کد خبر 556723

اعلام نتایج آزمون جامـع مشمولان استخدامی آموزش و پرورش

دانشگاه فرهنگیان، نتایج آزمون پایانی جامع گروه نخست مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش را در «سامانه مروارید» به نشانی HR.CFU.AC.IR اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، آزمون جامع پایانی گروه نخست مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش برای اولین بار در کشور برگزار شد و شرکت کنندگان در این آزمون می توانند با ورود به «سامانه مروارید» به نشانی HR.CFU.AC.IR از نتایج قطعی آزمون مطلع شوند.

از مجموع 24 هزار و 561 نفر شرکت کننده در آزمون، 21 هزار و 187 نفر موفق به کسب نمره قبولی در آزمون های کارآموزی، فرهنگی و کتبی شده و گواهی صلاحیت حرفه معلمی و تسهیل فرآیند استخدام در آموزش و پرورش را دریافت کرده‌اند.

بر این اساس، وفق مقررات امتحانات، در صورتی که حد نصاب نمره کارآموزی افراد شرکت کننده در آزمون 14 یا بالاتر و همچنین حد نصاب نمره فرهنگی 12 و یا بالاتر باشد، علت قبول نشدن افراد در آزمون، مربوط به بخش کتبی آزمون پایانی جامع است.

با توجه به برگزاری آزمون گروه دوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه 12 شهریور ماه سال جاری، افرادی که به هر دلیل موفق به کسب حد نصاب نمره نشده‌اند، می توانند همراه با این گروه در آزمون شرکت و تلاشی مجدد برای کسب موفقیت در آزمون داشته باشند.

همچنین، آن دسته از افراد شرکت کننده که درخواست بررسی مجدد نتایج آزمون را دارند؛ می‌توانند به محض رویت نتیجه آزمون خود تا ساعت 12 ظهر روز پنج شنبه 4 شهریور ماه،  نسبت به ثبت اعتراض خود در «سامانه مروارید» اقدام کنند.

نتایج رسیدگی به اعتراض مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش روز یک شنبه 14 شهریور ماه جاری از طریق «سامانه مروارید» اعلام خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر