کد خبر 468055

تبلیغات بنری و رپورتاژ آگهی در اقتصادآنلاین

پایگاه خبری اقتصاد آنلاین برترین پایگاه خبری حوزه اقتصادی بر اساس رتبه‌بندی وزارت ارشاد با حدود یک دهه سابقه فعالیت، با بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی و سازمان‌ها همکاری رسانه‌ای داشته و به عنوان برترین رسانه اقتصادی در حوزه اطلاع رسانی شناخته می‌شود.

این پایگاه خبری با بیش از یک میلیون بازدید کننده روزانه و رتبه 34 الکسا، پرمخاطب‌ترین پایگاه خبری در حوزه اقتصاد محسوب می‌شود که به صورت دو زبانه و 24 ساعته فعالیت می‌کند.

پایگاه اطلاع‌رسانی اقتصاد آنلاین طیف گسترده‌ای از مخاطبان از  فعالان اقتصادی، مسئولان و سیاست‌گذاران دولتی و حاکمیتی، مدیران شرکتی، مسئولان بنگاه‌ها و اشخاص حقیقی و همچنین خانوارها و آحاد جامعه دارد. همین موضوع سبب شده است اخبار و اطلاعات منتشر شده در اقتصاد آنلاین و شبکه های اجتماعی وابسته به طور مؤثر به دست طیف وسیعی از افراد و اشخاص برسد. چنین شرایطی برای گسترش فعالیت‌ شرکت‌هایی که تعداد قابل توجهی ذینفع دارند (از جمله بانک‌ها، شرکت‌های کارگزاری، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های بورسی و فرابورسی، تولیدکنندگان صنعتی و ...) ایده‌آل به نظر می‌رسد.

علاوه بر محبوبیت اقتصاد آنلاین در میان مخاطبان و سیاست‌گذاران، این رسانه ارتباط و نفوذ قابل توجهی در فضای رسانه‌ای دارد و ضریب بالای بازنشر اخبار اقتصاد آنلاین در سایر رسانه‌های عمومی و تخصصی باعث می‌شود دیده شدن مطالب شتاب بیشتری به خود بگیرد. 

برای تماس با بازرگانی و درج آگهی در پایگاه خبری اقتصادآنلاین با شماره ۸۶۰۹۳۷۸۶ تماس بگیرید

تبلیغات در اقتصادآنلاین

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    معاوضه ویلا با آپارتمان در تهران

  • اسماعیل
    ۰ ۰

    س الان دوماهه که من ثبت نام کردم دوروسته من از جا ماندگانم ولی من هم مثل همه مردم خرج و گرفتاری دارم و داخل سایت نوشته یکماه یعنی یک یارانه ویک معشتی و الان چهار تا گذشت معلوم نیست عملی انجام بشه به فکر ما فکرا هم باشید سید آقا رئیسی خودت مشکل گشایی