کد خبر 454890

ارزش سهام عدالت من؟ (۱۳۹۹/۵/۳)

ارزش برگه ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت در پایان معاملات هفته جاری به ۱۹میلیون و ۶۳۴هزار و ۵۴۸تومان رسید و سود ۴۵۰هزار تومانی عاید سهامداران شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، تسنیم نوشت: در پی صدور دستور آزادسازی سهام عدالت، سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با راه‌اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت اقدام به ارائه جزئیات دارایی واقعی سهام عدالت مشمولان به‌تفکیک شرکت‌های بورسی و ارائه تعداد و ارزش هر سهم آنها کرد.

این سامانه بار دیگر در پایان معاملات هفته بِروزرسانی شده است و مشمولان می‌توانند با مراجعه به این سامانه از آخرین ارزش سهام عدالت خود آگاهی یابند.

بر اساس این گزارش کسانی که ارزش اولیه سهام عدالت آن‌ها 532 هزار تومان است در پایان معاملات روز چهارشنبه 1 مرداد ارزش سهام عدالتشان به 19 میلیون و 634 هزار و 548 تومان رسیده است.

در ابتدای معاملات هفته جاری ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی 19 میلیون و 184 هزار و 457 تومان اعلام شده بود که بر این اساس طی معاملات این هفته 2.3 درصد سود معادل 450 هزار و 91 تومان عاید سهامداران عدالت شده است. در هفته پیش از آن سود 13 درصدی عاید سهامداران عدالت شده بود که بر این اساس روند رشد سهام عدالت طی هفته جاری بسیار کند شده است.

سهام عدالت

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • رمضانعلی کاهانی
  ۰ ۲

  سلام،، سهام من بصورت غیر مستقیم است،، آیا سود واریز می شود وکی؟؟؟

 • احمدکولیوند
  ۷ ۰

  کدوم سهام پس کجاست شد60روز بانک ملی خراب شده صاحب نداره ی قرون ب چشم ندیدیم

 • بانک ملت
  ۳ ۰

  سلام ۵۰ روز پیش وکالت فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت ۱ میلیونی مو دادم بانک ملت بفروش که دو روز پیش ۲۰۰ هزار برام ریختن اخه من ۲۰۰ تومان و چیکار کنم بسه دیگه خجالت بکشید پول مردم رو بدید تا کی دزدی

 • سلمان
  ۰ ۰

  باسلام
  در روش مستقیم از طریق کرگزاری بعضی از سهام را تیک فروش زدم اما با گذشت دو ماه هیچ گزینه ای سامانه سمات یا کارگزاری برای انصراف ندارد راهنمایی فرمایید

 • محمد صادق
  ۰ ۰

  سهام عدالت

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری