۰ نفر

وعده مهم جلیلی درباره مهار تورم + فیلم

۲۳ خرداد ۱۴۰۳، ۲۳:۴۹
کد خبر: 847368
وعده مهم جلیلی درباره مهار تورم + فیلم

با ساعتها مطالعه چه در کارگروه‌هایی که در دولت سایه داشتیم به این نتیجه رسیدیم یکسری اهداف تعریف شده در برنامه هفتم مانند رشد اقتصادی ۸ درصدی و تورم زیر ۱۰ درصد قابل تحقق است ولی کار می‌خواهد.

«جلیلی» نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری: با ساعتها مطالعه چه در کارگروه‌هایی که در دولت سایه داشتیم به این نتیجه رسیدیم  یکسری اهداف تعریف شده در برنامه هفتم مانند رشد اقتصادی ۸ درصدی و تورم زیر ۱۰ درصد قابل تحقق است ولی کار می‌خواهد.

باید جدی پای کار این برنامه باشید، هر کدام از این اهداف را باید به صورت هدفمند و در اولین فرصتی که قانون تعریف کرده بنویسید و دنبال کنید اگر برنامه‌ای برای پیشرفت و عدالت است عده‌ای را به خطر می‌اندازد و در برابر این برنامه مانع ایجاد می‌کنند.

درباره تولید، توزیع و مصرف فراورده‌های نفتی عرف بود که دو تا ۴ درصد اتلاف می‌شود و طرحی پیشنهاد دادیم که به صورت رصد برخط می‌توان مانع این اتلاف شد، و آقای رئیسی از این پیشنهاد استقبال کرد.

ولی من موقعی که برنامه هفتم را دنبال کردم گفتم این طرح در برنامه نیست و آقای رئیسی پیگیری کردند و اکنون در برنامه آمده است، اما این کافی نیست. دولت قوی این است که این را از روز اول دنبال کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۲۳:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۳
    0 0
    آخه جناب جلیلی که از حوزه ی علمیه ی امام صادق با خواندن ۴ تا کتابچه از قرائتی و مطهری یک مدرک فاقد ارزش علمی و اعتبار گرفته اند و هیچ شناختی از علم اقتصاد و بورس ندارند ، را چه به ریاست جمهوری ؟!!!!!