۰ نفر

پیش‌بینی هواشناسی مازندران طی یک هفته آینده

۱۹ تیر ۱۴۰۳، ۲:۵۲
کد خبر: 852211
پیش‌بینی هواشناسی مازندران طی یک هفته آینده

بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران از روز دوشنبه ۱۸ تا یکشنبه ۲۴ تیرماه به شرح زیر پیش‌بینی می‏‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، طبق اعلام هواشناسی مازندران وضعیت جوی استان در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۱۸ و ۱۹ تیرماه، صاف تا نیمه ابری با تداوم هوای نسبتا گرم و شرجی همراه بوده و در ساعات بعدازظهر با افزایش ابر در ارتفاعات غربی و مرکزی با رگبار و رعدوبرق پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

بر همین اساس و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۰ و ۲۱ تیرماه آسمان مازندران صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما همراه خواهد بود.

مطابق پیش‌بینی هواشناسی مازندران روزهای جمعه و شنبه ۲۲ و ۲۳ تیرماه، وضعیت هوای استان صاف تا نیمه ابری و در ساعات بعدازظهر با افزایش ابر همراه بوده که در ارتفاعات با رگبار و رعدوبرق پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان مازندران در روز شنبه ۲۳ تیرماه نیز صاف تا نیمه ابری و در بعدازظهر همراه با افزایش ابر در ارتفاعات پیش‌بینی می‌شود اما از شنبه شب و در روز یکشنبه ۲۴ تیرماه نیمه ابری گاهی ابری همراه با کاهش نسبی دما با احتمال رگبار پراکنده و وزش باد همراه خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha