۰ نفر

پایان محدودیت ترافیکی تهران

۲ خرداد ۱۴۰۳، ۱۷:۱۵
کد خبر: 843493
پایان محدودیت ترافیکی تهران

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران از پایان محدودیت‌های ترافیکی ویژه مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید، آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان در تهران خبرداد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ فیروز کشیر با بیان اینکه پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ویژه‌ای را برای برگزاری مراسم تشییع شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان در تهران اتخاذ کرده بود،گفت:‌این تمهیدات طی دو مرحله از ساعت ۲۴ شب گذشته و ساعت چهار صبح امروز به اجرا درآمد و در جریان آن محدودیت‌های ترافیکی در سه حلقه از محدوده میدان فردوسی تا بعد از میدان آزادی اجرا شد.

وی با اشاره به حضور مردم در این مراسم، ادامه داد: همانطور که پیشتر اعلام شده بود، پلیس راهنمایی و رانندگی تا پایان مراسم و تخلیه کامل جمعیت در محل حضور داشت و در حال حاضر نیز با پایان مراسم تشییع محدودیت‌های ترافیکی مذکور برداشته شده و در تردد در تمامی معابر به شکل روان در حال انجام است.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران با بیان اینکه صدها تن از ماموران پلیس راهور تهران بزرگ از شب گذشته تا کنون برای اجرای این ماموریت در آماده‌باش کامل قرار داشتند،گفت: خوشبختانه همکاری خوبی میان مردم و ماموران پلیس وجود داشت که لازم است برای آن از مردم عزیز قدردانی کنم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha