کد خبر 475793

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت ۲۰۶ از مرز ۳۰۰میلیون فاصله گرفت

بازار خودرو امروز هم در مدار کاهشی بود به طوریکه پراید ۱۳۱ به حدود ۱۱۳میلیون تومان رسید و انواع پژو۲۰۶ نیز از مرز ۳۰۰میلیون فاصله گرفت اما به گفته فعالان بازار همچنان معاملاتی انجام نمی‌شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین، روز گذشته قیمت انواع خودرو‌های داخلی تا حدود ۱۰میلیون تومان ارزان شد اما بیشترین افت قیمت خودرو مربوط به خودرو‌های مونتاژی و خارجی بود، در بازار امروز هم قیمت‌ها با شیب ملایم‌تری روبه کاهش است.

آنطور که فعالان بازار اظهار کرده‌اند با تداوم ریزش نرخ ارز، خودرو هم ارزان‌ خواهد شد چراکه بازار خودرو دیگر کشش افزایش قیمت ندارد؛ البته گفتنی است که حتی با وجود افت قیمت‌ها در بازار خودرو همچنان خریدار و فروشنده‌ای وجود ندارد و معامله‌ای انجام نمی‌شود.

امروز در آگهی‌های فروش اینترنتی قیمت پراید۱۱۱ حدود ۱۲۷میلیون، پراید۱۳۱ تقریبا ۱۱۳میلیون و قیمت پراید۱۳۲ نیز ۱۱۴میلیون تومان است؛ همچنین دارندگان تیبا معمولی قیمت روز این خودرو را تا ۱۳۲میلیون و تیبا2 را حدود ۱۵۴میلیون تومان پایین آورده‌اند؛ قیمت ساینا نیز ۱۵۳میلیون، کوییک دنده‌ای ۱۶۹میلیون و کوییک‌آر ۱۷۸میلیون تومان است.

امروز قیمت پژو ۲۰۶ تیپ۲ در آگهی‌های فروش اینترنتی به حدود ۲۱۵میلیون، پژو۲۰۶ تیپ۵ به ۲۸۶میلیون و مدل صندوقدار این خودرو به ۲۹۷میلیون تومان رسید؛ همچنین قیمت اعلام شده برای پژو۲۰۷ دنده‌ای هم در بازار امروز تقریبا ۴۱۱میلیون و اتوماتیک این خودرو ۴۸۵میلیون تومان است.

همچنین دارندگان پژو۴۰۵ جی‌ال‌ایکس بنزینی قیمت این خودرو را ۲۱۲میلیون و پژو پارس ساده را ۲۴۰میلیون تومان اعلام کردند؛ بر همین اساس قیمت روز سمند ال‌ایکس به ۲۰۱میلیون، سمند سورن ۲۶۸میلیون، رانا ال‌ایکس ۲۲۰میلیون، دنا معمولی ۳۱۲میلیون، دنا پلاس دنده‌ای ساده ۳۹۸میلیون، دنا پلاس دنده‌ای توربو ۵۰۰میلیون و دنا پلاس اتوماتیک توربو به حدود ۵۷۰میلیون تومان رسید.

امروز قیمت پژو۲۰۰۸ به حدود یک میلیارد و ۱۳۰میلیون تومان، سیتروئنC3 به یک میلیارد و ١١٠میلیون، سراتو یک میلیارد و ۶۰میلیون، مزدا۳ به یک میلیارد و ۲۵۱میلیون، ساندرو اتوماتیک به ۵۴۱میلیون و ساندرو استپ‌وی به حدود ۵۸۴میلیون تومان رسیده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • مسلم
    ۰ ۰

    اگه مردم همت کنن نخرن قیمت پرایدو و ماشین های دیگه به قیمت اولش برمیگرده