یک کارشناس خودرو در گفت‌و گو با اقتصاد آنلاین:

یک کارشناس صنعت خودرو با اشاره به ممنوع شدن واردات خودرو اظهار کرد: در پی این سیاست بازار خودرو مجددا ناپایدار شده و حدود 10 هزار نفر نیز بیکار می‌شوند.

 • یکی از دوستان بنده کار خرید و فروش خودرو صفر انجام میده با کسی در ارتباط هست که میتونه در ایام فروش خودرو به راحتی وارد سیستم بشه و خودرو ثبت نام کنه و بابت هر خودرو مبلغی رو از ١ تا ٣ میلیون تومان اخذ میکنه!! میخوام ببینم چرا کسی نظارتی بر خرید خودروهای صفر نداره! چرا ایران خودرو و سایپا خودرو رو به مصرف کننده نمیدن!

  ادامه
 • من از نگین خودرو یک کولئوس ثبت نام کردم، موعد تحویل دوماه پیش بوده، اما هنوز خبری از تحویل خودرو نیست، جواب درستی هم نمیدن!

  ادامه
 • شرکت پرشین پارس با وعده تحویل یکماهه‌ خودرو‌های داخلی و خارجی از مشتری‌ها پول گرفته و بعد از گذشت چندین ماه نه تنها به بهانه‌های مختلف خودروها رو تحویل نداده بلکه پول مشتری ها رو هم پس نمیده. کسی هم نه تلفنی و نه حضوری توی شرکت پاسخگوی مردم نیست. فقط وعده امروز و فردا می‌دهند و همچنان تبلیغ می‌کنند و از مردم پول می‌گیرند.

  ادامه
 • در تیر ماه۹۶ با شروع و اعلام ثبت‌نام اینترنتی پژو۲۰۰۸، با کلی مکافات و بیچارگی موفق به پیش‌خرید خودرو و پرداخت مبلع ۶۰میلیون تومان با تحویل دی‌ماه۹۶ گردیدم. متاسفانه بعد از گذشت ۱۱ ماه از واریز اولیه تا امروز هیچکس پاسخگو نیست و وعده سرخرمن می‌دهند‌. از شما خواهشمندم پیگیری کنید.

  ادامه
 • تیر ماه٩٦ مبلغ ٩٠میلیون تومان بابت پیش خرید تویوتا هیبرید chr به شرکت "پرشین پارس" پرداخت کردم با تحویل آبان. بهمن گفتند نمی‌توانیم تحویل بدهیم چون ثبت سفارش نکرده‌ایم. انصراف دادم و متقاضی وجه طلبم شدم. که گفتند چک نمی‌دهیم چون چک‌های قبلی پاس نشده لذا بانک دسته چک٩٧ نداده است. ولی قول می‌دهیم که در سال٩٧ مبلغ طلب شما را پرداخت کنیم. هر هفته به شرکت مذکور مراجعه میکنیم ولی پاسخ روشنی به ما نداده‌اند. راهکار ما چیست؟ چرا باید با مردم اینچنین برخورد کنند؟ و چرا در روز روشن ...برداری صورت می‌گیرد؟

  ادامه

اینفوگرافیک

گزارش تصویری