۰ نفر

هراز دوباره باز شد

۳ تیر ۱۴۰۳، ۱۸:۳۰
کد خبر: 849420
هراز دوباره باز شد

رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای بخش لاریجان شهرستان آمل از بازگشایی و تردد در جاده هراز پس از بارش سیل آسای امروز ۳ تیر ماه و پاکسازی سطح جاده از گل ولای خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، کوروش روشن گفت: بارش بارش سیل آسا بعدازظهر یکشنبه ۳ تیرماه باعث جاری شدن روان آب‌ها به سطح اصلی جاده هراز و مختل شدن تردد خودروهای عبوری در طول این جاده شده بود.

وی افزود: با اعلام راهداری وحمل و نقل جاده‌ه‍ای لاریجان و موافقت پلیس راه جاده هراز برای چند ساعت بسته و پس از ورودی سریع و تلاش ویژه عوامل راهداری و حمل و نقل جاده ای برای پاکسازی سطح جاده، شرایط تردد ایمن دراین جاده برقرار شد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بخش لاریجان آمل اضافه کرد: بارش باران شدید که باعث جاری شدن سیل و روان آب ها به سطح جاده هراز شده بود، سه مسیر در کیلومتر ۳۰ تا ۴۰ جاده هراز را به طول کامل پوشانده و امکان تردد برای خودروها مختل کرده بود.

روشن ادامه داد: البته در زمان وقوع سیل، سه خودروی سواری به همراه سرنشینان آنها دچار سیل گرفتگی و توقف کامل خودروی آنها شده بود که خوشبختانه با حضور به موقع وامدادرسانی سریع عوامل راهداری، آسیبی به سرنشینان و خودروهای آنها وارد نشد.

وی یادآور شد: بر اثر جاری شدن سیلاب و روان آب ها در مسیرجاده اصلی هراز، چهار دهنه پل در مسیر بسته شد که تلاش ها برای بازگشایی این پل ها ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha