اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

گزارش نهایی بازار ارز/ دلار به ۲۵۴۵۰تومان رسید

امروز دوشنبه ۱۰آذر ماه قیمت دلار در بازار آزاد به ۲۵۴۵۰ رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ بر اساس آخرین نرخ اعلام شده از سوی کانون صرافان، قیمت دلار در بازار آزاد به ۲۵۴۵۰ و یورو به ۳۰۲۰۰تومان افزایش یافت.

در صرافی‌ها قیمت فروش دلار ۲۴۸۲۱ و خرید آن ۲۴۴۰۰تومان اعلام شد، همچنین یورو با قیمت ۲۹۵۳۳تومان فروخته می‌شود و نرخ خرید آن ۲۸۸۶۴تومان است.

صرافی ملی آخرین نرخ فروش دلار را ۲۵هزار و یورو را ۲۹۹۰۰تومان اعلام کرد. در سامانه نیما هم قیمت فروش دلار به ۲۵۵۴۳ و یورو ۳۰۳۱۲تومان رسید

ماندگاری دلار صرافی در کانال ۲۴هزار تومان

قیمت دلار امروز (۱۴:۰۰) در بازار آزاد با ۱۵۰تومان افزایش در مقایسه با آخرین نرخ روز گذشته به ۲۵۱۵۰ و یورو به ۲۹۷۰۰تومان رسید.

در صرافی‌ها نرخ فروش دلار ۲۴۷۲۵ و خرید آن ۲۴۲۰۰تومان اعلام شد، همچنین نرخ خرید و فروش یورو به ترتیب ۲۸۶۲۳ و ۲۹۲۶۴تومان است.

در سامانه نیما قیمت ارز همچنان بالاتر از نرخ صرافی و بازار آزاد است؛ امروز قیمت فروش دلار در این سامانه به ۲۵۵۴۳ و یورو به ۳۰۳۱۲تومان رسید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • فرهاد
    ۰ ۰

    شما نگران گران فروشی صرافیها نباشید حتما یه تقاضای مقطعی کوچک هست که با اشبا شدن بازار از ارز درست میشه. اگر دولت ارز رو باقیمت پایین در اختیار مردم و بازار قرار بده تمام مشکلات معیشتی مردم اتوماتیک وار حل میشه. اگر هم نداره که بهتره بخاطر عدم توانایی در حل مشکلات اقتصادی کشور کناره گیری کنه! مثل دولتمردان جنتلمن ژاپن.