اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش / رقابت خودرویی‌ها و فلزی‌ها بر سر سنگین‌ترین صفوف فروش!

خالص سفارشات فروش سهام به ۶هزار و ۶۵میلیارد تومان می‌رسد. «فلزات اساسی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف شیر پاستوریزه پگاه گیلان غگیلا به هشت درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران  اینجا  کلیک کنید

اقتصاد آنلاینهانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۴۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۳۴۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۶هزار و ۴۰۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۶هزار و ۶۵میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وآیند»، «سمگا» و «تپکو» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده ۲۴۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «وسپهر»، ««غگیلا» و «سیتا» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۳۱۰میلیارد تومان (۹۰درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۳۴۰میلیارد تومان (۲۱درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۶نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۸۴نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف شیر پاستوریزه پگاه گیلان غگیلا به هشت درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«فلزات اساسی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۵۷۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «خودرو و ساخت قطعات» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۴۸۵میلیارد تومان می‌شود.  همچنین در طرف دیگر معاملات تقاضای چشمگیری وجود ندارد.

این جدول حدود ۲۱درصد از ۶هزار و ۷۴۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۳۹۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۹۳۱درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هفت هزار و ۹۰میلیارد تومان خواهد رسید.

برای مشاهده تصویر  در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدImage 4

Image 5

بیشتر بخوانید
ارسال نظر