اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

عقب نشینی خریداران رشد شاخص را کاهش داد/ تقاضا در بازار جان می‌گیرد؟

خالص سفارشات فروش سهام از رقم دو هزار و ۹۱۰میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت تقاضا در پیمانکاری صنعتی بیش از سایرین بود و گفتنی است حجم صف شرکت قند بیستون (قیستو) به ۵.۹درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران  اینجا  کلیک کنید

اقتصادآنلاین - هانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید بیش از ۲۵۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش سه هزار و ۱۶۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به دو هزار و ۹۱۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وآیند»، «تپکو» و «برکت» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده بیش از ۳۲۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «قیستو» ، «واحیا» و «خصدرا» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۱۸۰میلیارد تومان (۷۱درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۹۷۰میلیارد تومان (۳۱درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۷نماد و حجم صف‌های فروش در ۹۱نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف شرکت قند بیستون (قیستو) به ۵.۹درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«بانک‌هاو موسسات اعتباری» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش بیش از ۳۴۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «سیمان، آهک و گچ» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۲۹۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «پیمانکاری صنعتی» با تقاضای خرید بیش از ۱۵میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۲۸درصد از سه هزار و ۴۱۵میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۹۱۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۳۷۳درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به چهار هزار و ۳۳۰میلیارد تومان خواهد رسید.

برای مشاهده تصویر  در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدبرترین صفوف خرید و فروش 1400.01.10photo_2021-03-30_09-47-08

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر