۰ نفر

پیش‌بینی هوای قزوین تا اوایل هفته آینده

۳ خرداد ۱۴۰۳، ۴:۵۷
کد خبر: 843557
پیش‌بینی هوای قزوین تا اوایل هفته آینده

کارشناس اداره‌ کل هواشناسی استان قزوین گفت: تا اوایل هفته آینده به‌صورت پیاپی امواج از سطح منطقه به‌ویژه در ساعات بعدازظهر و شب عبور می‌کنند که پیامد آن‌ها گاهی افزایش ابر است، برای برخی مناطق نیز بارش‌های رگباری، گاهی همراه با رعدوبرق و وزش بادهای لحظه‌ای شدید را پیش‌بینی می‌کنیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مریم بهروزی اظهار کرد: خروجی مدل‌های هواشناسی نشان می‌دهد تا اوایل هفته آینده همچنان به‌صورت پیاپی امواج از سطح منطقه به‌ویژه در ساعات بعدازظهر و شب عبور می‌کنند.

وی ادامه داد: پیامد این امواج گاهی افزایش ابر است، برای برخی مناطق نیز بارش‌های رگباری، گاهی همراه با رعدوبرق و وزش بادهای لحظه‌ای شدید را پیش‌بینی می‌کنیم، برای برخی مناطق هم احتمال بارش تگرگ وجود دارد.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین خاطرنشان کرد: با توجه به فصل بهار و تشکیل ابرهای همرفتی، ناپایداری‌ها به‌صورت محلی از شدت و میزان بیشتری برخوردار هستند.

بهروزی بیان کرد: به لحاظ دمایی تا پایان هفته تغییرات محسوسی را نخواهیم داشت، ضمن اینکه برای امروز دوم خرداد ماه، برای برخی مناطق غبار محلی نیز پیش‌بینی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha