اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

سنگین ترین صف های خرید و فروش / موج جدید تقاضا در بازار

خالص سفارشات فروش سهام به چهار هزار و ۹۶۰میلیارد تومان می‌رسد. «محصولات غذایی و آشامیدنی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف فگستر به ۵۸.۲درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران  اینجا  کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – هانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۳۵دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۷۰۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش پنج هزار و ۶۶۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به چهار هزار و ۹۶۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وآیند»، «تپکو» و «سمگا» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده حدود ۲۶۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «فگستر»، «وسپهر» و «خودرو» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۶۵۰میلیارد تومان (۹۲درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۳۲۰میلیارد تومان (۲۳درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۰نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۶۵نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف گسترش صنایع روی ایرانیان (فگستر) به ۵۸.۲درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«محصولات غذایی و آشامیدنی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۵۴۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «فلزات اساسی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۴۴۵میلیارد تومان می‌شود.  همچنین در طرف دیگر معاملات «بیمه و صندوق بازنشستگی به جز تامین اجتماعی» با تقاضای ۲۱۰میلیارد تومانی همراه شد.

این جدول حدود ۲۴درصد از ۶هزار و ۳۷۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۸۸۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۷۲۳درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هفت هزار و ۲۵۵میلیارد تومان خواهد رسید.

برای مشاهده تصویر  در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدبرترین صفوف خرید و فروش 1400.02.26

نقشه صفوف خرید و فروش بورس   1400.02.26

بیشتر بخوانید
ارسال نظر