تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۱
با تعطیلی معاملات بازار آزاد؛

ثبات قیمت دلار در صرافی ها

دلار آزاد روز گذشته را با نرخ ۲۸ هزار و ۱۰۰ تومان به پایان برد اما از امروز تا پایان هفته، بازار آزاد برای ایام عید فطر تعطیل خواهد بود. نرخ این اسکناس در کانون صرافان با اندکی کاهش نسبت به روز گذشته روبرو بوده است.

اقتصاد آنلاین - پانیذ رحیمی؛ قیمت دلار که هفته پرتلاطمی را پشت سر گذاشت و با رفت و آمد قیمت میان دو کانال ۲۷ و ٢٨ هزارتومان شناور بود، در نهایت معاملات را با قیمت ٢

٨ هزار و ١٢٠ تومان به پایان برد. این اسکناس روز گذشته را با اندکی کاهش با نرخ ۲۸ هزار و  ۱۰۰ تومان به پایان برد. اما از روز جاری تا پایان هفته بازار آزاد دلار در ایام عید فطر تعطیل خواهد بود. 

کانون صرافان نیز دلار را ۲۵هزار و ۴۴۹ تومان برای خرید و ۲۵هزار و ۷۳۸ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. این کانون روز معاملاتی گذشته، قیمت دلار را ۲۵ هزار و ۴۵۵ تومان برای خرید و ۲۵ هزار و ۷۴۳ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات امروز کاهش اندکی را نشان می‌دهد.

یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۳۳۵ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۶۴۹ تومان برای فروش قیمت خورده است. آخرین قیمت روز معاملاتی گذشته یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۴۳۶ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۷۹۶ تومان برای فروش قیمت خورده بود که کاهشی نزدیک به ۱۱۰ تومان را در قیمت خرید این اسکناس نشان می‌دهد.

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۵ هزار و ۶۶۲ تومان برای فروش و ٢۵هزار و ۴۰۷ تومان برای خرید معامله می‌شود. روز معاملاتی گذشته دلار در این صرافی ۲۵ هزار و ۶۹۱ تومان برای فروش و ٢۵ هزار و ۴۳۶ تومان برای خرید قیمت خورده بود که اندکی کاهش قیمت را نشان می‌دهد. 

یورو نیز در این صرافی، ۲۸هزار و ۸۲۱ تومان برای فروش و ٢٨ هزار و ۵۳۴ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به قیمت آن در روز معاملاتی گذشته معادل ۲۸ هزار و ۶۴۲ برای فروش و ۲۸ هزار و ۳۵۷ برای خرید کاهش قیمتی در حدود ۱۸۰ تومان را نشان می‌دهد.

این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    دولت با اطاق های قمار فردایی بازار ارز رو کنترل می کند چون دین ندارد

دیگر رسانه‌ها