • علی
  ۱ ۰

  راهی نیست کسی بدونه اسمش دراومد یانه؟ دومرتبه س شرکت میکنم خبری نیست!!

 • زینب حمادی
  ۱ ۰

  عذر میخوام اسامی پذیرفته شده‌ها رو از چه طریقی میشه پیگیری کرد؟

 • متقاضی وام
  ۱ ۰

  به نظر من اصلا وامی در کار نیست همش فیلمه .کو کدوم وام وکجا لیستشو منتشر کردن ،کی اومده توحسابش؟///

 • مادر سرپرست خانوار
  ۰ ۰

  متاسفم متاسفم متاسفم...

 • حسن
  ۰ ۰

  با سلام من هم ثبت نام کردم ولی تعلق نگرفت در حالی که دو فرزندم در حال ازدواج هستند .پیشنهاد میگردد مانند وام قرض الحسنه امتیاز بندی و قرعه کشی و اعلام گردد .

 • ارش
  ۱ ۰

  کدام وام وامی که یک سال طول می‌کشه وبرای ضمانت جگرادم خون میکنن بانکها خیلی گیرمیدن چه ازدواجی چه وامی همش دروغه یک سال ماازدواج کردیم هنوز تاعین بانک نشدیمه خنده نداره

 • ناشناس
  ۱ ۰

  چ وامی برای گرفتن یک وام برای ضامن پدر آدمو درمیارید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من برای بار سومه که ثبت نام میکنم و هیچ وامی دریافت نکردم،با این تاریخ عقدی هم که زدن دیگه مطمینا اگر باز هم ثبت نامی داشته باشن ما از دور خاریج میشیم،جالبه ...

 • آزاد
  ۰ ۱

  دو بار اسم نوشتیم ولی از وام خبری نیست.تاریخ عقدمون هم از این به بعد شامل وام نمیشه.قرار بود این سری به همه وام تعلق بگیره.
  دست خودشونه هر جوری میخوان قرعه کشی میکنن.خدا لعنتشون کنه