اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

اگر سهام شستا دارید، بخوانید (۳اسفند)/ انتظار سهامداران در صف فروش

قیمت سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی به روند نزولی خود ادامه داد و در میان نماهای تاثیرگذار بر افت شاخص نمایان شد.

اقتصاد آنلاین – سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات امروز بورس، سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی دو درصد افت کرد و بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت. 

سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در آخرین معاملات خود، عدد ۲۱,۱۸۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته دو درصد کاهش یافته است. همچنین با دست به دست شدن ۲۳میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۲۱,۱۸۰ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «شستا» به حدود ۵۰میلیارد تومان رسید. همچنین ۱۰درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی را حقیقی‌ها و ۹۰درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۲۰میلیون برگه سهم (۸۹درصد) را افراد حقیقی و تعداد سه میلیون سهم (۱۱درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

در بازار امروز شستا سومین نماد تاثیرگذار(۸۶۴واحد) بر افت ۱۰هزار واحدی شاخص بود. این نماد برای روز ششم با افت قیمت مواجه شد. شستا همچنان سهامداران خود را در صف فروش به انتظار گذاشته است. امروز حجم این صف به ۱۱۰میلیون نیز رسید.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

شستا3اسفند

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱۰ ۰

  اون گوهی که مسئول بورسه کجا قایم شده خاک بر سر الهی به خاک سیاه بشینه

 • امید
  ۸ ۱

  واقعا دیگه از این همه روند نزولی خسته شدیم بابا بیشتر از ۴ ماه هست که سهم خریدیم اما هنوز هیچی ندیدیم فقط ضرر و زیان بوده تو رو خدا یکی یه ذره همایت کنه لطفا تا حداقل به پول خودمون برسیم🙏

 • مجید
  ۷ ۰

  لعنت به دولت که تو وضعیت کرونا به مردم کمک که نکرد باعث تورم وکشوندن مردم به بورس ونابودی سرمایه شون کرد..لعنت

 • ناشناس
  ۱ ۰

  خدا لعنت کنه مسئولان نظام که همشون دم از خوب بودن بورس زدند ومردم بدبخت کردند .خدا لعنتت کنه نماز شب خوان