طی اطلاعیه‌ای اعلام شد؛

درج شرکت گسترش قطعه‌سازی کمند در بازار پایه فرابورس ایران

شرکت گسترش قطعه‌سازی کمند با نماد «فکمند» در تابلو قرمز بازار پایه فرابورس ایران درج شد.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ شرکت گسترش قطعه‌سازی کمند با نماد معاملاتی «فکمند» به عنوان دویست و پنجاه و نهمین نماد معاملاتی در فهرست اوراق بهادار بازار پایه فرابورس ایران درج شد.

مدیریت نظارت بر ناشران بازار پایه فرابورس ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

با عنایت به ملغی‌شدن بند ۵ ششصد و سی و یکمین صورت‌جلسه هیات‌مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ درخصوص اصلاحات مرتبط با ایجاد تابلوی توافقی بازار سوم و به استناد ماده ۳۶ قانون احکام دائمی برنامه‌‌های توسعه کشور و موافقت کمیته درج شرکت فرابورس ایران، شرکت گسترش قطعه‌سازی کمند (سهامی عام) به عنوان دویست و پنجاه و نهمین نماد معاملاتی از تاریخ ۱۴۰۰/۱/۳۰ در فهرست اوراق بهادار بازار پایه فرابورس ایران درج شد.

این شرکت با نماد معاملاتی «فکمند» در گروه ساخت محصولات فلزی، زیرگروه تولید سایر محصولات فلزی ساخته شده با شماره ۱۱۷۳۲ و در تاریخ ۲۸ تیرماه ۹۹ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده است.

شایان ذکر است مطابق با بند ۳ ششصد و هفتاد و نهمین صورت‌جلسه هیات‌مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، ناشران درج شده در تابلوی قرمز تا زمان پذیرش در یکی از تابلوهای بورس تهران یا فرابورس ایران در تابلوی مذکور معامله خواهند شد و قابل انتقال به تابلوهای زرد و نارنجی نخواهند بود.

مطابق با اطلاعیه شماره ۲۴۴۲/الف/۹۹ مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ این شرکت، اهم موارد مربوط به نحوه انجام معاملات نمادهای معاملاتی درج شده در این تابلوبه شرح ذیل می‌باشد:

معاملات اوراق بهادار شرکت‌های درج شده در این تابلو صرفاً طی یک جلسه معاملاتی در هر هفته به صورت حراج پیوسته و در محدوده دامنه نوسان یک درصد نسبت به قیمت پایانی در آخرین جلسه معاملاتی قبل، قابل انجام است.

انجام معاملات بر خط، به استثنای انجام معاملات برخط گروهی توسط کارگزاران، در نمادهای معاملاتی مربوط به ناشران درج شده در این تابلو مجاز نمی‌باشد.

فرابورس ایران

بیشتر بخوانید
ارسال نظر