۰ نفر

هر رای نشان‌دهنده اقتدار کشور است

۲۴ خرداد ۱۴۰۳، ۱۳:۱۹
کد خبر: 847460
هر رای نشان‌دهنده اقتدار کشور است

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: انتخابات حق مردم است و حضور گسترده و پرشور مردم در پای صندوق‌های رای تیری بر چشمان دشمنان است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، سردار جهانبخش کرمی امروز (پنج‌شنبه ۲۴ خردادماه) در همایش مدافعان امنیت غذایی با اشاره به اینکه نظام و کشور متعلق به مردم است که همواره در صحنه‌های حیاتی حضور داشتند، اظهار کرد: مردم ما همیشه امتحان خود را پس دادند و این بار هم حضور خود برای انتخابات اقتدار ملی را به نمایش خواهند گذاشت.

وی با اشاره به اینکه بایستی ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم، تصریح کرد: شهید آیت‌الله رئیسی در طول این سه سال فعالیت‌ها و مجاهدت‌های راهبردی داشته است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امروز کار جهادی برای همه یک تکلیف است، اضافه کرد: بحث اقتصاد مقاومتی و جهش تولید همواره مدنظر و مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و کشاورزی پایه‌های مستحکم کشوری است.

او با بیان اینکه تولید تنها در بخش صنعت نیست و حوزه کشاورزی نقش بنیادین در تحکیم پایه‌های نظام دارد، بیان کرد: تولیدکنندگان و فعالان عرصه کشاورزی در برابر تحریم‌ها ایستادگی کردند و امروز شاهد آن هستیم که در تامین محصولات استراتژیک مشکلی نداریم.

کرمی تصریح کرد: بسیج در همه صحنه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، امنیتی، دفاعی و ... تا امروز حضور چشمگیر داشته که نشان می‌دهد این خط همان خط امام راحل است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha