کد خبر 580032
رییس کانون بازنشستگان و مستمری‌ بگیران خبر داد؛

فرصت دوباره برای ثبت نام وام بازنشستگان

علی دهقان کیا در ارتباط با وام قرض‌ الحسنه بازنشستگان، توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، علی دهقان کیا  اظهار کرد: ۲۸ هزار نفر بازنشستگان تهران وام را دریافت کرده‌اند و مابقی بازنشستگان نیز در ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰ وام خود را دریافت می‌کنند.

وی گفت: امسال سهم بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران در ارتباط با دریافت وام قرض‌الحسنه؛ ۴۲ هزار نفر است که از این تعداد تا به امروز ۲۸ هزار نفر وام خود را دریافت کرده‌اند و مابقی نیز طی بازه زمانی مشخص با مراجعه به سایت کانون بازنشستگان تهران وام خود را دریافت می‌کنند.

رییس کانون بازنشستگان مستمری‌بگیران تهران ادامه داد: میزان وام ۷ میلیون تومان و در بازپرداخت ۳ ساله خواهد بود. علاوه بر اینکه در ماه‌های آتی نیز با بازگشایی مجدد سایت کانون بازنشستگان، افراد واجد شرایط می‌توانند ثبت نام کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا میزان وام دریافتی بازنشستگان در سال آینده افزایش خواهد یافت یا خیر، گفت: تلاش ما بر این اساس است که بتوانیم این رقم را به ۱۰ میلیون تومان افزایش دهیم البته این موضوع بستگی به شرایط سازمان تأمین اجتماعی دارد.

 

ارسال نظر

 • بازنشته
  ۰ ۰

  ازکجا بیارن قسط بدن آخه شما فکر ما بدبختا هستین 3 ملیون چی آن را قسط بدن

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اخه چرا به من که حقوقم را بانک تجارت می گیرم تعلق نمی گیره مگه چه گناهی کردم شعبه بیمه من گفت فقط با بانک تجارت کار می کنه لطفا به باز نشستگان ببیمه تامین اجتماعی بدون تبعیض وام بدهید منم نیاز دارم

 • محسن
  ۰ ۰

  قرچک ورامین باقرشهر کهریزک اطراف تهران جنوب تهران
  شهرری اینترنتی نیست و این وام هیچ فایده ای برای ما ندارد

  چون پدران مادران بیمار ما نمیتوانن مراجعه کنند

 • بازنشسته
  ۰ ۰

  لطفا خبری از پاداش به غارت رفته ما بدید

 • جمشیدصفری
  ۱ ۰

  چگونه باید ثبت نام کنیم سایت کانون هیچ رقم مشخصات را تایید نمیکندچرا اطلاع رسانی کامل نمی کنند ایا سایت برای ثبت نام باز است اگرهست پس چرا ثبت رابا ایرادکدملی وشماره موبایل رد میکند۱۴۲۰هم تماس میگیریم اطلاع ندارند فقط یک شماره تلفن میدهندکه ان هم جواب نمیدهد

 • مهدی افشادی
  ۰ ۰

  پیامک زدن ولی وام ندادن هنوز منتظرم لطفا پاسخ بدین

 • مادر
  ۰ ۰

  ۵ تومن وام دادی همه رو بدهکار ماهی ۲۰۰ تومن کردید،درواقع دست مارو بستید نمیتونیم ازوام جدید استفاده کنیم،،

 • فرنگیس جهانگیر
  ۰ ۰

  ایا ساکنین استان البرزمیتوانند این وام را دریافت کنند؟