۰ نفر

نیکزاد: اگر قالیباف در جبهه انقلاب از سایرین اعلم‌تر نبود، ما اینجا نبودیم

۲۴ خرداد ۱۴۰۳، ۱۷:۴۹
کد خبر: 847500
نیکزاد: اگر قالیباف در جبهه انقلاب از سایرین اعلم‌تر نبود، ما اینجا نبودیم

رئیس ستاد انتخابات قالیباف نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: «نباید بگذاریم افرادی روی کار بیایند که در ظاهر از مقام معظم رهبری می‌گویند، اما در باطن خون به دل آن‌ها کرده‌اند.»

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، علی نیکزاد رئیس ستاد انتخابات محمدباقر قالیباف، نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری صبح امروز، پنجشنبه ۲۴ خرداد، در نشست مسئولان ستادهای استانی اظهار کرد: شهید رئیسی برای نظام، انقلاب، شهدا و امامین انقلاب وارد عرصه انتخابات شد. کسی که در جایگاه مطالبه‌گری قوه قضائیه بود برای به دست گرفتن قوه مجریه آمد؛ لذا بدانید آبرو، گذشته و حیثیت خود را وارد انتخابات کرده‌اید. ما همه اینجا هستیم تا امورات جبهه انقلاب اسلامی پیش برود و نباید اجازه دهیم، پرچم شهید رئیسی زمین بیفتد. نگذارید افرادی روی کار بیایند که در ظاهر از مقام معظم رهبری می‌گویند، اما در باطن خون به دل آن‌ها کرده‌اند.»

وی با بیان اینکه چشم بر هم بگذارید انتخابات تمام می‌شود و نتیجه آن اعلام می‌شود، خطاب به اعضای ستادهای استانی انتخابات قالیباف عنوان کرد: بدانیم که امروز اگر موشک نقطه‌زن داریم کسانی بوده‌اند که از خودشان مایه گذاشته‌اند.

نیکزاد افزود: اگر کارهای بی‌بدیل و بی‌نظیر را در شهر تهران می‌بینید نتیجه اقداماتی بوده که در دوران حضور آقای قالیباف در شهرداری انجام شده است و اگر امروز هم دنبال عافیت طلبی بود، جایگاه بهتری وجود دارد و آن ریاست مجلس است.

وی تصریح کرد: از شما می‌خواهم در کنار اقدام برای تبلیغات و در کنار تشکیل ستادها ظرف ۲۴ ساعت تکلیف شهرستان‌ها را مشخص کرده و عملیات را آغاز کنید. ما ۲۴ ساعته در ستاد مرکزی به عنوان خادم شما فعال هستیم. اگر دکتر قالیباف در جبهه انقلاب از سایرین اعلم‌تر نبود، ما نیز اینجا نبودیم لذا وقتی باور داریم باید اقدام کنیم تا پیروز شویم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha