۰ نفر

افزایش ۱۱.۷ درصد فروش و ۱۰.۲ درصد تولید گروه پاکشوما در فروردین ۱۴۰۳

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۴:۱۱
کد خبر: 838275
افزایش ۱۱.۷ درصد فروش و ۱۰.۲ درصد تولید گروه پاکشوما در فروردین ۱۴۰۳

گروه تولیدی و صنعتی پاکشوما با طرح های متنوع فروش اعتباری و فروشگاهی، متناسب با شرایط جامعه و نیاز بازار مانند طرح های اعتباری کالانو، بهین کارت سپه، رفاه کالا و ... ۱۰.۲ درصد افزایش تولید و ۱۱.۷ درصد افزایش فروش نسبت به فروردین سال ۱۴۰۲ را داشته است.

به گزارش اقتصاد آنلاین، گروه تولیدی و صنعتی پاکشوما با طرح های متنوع فروش اعتباری و فروشگاهی، متناسب با شرایط جامعه و نیاز بازار  مانند طرح های اعتباری کالانو، بهین کارت سپه، رفاه کالا و ...  ۱۰.۲ درصد افزایش تولید و ۱۱.۷ درصد افزایش فروش نسبت به فروردین سال ۱۴۰۲ را داشته است.

گروه پاکشوما همچنین در مراسم روز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ از دو محصول جدید خود رونمایی کرد که این محصولات در دسته گروه محصولی تهویه مطبوع قرار گرفته است.

کولرگازی جدید هوشمند با عنوان Breez مجهز به تکنولوژی IOT یا همان اینترنت اشیا و محصول دیگر خود تصفیه هوای سری GIGA مناسب خانه های در ابعاد متوسط می باشد این محصولات به دلیل استفاده از فناوری یون ساز و همچنین فیلترهای دولایه می تواند هوای محیط را ضدعفونی کند. این هوشمندسازی باعث صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می‌گردد.

افزایش ۱۱.۷ درصد فروش و ۱۰.۲ درصد تولید گروه پاکشوما در فروردین ۱۴۰۳

شرکت پاکشوما یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی و پیشرو در صنعت لوازم خانگی، سرمایه گذاری های بزرگی را در این صنعت انجام داده است که علاوه بر تامین نیازهای بازارهای داخلی سیاست های توسعه و بازار صادراتی کشورهای خلیج فارس، آسیای میانی و آفریقا را در دستور کار خود قرار داده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha